Setari Cookie-uri

Cum sal aduc dinou langa mne:(?

sincera sa fiu ma`m saturat 8-| ...lam cunoscut pe VLad in una din zilele mele nasole:(. i dadusem liber la un baiat care ma iubea q adevarat...DAr cand la`m iubit eu .. el nu mi`a aratat ca ma iubeste . iar knd si`a dat seama ca ma iubeste a fost prea tarziu:-j. nu mai simte`am nimic nimic pt el..
Sa revenim la VLad .. a fost singuru care mi`a fost aproape. nu crede`am ca v`a pleca niciodata de langa mne. da uite a plecat.:(.In el aveam ce`a mai mare incredere. ne`am certat doar o singura data. cand ne`am desp. nush . mi`ar lua foarte mult sa scriu aici tot ce sa intamplat:-j. Poate uni veti zice uite si asta e nebuna:|.. si asa mai departe.
Vreau sa stiu si eu ce pot face .. mi`e dor de el de nu mai pot:( il visez mereu..lam si vazut dupa 3 luni cu fata care la inselat de 3 oriii:(..ce sa fac? ma iubit oareee?a facut multe lucruri pt mine. eu cred ca a tinut la mine mult. dar nush ce ia facut roxanaa:-j:(..
kudika199694
Postat pe 25 Iunie 2010 16:09
roxana..eu te spun lu mama, mi'ai furat banana...nu ma mai joc nuuuuuuuuuu
Shhh
Postat pe 25 Iunie 2010 16:12
bla bla bla...a plecat ba nu....mai intai invata a scrie corect gramatical...stii nu e greu!
kudika061055
Postat pe 10 Iulie 2010 06:31
L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 08:45
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit



Barbieee.... ce zici tu?????
anastasia_m
Postat pe 10 Iulie 2010 08:49
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:49:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit



Barbieee.... ce zici tu?????


Neata
Am inceput de dimineata cu dilemele,"oare de ce?"
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 08:52
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:52:45
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:49:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit



Barbieee.... ce zici tu?????


Neata
Am inceput de dimineata cu dilemele,"oare de ce?"





micuta de tine esti deja la varsta intrebarilor

ahammmm ....acilea e cum sa-l aduca pe unu si pe altu inapoi?
anastasia_m
Postat pe 10 Iulie 2010 08:55
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:55:22
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:52:45
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:49:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit



Barbieee.... ce zici tu?????


Neata
Am inceput de dimineata cu dilemele,"oare de ce?"





micuta de tine esti deja la varsta intrebarilor

ahammmm ....acilea e cum sa-l aduca pe unu si pe altu inapoi?



Nu stiu pe care il vrea inapoi,pe primul sau pe al doilea?
Iti spun dupa e imi beau cafeaua
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 08:59
De la: kudika199694, la data 2010-06-25 16:09:37sincera sa fiu ma`m saturat 8-| ...lam cunoscut pe VLad in una din zilele mele nasole:(. i dadusem liber la un baiat care ma iubea q adevarat...DAr cand la`m iubit eu .. el nu mi`a aratat ca ma iubeste . iar knd si`a dat seama ca ma iubeste a fost prea tarziu:-j. nu mai simte`am nimic nimic pt el..
Sa revenim la VLad .. a fost singuru care mi`a fost aproape. nu crede`am ca v`a pleca niciodata de langa mne. da uite a plecat.:(.In el aveam ce`a mai mare incredere. ne`am certat doar o singura data. cand ne`am desp. nush . mi`ar lua foarte mult sa scriu aici tot ce sa intamplat:-j. Poate uni veti zice uite si asta e nebuna:|.. si asa mai departe.
Vreau sa stiu si eu ce pot face .. mi`e dor de el de nu mai pot:( il visez mereu..lam si vazut dupa 3 luni cu fata care la inselat de 3 oriii:(..ce sa fac? ma iubit oareee?a facut multe lucruri pt mine. eu cred ca a tinut la mine mult. dar nush ce ia facut roxanaa:-j:(..


poate Roxana stie sa scrie corect romaneste?
camiflorea
Postat pe 11 Iulie 2010 10:50
trimite-i o scrisoare...
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Iulie 2010 10:59
eu cred ca tie iti lipseste coerenta in exprimare, da”, mna,poti sa-mi dai j ignore
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 11:05
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit


barbiii ,cum se trezeste ea dimineata si posteaza :sml-tongue0023
hai ca asta a fost super inteligenta (citatul de mai sus)
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 11:07
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:55:22
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:52:45
De la: anastasia_m, la data 2010-07-10 08:49:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit



Barbieee.... ce zici tu?????


