Setari Cookie-uri

Pana unde sa merg ?!

Buna, sunt Bianca, si m-am gandit ca pot gasi cateva raspunsuri la intrebarile mele cu ajutorul vostru. E vorba despre un tip, X, de aceeasi varsta cu mine (19), cu care ma cunosc de ceva timp dar abia acum 2-3 saptamani am inceput sa vorbim mai mult, sa fim mai apropiati. El are o relatie de vreo 2 ani si jumatate, in care nu se mai implica prea mult (cred ca e plictisit,cauta cv nou, dar nu se desparte de ea). Acum doua zile a venit la mine sa ne uitam la un film si ne-am sarutat pasional, incepusem sa ardem amandoi ;)). acum.. a ramas sa ma duc si eu la el la un film si abia astept dar.. pana unde sa merg ?! avand in vedere relatia lui si, in primul rand, faptul ca nu este prietenul meu (cu toate ca as vrea). cateva sfaturi,pls..
life04
Postat pe 19 Iunie 2010 14:39
De la: life04, la data 2010-06-19 14:39:22Buna, sunt Bianca, si m-am gandit ca pot gasi cateva raspunsuri la intrebarile mele cu ajutorul vostru. E vorba despre un tip, X, de aceeasi varsta cu mine (19), cu care ma cunosc de ceva timp dar abia acum 2-3 saptamani am inceput sa vorbim mai mult, sa fim mai apropiati. El are o relatie de vreo 2 ani si jumatate, in care nu se mai implica prea mult (cred ca e plictisit,cauta cv nou, dar nu se desparte de ea). Acum doua zile a venit la mine sa ne uitam la un film si ne-am sarutat pasional, incepusem sa ardem amandoi ;)). acum.. a ramas sa ma duc si eu la el la un film si abia astept dar.. pana unde sa merg ?! avand in vedere relatia lui si, in primul rand, faptul ca nu este prietenul meu (cu toate ca as vrea). cateva sfaturi,pls..

Mai,nu stiu ce sa zic!Eu m-as gandi ce il retine langa prietena lui daca s-a plictisit.Poate ca mai are sentimente pentru ea,dar a intervenit rutina,nu stiu.....Apoi,daca te hotarasti sa mergi pana la capat,sa nu te astepti ca dupa aceea sa fie numai al tau.Adica,sa-si paraseasca prietena si sa se dedice tie. Poate fi asa,poate nu.E riscant.Eu una n-as risca sa fiu dupa aceea dezamagita.
marilyn37
Postat pe 19 Iunie 2010 14:56
daca vrei doar o noapte de pasiune,gooo. daca vrei o relatie ,ei aici se schimba situatia trebuie atentie marita.
ce iti doresti?
aizana
Postat pe 3 Iulie 2010 23:02
De la: life04, la data 2010-06-19 14:39:22Buna, sunt Bianca, si m-am gandit ca pot gasi cateva raspunsuri la intrebarile mele cu ajutorul vostru. E vorba despre un tip, X, de aceeasi varsta cu mine (19), cu care ma cunosc de ceva timp dar abia acum 2-3 saptamani am inceput sa vorbim mai mult, sa fim mai apropiati. El are o relatie de vreo 2 ani si jumatate, in care nu se mai implica prea mult (cred ca e plictisit,cauta cv nou, dar nu se desparte de ea). Acum doua zile a venit la mine sa ne uitam la un film si ne-am sarutat pasional, incepusem sa ardem amandoi ;)). acum.. a ramas sa ma duc si eu la el la un film si abia astept dar.. pana unde sa merg ?! avand in vedere relatia lui si, in primul rand, faptul ca nu este prietenul meu (cu toate ca as vrea). cateva sfaturi,pls..


