Setari Cookie-uri

Ajutati-ma! va rog!

Tocmai am vorbit cu baiatul de care imi place de multa vreme....De altfel eram sigura ca lui ii place de o prietena foarte buna de a noastra dar niciodata nu am avut certitudinea ca e asa. Dar acum mi-a marturisit ca tine mai mult decat e normal la ea si se gandeste neincetat tot la ea. El nu stie ca eu il plac, deci nu ar trebui sa am nici o pretentie, nici nu am...Tocmai asta e problema....acum ma bate gandul sa-i marturisesc si eu adevarul, dar nu vreau sa-i cer nimic in schimb! vreau doar sa-i spun asta, nu stiu de ce dar asa simt de cuviinta. El e un baiat foarte de treaba, si ea nu-l place pe el ca si pe un iubit ci doar ca si pe un prieten foarte bun. Ma simt fara puteri si total dezamagita pt ca eu sunt indragostita de el si nu suport gandul ca o place pe ea, ea nefiind nicidecum speciala, ci doar o fata putin ciudata care totodata imi este si cea mai buna prietena si ea stie ca-l plac. Va rog! Ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac! Sa-i spun adevarul?! nu acum, momentan, ci peste o perioada, pt ca nu ne vom vedea cateva zile bune.....Va multumesc
kudika_andreea_deea
Postat pe 19 Iunie 2010 00:28
De la: kudika_andreea_deea, la data 2010-06-19 00:28:16Tocmai am vorbit cu baiatul de care imi place de multa vreme....De altfel eram sigura ca lui ii place de o prietena foarte buna de a noastra dar niciodata nu am avut certitudinea ca e asa. Dar acum mi-a marturisit ca tine mai mult decat e normal la ea si se gandeste neincetat tot la ea. El nu stie ca eu il plac, deci nu ar trebui sa am nici o pretentie, nici nu am...Tocmai asta e problema....acum ma bate gandul sa-i marturisesc si eu adevarul, dar nu vreau sa-i cer nimic in schimb! vreau doar sa-i spun asta, nu stiu de ce dar asa simt de cuviinta. El e un baiat foarte de treaba, si ea nu-l place pe el ca si pe un iubit ci doar ca si pe un prieten foarte bun. Ma simt fara puteri si total dezamagita pt ca eu sunt indragostita de el si nu suport gandul ca o place pe ea, ea nefiind nicidecum speciala, ci doar o fata putin ciudata care totodata imi este si cea mai buna prietena si ea stie ca-l plac. Va rog! Ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac! Sa-i spun adevarul?! nu acum, momentan, ci peste o perioada, pt ca nu ne vom vedea cateva zile bune.....Va multumesc
kudika_andreea_deea
Postat pe 19 Iunie 2010 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scoateti'ma din dilema..... 44 De la: mia_anais 9 Iulie 2010 00:18
As vrea sa ma sinucid dar nu stiu care i modalitatea cea mai simpla pt ca nu suport durerea fizica 61 De la: lover_woman 15 Octombrie 2010 23:52
liceu 18 De la: roz5blue6lila7 10 Decembrie 2010 10:22
Marar= cresterea sanilor??? 218 De la: elena225384 18 Februarie 2014 07:51
POOOPP 11 De la: elliaa 31 Mai 2010 12:37