Neata
Am inceput de dimineata cu dilemele,"oare de ce?"





micuta de tine esti deja la varsta intrebarilor

ahammmm ....acilea e cum sa-l aduca pe unu si pe altu inapoi?



acillea e ca si dincolo
neatza,nasty ...mai io cred ca voi n-aveti draperii la jeamuri
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 11:10
De la: mitura, la data 2010-07-11 11:07:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-10 08:45:51L-am iubit cand nu m-a iubit si m-a iubit cand n-a trebuit


barbiii ,cum se trezeste ea dimineata si posteaza :sml-tongue0023
hai ca asta a fost super inteligenta (citatul de mai sus)



Neata Mitule!
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 11:11
scuze, chiar esti analfabeta? cu asemenea record de greseli de toate felurile, doar un alt analfabet poate sta langa tine. (crede-ma ca-mi sunt familiare prescurtarile folosite in mesaje...)
simona_bejan
Postat pe 12 Iulie 2010 11:51
Pune mai bine mana pe cartea de gramatica, si lasa naibii baietii! Nu vezi ca rade lumea de tine, fiindca nu stii sa te exprimi?! E plina tara de "pitzi" cu un singur neuron in cap! Nu ai de ce sa le mai ingrosi si tu randurile...!
Micael
Postat pe 12 Iulie 2010 13:27
De la: Micael, la data 2010-07-12 13:27:30Pune mai bine mana pe cartea de gramatica, si lasa naibii baietii! Nu vezi ca rade lumea de tine, fiindca nu stii sa te exprimi?! E plina tara de "pitzi" cu un singur neuron in cap! Nu ai de ce sa le mai ingrosi si tu randurile...!


_Cryssa_
Postat pe 12 Iulie 2010 13:29
_Sad_girl
Postat pe 12 Iulie 2010 14:04
De la: kudika199694, la data 2010-06-25 16:09:37sincera sa fiu ma`m saturat 8-| ...lam cunoscut pe VLad in una din zilele mele nasole:(. i dadusem liber la un baiat care ma iubea q adevarat...DAr cand la`m iubit eu .. el nu mi`a aratat ca ma iubeste . iar knd si`a dat seama ca ma iubeste a fost prea tarziu:-j. nu mai simte`am nimic nimic pt el..
Sa revenim la VLad .. a fost singuru care mi`a fost aproape. nu crede`am ca v`a pleca niciodata de langa mne. da uite a plecat.:(.In el aveam ce`a mai mare incredere. ne`am certat doar o singura data. cand ne`am desp. nush . mi`ar lua foarte mult sa scriu aici tot ce sa intamplat:-j. Poate uni veti zice uite si asta e nebuna:|.. si asa mai departe.
Vreau sa stiu si eu ce pot face .. mi`e dor de el de nu mai pot:( il visez mereu..lam si vazut dupa 3 luni cu fata care la inselat de 3 oriii:(..ce sa fac? ma iubit oareee?a facut multe lucruri pt mine. eu cred ca a tinut la mine mult. dar nush ce ia facut roxanaa:-j:(..


mi-e imposibil sa iau in serios un topic scris in halul asta si cu atat mai putin sa raspund serios. sa dea naiba daca pricep cum de cineva poate sa scrie la 18 ani ca si cum n-ar fi trecut nici macar de clasa a patra ! asa ca, draga autoare a topicului, nu stiu pe ce planeta ai trait pana acum, dar daca vrei sa ai ceva succes in viata, incepand cu cariera si terminand cu relatiile sentimentale si sa intelegi ceva din ce ti se intampla, e obligatoriu sa te instruiesti, sa citesti, sa inveti, sa acumulezi cunostinte. numai asa iti vei dezvolta si capacitatea de relationare cu ceilalti si pe cea de intelegere a unor intamplari, fenomene, a celor din jur, etc. deci daca vrei sa gasesti raspunsuri la intrebarile care te framanta, ia-ti carti (recomand sa incepi cu manualele de gramatica din gimnaziu), dezvolta-ti creierul si ai sa vezi cat de mult ti se va usura viata. in final o intrebare retorica: oare cand stateai tu asa cu georgica (sau vlad, nu conteaza numele) al tau pe o banca in parc si va priveati ochi in ochi, cum si despre ce vorbeati ? cum decurgeau niste ore in care erati singuri, eventual dupa sau inainte de o partida de sex ? si in final hai sa-ti spun un secret: barbatii cauta femei care sa nu fie doar atragatoare dar si cu care sa poata comunica, dezbate, face schimb de idei si pareri, iar asta presupune ca femeia respectiva sa fie cat de cat instruita si sa arate ca a trecut printr-o scoala.
someone_else
Postat pe 12 Iulie 2010 15:17
Balta are peste (daca intelegi ce vreau sa spun) insa scoala este mult m-ai importanata, in special pentru tine. De baieti o sa ai timp dar pentru (ne)scoala o sa-ti para rau. Citeste si cate-o carte, din cand in cand, iti va prinde bine.
ramona_claudia
Postat pe 12 Iulie 2010 16:24
frate, in tara asta nu mai invata nimeni? e posibil sa te exprimi in halul asta? in afara de sex mai vrei si altceva? caci baietii au inceput sa caute si altceva decat sex. poate a gasit si al tau la roxana. cu tine ce sa vorbeasca? mai citeste si tu o carte, foloseste netul pt a te informa in toate domeniile si ai sa vezi ca ai sa ai ce discuta cu partenerii tai, sa va treaca plictiseala dupa o partida de sex. bafta si asculta sfaturile celor de pe aici.
delicacy
Postat pe 12 Iulie 2010 17:01
nu am citit ce ai mai scris, pt ca m-a enervat topicul cum l-ai scris..d-apoi sa raman si eu fara neuroni?
deci:
primul sfat: ia dracu' gramatica si ortografierea corecta
al doilea: esti pe forum, nu pe mess cu prietenii tai-la fel de destepti...
sfatul 3: tradu sau transcrie in romaneste ce ai vrut sa scrii
de unde v-a gasit thoamne pe toti scrisul asta?
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 17:14
Doamne, romanii nu mai stiu sa scrie. Fii atenta cate greseli ai: ma-m, la-m de 2 ori,simte-am, crede-am, v-a pleca, ce-a mai mare, sa intamplat, uni , lam vazut, la inselat, ma iubit, ia facut. Fir-ar sa fie de gramatica.
Sunt foarte multi ca ea. Hai sa fim seriosi, nu trebe sa fii profa de romana pentru a scrie corect. M-am enervat prea rau.
Gazelle
Postat pe 12 Iulie 2010 19:27