ce film era?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 4 Iulie 2010 00:00
botez
Postat pe 4 Iulie 2010 12:35
De la: botez, la data 2010-07-04 12:35:13
botez
Postat pe 4 Iulie 2010 12:35
BIANCA,,,CE BINE AR FI,,,,SA FIE TOTUL ROZ,,,MMMNU TI INCHIPUI,,IDEEA E CA AMNDOI SUNTETI F TINERI SI E SPECTACULOS DE FRUMOS,,SI DE INCITANT,,DAR BAIATUL NU ELA PRIMA ESCAPADA,IAR DC ARE DEJA O RELATIE,,E CA NU IUBIREA IL TINE LEGAT DE EA,,,POATE IDEEA CA O IUBESTE,,,HABAR NU AM,,LA VARSTA ASTA IN GENERAL,,BAIETII ITI ETALEAZA EXRERIENTELE SEXUALE E SI NORMAL,,TU DISFRUTA CAT POTI DE MULT D EMOMENT NU TE INDRAGOSTI FOARTE RAU,,HA HA DACA AI CUM,, CEEA CE CRED CA NU E POSIBIL,,,SI DISFRUTA MAXIM DE SEXUALITAEA TA,,CU MARE PRECAUTIEEEEEEEE,,,MA REFER PREZERVATIV ,,,SI NU TE LASA UMILITA,,,RISTI LA VARSTA ASTA,,SA FII,,ARATA,TA CU DEGETUL IN GRUPUL TAU DE PRIETENE,,UITE,O PE AIA,,CARE L,A DESPARTIT PE ALA,,,CAM ASA SE INTAMPLA,,,,,INTRE FETE,,,DECI CAUTA,TI MAI BINE UN TIP LIBER LA MINTE SI LA TRUP HA HA HA,,SI ATUNCI CAND AI SA AI MARE INCREDERE IN EL SEXUL VA FI CEVA EXTRAORDINAR,,,PUPPP
botez
Postat pe 4 Iulie 2010 12:41
A SI AI SCRIS CREZI CA E PLICTISIT,,SI POATE CAUTA CEVA NOU,,,DECI E CHAIR ASA,,CAUTA CEVA NOUUUUU,,,SI RISTI CA SI TU S A FII,,DE MULT CEVA UITAT IN MOM,,IN CARE DEJA AI INTRAT IN LISTA DE PERFORMANTE SEXUALE...LASA,L SA TE CAUTE,,,IDEEA E SA AI TU DE UNDE SA ALEGI,,,SI FII TU CEA CARE COORDONEZA JOCUL,,,DAR REPET NU MERITA EFORTUL DECAT DC INTRADEVAR CREZI CA MERITA EFORTUL DC E DOAR ATRACTIE SEXUALA,,,E CAM,,HMMM
botez
Postat pe 4 Iulie 2010 12:45
la varsta voastra se iubeste cu pasiune, totul e intens. suferinta e pe masura. ma intreb daca tu ai vrea sa fii in locul fetei aleia sa ti se sufle iubitul de catre una care o mananca, scz expresia, dar la tine asta pare sa fie. nu iti incepe ,,cariera,, in felul asta, vorba cuiva risti sa fii aratata in grup cu degetul. un baiat liber nu ai gasit? cluburi, parcuri...incearca
delicacy
Postat pe 4 Iulie 2010 13:40
adica ai inteles ca te cheama pt "continuare" ... te duci oricum,,, dar ai o urma de cap care intreaba pe forum daca la un punct.. cine stie cat de inaintat sa opui ceva rezistenta :))) (nu, nu ,, eu nu de asta am venit,,,, trebuie sa ne oprim,,,, tu ai pe cineva,,,, si el va zice,,, da,, dar de aia nu-mi pasa oricum,, vreau sa ma despart si imi placi tu ,, si vezi ce bine ne potrivim,), si atunci,,, grijile tale vor disparea si veti face sex pasional,, asa ca intre necunoscuti

te cred ca esti tentata
singura intrebare e daca o sa te poti uita la el si la tine pe urma

si daca 19 ani e chiar varsta sa practici acesta "random sex" (ps baietii la 19 ani is departe de a fi barbati si a intelege ceva din sexualitate... esti un trofeu)

mult succes


sincera sa fiu cu capul de la 19 ,, m-as duce si orice ar iesi ,, m-as preface ca e sub impulsul momentului (si apoi mi-ar parea rau)
cu capul de acum (27) nu m-as duce nici in ruptul capului

