Setari Cookie-uri

Lady Gaga- Fan club

Salut tuturor! As vrea sa va prezint un site minunat pentru fanii Lady Gaga! Eu l-am gasit pe internet si am fost incantata de pozele, videoclipurile si toate celelalte despre Lady Gaga.Astept sa vad ce credeti despre acesta la randul vostru.

http://ladygaga-fanclub.webs.com
kudika198546
Postat pe 21 Iunie 2010 21:13
bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club
dragon_fly88
Postat pe 21 Iunie 2010 21:22
pana la urma daca fata are talent de ce sa nu socheze asta e reteta succesului
yumy
Postat pe 21 Iunie 2010 21:36
Stiu ca toata lumea cere voturi, dar eu chiar sa castig...va rog ajutati-ma. Daca o sa aveti nevoie vreodata de voturile mele nu ezitati!!! Multumesc foarte mult anticipat!!! http://amelie.ro/concurs-lady-gaga/concurenti.php?id=83
kudika200685
Postat pe 11 Iulie 2010 13:31
mie tare imi pare ca face o copie a stilului "Madona". Ce-i drept, talent are...
100101
Postat pe 25 Iulie 2010 20:08
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-21 21:22:19bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club

flai flai mie nu imi plac videoclipurile, sunt oribile. de la piesa cu alejandro ce videou are nu prea are legatura versurile cu video-ul acela stupid, zici ca se f... cu aia asa o trag pe acolo, si e ciudat....parca emo clipul.
alejandro...roberto...fernando....unde sunteti?
clau19
Postat pe 25 Iulie 2010 20:14
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:14:38
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-21 21:22:19bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club

flai flai mie nu imi plac videoclipurile, sunt oribile. de la piesa cu alejandro ce videou are nu prea are legatura versurile cu video-ul acela stupid, zici ca se f... cu aia asa o trag pe acolo, si e ciudat....parca emo clipul.
alejandro...roberto...fernando....unde sunteti?

eu credeam ca era un fan care a raspuns dupa ce am postat eu
da..vezi...? asa gandeam si eu...
plus ca exagereaza...deja e pe aratura rau
si partea cu copiatu' madonnei..departe griva de iepure
ms ca ma sustii
dragon_fly88
Postat pe 25 Iulie 2010 20:46
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-25 20:46:01
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:14:38
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-21 21:22:19bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club

flai flai mie nu imi plac videoclipurile, sunt oribile. de la piesa cu alejandro ce videou are nu prea are legatura versurile cu video-ul acela stupid, zici ca se f... cu aia asa o trag pe acolo, si e ciudat....parca emo clipul.
alejandro...roberto...fernando....unde sunteti?

eu credeam ca era un fan care a raspuns dupa ce am postat eu
da..vezi...? asa gandeam si eu...
plus ca exagereaza...deja e pe aratura rau
si partea cu copiatu' madonnei..departe griva de iepure
ms ca ma sustii

pai daca avem dreptate
clau19
Postat pe 25 Iulie 2010 20:50
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:50:57
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-25 20:46:01
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:14:38
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-21 21:22:19bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club

flai flai mie nu imi plac videoclipurile, sunt oribile. de la piesa cu alejandro ce videou are nu prea are legatura versurile cu video-ul acela stupid, zici ca se f... cu aia asa o trag pe acolo, si e ciudat....parca emo clipul.
alejandro...roberto...fernando....unde sunteti?

eu credeam ca era un fan care a raspuns dupa ce am postat eu
da..vezi...? asa gandeam si eu...
plus ca exagereaza...deja e pe aratura rau
si partea cu copiatu' madonnei..departe griva de iepure
ms ca ma sustii

pai daca avem dreptate

da..din punctul nostru de vedere
dragon_fly88
Postat pe 25 Iulie 2010 20:57
De la: clau19, la data 2010-07-25 20:14:38
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-21 21:22:19bine..ca tot ma gandeam cum sa postez eu asta
e atat de disperata dupa faima, sa socheze si sa iasa motz in prima pagina..de nu a vazut madonna.
poate o sa fiu linsata pt tupeu, dar..pe bune? mai trebuie sa puna chestia de desfundat wc-la gura si suportul de hartie igienica pe cap si sa mearga goala pana la barack obama si sa-i cante..in rest..e "minunata" si "geniu". cand o vad, vad de fapt societatea mizera...si unde se poate merge pt faima
mi-e rau cand o vad..cu acelasi ruj..cu toacele alea..
si piesa alejandro e "totala"-ma intb care-i ideea..poate ma lamuriti voi, fan club

flai flai mie nu imi plac videoclipurile, sunt oribile. de la piesa cu alejandro ce videou are nu prea are legatura versurile cu video-ul acela stupid, zici ca se f... cu aia asa o trag pe acolo, si e ciudat....parca emo clipul.
alejandro...roberto...fernando....unde sunteti?

si mie imi plac versurile cat despre videoclipuri bad romance pare cam extraterestru
despre gaga nu pot sa zic decat ca are voce si este o compozitoare buna, cat despre soc... a socat destul de multa lume
yumy
Postat pe 25 Iulie 2010 20:57
io am zis ca fatuca asta - lady, se straduie pe rupte s-o imite pe madona. n-am zis ca si reuseste
100101
Postat pe 25 Iulie 2010 22:04
nu stiu daca in poker face o imita pe madonna, oricum ala e singurul videoclip care imi place si acolo arata cel mai bine
yumy
Postat pe 25 Iulie 2010 22:08
nu pot zice ca sunt o fana, insa pot sa-mi spun parerea intr-un mod cat mai obiectiv si sincer...eu cred ca tipa e realmente o artista, are un stil individual care am observat ca prinde si in randul artistilor de la noi. am vazut-o pe Anda Adam incercad sa ii copieze tinutele.. vreau sa zic ca mai bine o prinde o sapca si o percehe de blugi rupti decat extravaganta care incearca sa o adopte acum.