thuamneeeeee si pe vremea mea se facea mai multa carte! sigur nu i-ai scris vreo scrisoare de dragoste? eu sunt convinsa ca da si dupa ce a vazut sarmanu cat de teligenta esti a rupt-o la fuga!
baba_cloanta
Postat pe 12 Iulie 2010 19:42
firai tu in loc sa pui mana pe o carte de gramatica stai cu gandul la ''batz''. sa iti fie rusine mai fato!
fata_healthy
Postat pe 12 Iulie 2010 20:53

probabil ca ex - a era mai pe sufletul lui , te-o fii iubit , dar nu ca pe ea , oricum esti foarte zgarcita in informatii si nu isi poate da nimeni o parere sincera si corecta , poti detalia ?
orice detaliu poate fii foarte bun.
banalulanonim
Postat pe 12 Iulie 2010 22:09

cine ma poate ajuta si pe mine cu un dictionar sa inteleg ce limba vorbeste fata asta!!!!???
desi_desiree
Postat pe 13 Iulie 2010 04:27
De la: kudika199694, la data 2010-06-25 16:09:37sincera sa fiu ma`m saturat 8-| ...lam cunoscut pe VLad in una din zilele mele nasole:(. i dadusem liber la un baiat care ma iubea q adevarat...DAr cand la`m iubit eu .. el nu mi`a aratat ca ma iubeste . iar knd si`a dat seama ca ma iubeste a fost prea tarziu:-j. nu mai simte`am nimic nimic pt el..
Sa revenim la VLad .. a fost singuru care mi`a fost aproape. nu crede`am ca v`a pleca niciodata de langa mne. da uite a plecat.:(.In el aveam ce`a mai mare incredere. ne`am certat doar o singura data. cand ne`am desp. nush . mi`ar lua foarte mult sa scriu aici tot ce sa intamplat:-j. Poate uni veti zice uite si asta e nebuna:|.. si asa mai departe.
Vreau sa stiu si eu ce pot face .. mi`e dor de el de nu mai pot:( il visez mereu..lam si vazut dupa 3 luni cu fata care la inselat de 3 oriii:(..ce sa fac? ma iubit oareee?a facut multe lucruri pt mine. eu cred ca a tinut la mine mult. dar nush ce ia facut roxanaa:-j:(..





... ce analfabetaaaaa ... incepe din nou cu gradinitza, grupa pregatitoare ... si macar dute la munca daca mai mult nu poti ... sper sa nu te faca si pe tine parintii vreo ''doctora'' ...

... mi-a placut fraza = i dadusem liber la un baiat care ma iubea q adevarat...DAr cand la`m iubit eu .. el nu mi`a aratat ca ma iubeste . iar knd si`a dat seama ca ma iubeste a fost prea tarziu:-j. nu mai simte`am nimic nimic pt el..< ... asa iti dai seama ce varza aveti in cap ... te rog numai doctora sa nu te faci ...
marco918
Postat pe 13 Iulie 2010 04:38
butterfly_sound_of_love
Postat pe 13 Iulie 2010 15:57
Super, am ras si eu pe ziua de azi..cred ca topicul asta are pur si simplu rolul de a fi amuzant, refuz sa cred ca exista oameni atat de pierduti intre regulile gramaticale . Nu de alta, dar daca accept asta, imi pierd speranta in omenire .
anissya
Postat pe 13 Iulie 2010 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pentru cei satui de singuratate 5 De la: andapui 19 Mai 2009 10:18
BAIATUL ROMAN BAIA-MARE JUD MARAMURES? 12 De la: one_size 2 Iunie 2010 21:28
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 4 De la: lilianagr 14 Iulie 2009 19:33
Cum atrage o extravertita un carismatic? 62 De la: Miss_Stardust 25 Ianuarie 2011 22:18
Intalnire neasteptata! 1 De la: crissmann 11 Decembrie 2010 19:20