o sa intelegi de ce
healthy004061
Postat pe 4 Iulie 2010 18:43
Life,ne intrebi pe noi pana unde sa mergi?Tu pana unde ai merge?
Barbie30
Postat pe 4 Iulie 2010 18:46
sa nu mergi, stai pe loc . Ar trebui sa ii spui sa te caute cand termina relatia cu actuala prietena, altfel tu esti pe locul 2 si cine stie cat ramai asa, sau poate ajungi pe 3..................4....................5.....................6..............hai ca poate am exagerat putin
clau19
Postat pe 4 Iulie 2010 18:49
?????
crissty_doi
Postat pe 5 Iulie 2010 11:35
nu cred ca e ok ce vrei tu sa faci Eu zic sa ii zici ca daca te vrea sa isi lase prietena ..nu asa.
Nu suport fetele astea pt ca si in relatia mea s-a bagat una si acum e cu fostul meu de 6 luni...dar am de gand sa ma bag si eu peste ea si sa il iau inapoi..nu neaparat ca as mai vrea sa fiu cu el ci doar sa ma razbun cred...
liliac_
Postat pe 5 Iulie 2010 12:11
liliac il faceti posta?
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 12:12
daca asta trebuie sa fac ca sa ma razbun,dc nu?
liliac_
Postat pe 5 Iulie 2010 12:32
Cred ca el o sa fie cel mai fericit asa,cu doua muieri care se bat pe el,un mascul feroce ce e
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 12:38
....tipul X isi iubeste prietena dar vrea o schimbare putin si o va gasi la tine ...tu vei fi ceva nou iar iubita ramane ...iubita... ,doar si soricelul se mai plictiseste de aceasi gaura daca vei fi fata desteapta vei alege ce este bine sau ce iti dicteaza inima ....ce este asa de rau in a face sex cu un tip care are o iubita????te va folosi te vei spala si vei fi ca noua ....distractie placuta!!!
kudika134394
Postat pe 5 Iulie 2010 16:54
Mda..asta asa e si nu e bine ca si asa e foarte mandru de el...prea mandru...se crede cel mai cel dintre cei
liliac_
Postat pe 5 Iulie 2010 20:55
De la: liliac_, la data 2010-07-05 20:55:23Mda..asta asa e si nu e bine ca si asa e foarte mandru de el...prea mandru...se crede cel mai cel dintre cei


Nu mai bine iti vezi tu de viata ta si il lasi in pace?In loc sa te ghidezi dupa razbunare mai bine incearca sa te bucuri de viata,sa faci lucruri care iti plac.Stii ce o sa simti dupa ce te razbuni?Ca de fapt tot tu ai pierdut si nu batalia ci caracterul!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 21:01
uite un citat care mie imi place "Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti si nu de teama ca vei fi invins ci pentru ca vei deveni ridicol castigandu-le"
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 21:04
da ..asa e, ai dreptate. Cred ca inca nu mi-a trecut..inca mai tin la el si mai mult decat atat am orgoliul ranit sa zic asa E foarte bun citatul,ms mult O sa incerc sa ma abtin
liliac_
Postat pe 5 Iulie 2010 22:19
De la: liliac_, la data 2010-07-05 22:19:41da ..asa e, ai dreptate. Cred ca inca nu mi-a trecut..inca mai tin la el si mai mult decat atat am orgoliul ranit sa zic asa E foarte bun citatul,ms mult O sa incerc sa ma abtin


Daca reusesti sa ramai acelasi om, cu suflet bun,indiferent cat de mult te ranesc cei din jur,atunci esti cu adevarat invingator.Ai castigat ceva mult mai de pret decat orice ti-ar putea aduce o razbunare!Bafta!
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 23:16
pana unde esti dipusa sa ajungi
kudika031742
Postat pe 13 Iulie 2010 14:58
De la: life04, la data 2010-06-19 14:39:22Buna, sunt Bianca, si m-am gandit ca pot gasi cateva raspunsuri la intrebarile mele cu ajutorul vostru. E vorba despre un tip, X, de aceeasi varsta cu mine (19), cu care ma cunosc de ceva timp dar abia acum 2-3 saptamani am inceput sa vorbim mai mult, sa fim mai apropiati. El are o relatie de vreo 2 ani si jumatate, in care nu se mai implica prea mult (cred ca e plictisit,cauta cv nou, dar nu se desparte de ea). Acum doua zile a venit la mine sa ne uitam la un film si ne-am sarutat pasional, incepusem sa ardem amandoi ;)). acum.. a ramas sa ma duc si eu la el la un film si abia astept dar.. pana unde sa merg ?! avand in vedere relatia lui si, in primul rand, faptul ca nu este prietenul meu (cu toate ca as vrea). cateva sfaturi,pls..
De ce vrei tu sa iti incepi cariera de amanta asa de mititica? Sa nu ai niciodata un barbat al tau? Mama ta ce zice?
kudika1993
Postat pe 13 Iulie 2010 15:24

sunt multe care sunt in aceasta situatie din cate am vazut pe aici , numai ca asta vrea ''amant'' de la 19 ani.
fata_healthy
Postat pe 29 Iulie 2010 19:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baiat singur 9 De la: kudika_20765 30 Mai 2013 05:57
Femeile si spiritul gregar 104 De la: Dor_a 10 Septembrie 2009 09:25
ROMANCA PE UN SFERT RESTUL SPANIOLA ESTE. 4 De la: one_size 2 Iunie 2010 21:04
impacare cu fostul 7 De la: amelie_a1990 8 Aprilie 2010 14:09
sfaturi urgente 5 De la: kudika_961383 16 Aprilie 2014 23:29