cat despre videoclipurile ei, sincer..imi plac, sunt inedite si daca stati putin sa analizati si sa ganditi ce zice ea in vesurile ei, se potrivesc, in proportie de 60%, si la alejandro..sau cum se scrie...in piesa vrea sa spuna ca e vanata de de multi barbati, si ea ii respinge, si cam pe idee aia merge si clipul.

repet, nu sunt fana, insa nici nu ma pun sa dau cu pietre in ea, pt ca inteleg ce face si ce vrea, si nu e de condamnat asta, ba mai mult...e de respectat ca a reusit intr-un timp relativ scurt sa se faca cunoscuta la nivel mondial...chiar si faptul ca noi vb despre ea acum...denota ca are priza la public, e o artista controversata, precum a fost si Madonna si Freddy Mercury
_calandrinon_
Postat pe 19 August 2010 18:11
De la: _calandrinon_, la data 2010-08-19 18:11:12nu pot zice ca sunt o fana, insa pot sa-mi spun parerea intr-un mod cat mai obiectiv si sincer...eu cred ca tipa e realmente o artista, are un stil individual care am observat ca prinde si in randul artistilor de la noi. am vazut-o pe Anda Adam incercad sa ii copieze tinutele.. vreau sa zic ca mai bine o prinde o sapca si o percehe de blugi rupti decat extravaganta care incearca sa o adopte acum.

cat despre videoclipurile ei, sincer..imi plac, sunt inedite si daca stati putin sa analizati si sa ganditi ce zice ea in vesurile ei, se potrivesc, in proportie de 60%, si la alejandro..sau cum se scrie...in piesa vrea sa spuna ca e vanata de de multi barbati, si ea ii respinge, si cam pe idee aia merge si clipul.

repet, nu sunt fana, insa nici nu ma pun sa dau cu pietre in ea, pt ca inteleg ce face si ce vrea, si nu e de condamnat asta, ba mai mult...e de respectat ca a reusit intr-un timp relativ scurt sa se faca cunoscuta la nivel mondial...chiar si faptul ca noi vb despre ea acum...denota ca are priza la public, e o artista controversata, precum a fost si Madonna si Freddy Mercury


Ei uite ca sunt si persoane care mai inteleg cate ceva, tu, rashela...altii arunca cu pietre pt ca asa le e obiceiul, nasol este ca o fac fara sa gandeasca.
Eu nu sunt fan nici Gaga, nici Madonna etc, ma bucur de muzica, filme, in general de artisti.
Nu am cum sa nu apreciez o artista adevarata cum e Lady Gaga, ale carei idei nu sunt doar originale, ci si inteligente si deloc superficiale...Am auzit-o cantand si live, si tipa canta nu gluma, pune suflet, are anumite calitati vocale incontestabile...iar piesele ei prind, ce sa-i facem, eu ascult, altii asculta, majoritatea o asculta, ca zice ,,ale,ale jandro'' asta e, poate ca asta e farmecul...
Sa nu uitam ca ea inainte sa devina solista a compus pt alti artisti f cunoscuti...asta ar trebui sa spuna ceva.
Te-am citat pe tine, C, pt ca mi-a placut mult ce ai scris
Summer_
Postat pe 19 August 2010 18:34
De la: Summer_, la data 2010-08-19 18:34:27
De la: _calandrinon_, la data 2010-08-19 18:11:12nu pot zice ca sunt o fana, insa pot sa-mi spun parerea intr-un mod cat mai obiectiv si sincer...eu cred ca tipa e realmente o artista, are un stil individual care am observat ca prinde si in randul artistilor de la noi. am vazut-o pe Anda Adam incercad sa ii copieze tinutele.. vreau sa zic ca mai bine o prinde o sapca si o percehe de blugi rupti decat extravaganta care incearca sa o adopte acum.

cat despre videoclipurile ei, sincer..imi plac, sunt inedite si daca stati putin sa analizati si sa ganditi ce zice ea in vesurile ei, se potrivesc, in proportie de 60%, si la alejandro..sau cum se scrie...in piesa vrea sa spuna ca e vanata de de multi barbati, si ea ii respinge, si cam pe idee aia merge si clipul.

repet, nu sunt fana, insa nici nu ma pun sa dau cu pietre in ea, pt ca inteleg ce face si ce vrea, si nu e de condamnat asta, ba mai mult...e de respectat ca a reusit intr-un timp relativ scurt sa se faca cunoscuta la nivel mondial...chiar si faptul ca noi vb despre ea acum...denota ca are priza la public, e o artista controversata, precum a fost si Madonna si Freddy Mercury


Ei uite ca sunt si persoane care mai inteleg cate ceva, tu, rashela...altii arunca cu pietre pt ca asa le e obiceiul, nasol este ca o fac fara sa gandeasca.
Eu nu sunt fan nici Gaga, nici Madonna etc, ma bucur de muzica, filme, in general de artisti.
Nu am cum sa nu apreciez o artista adevarata cum e Lady Gaga, ale carei idei nu sunt doar originale, ci si inteligente si deloc superficiale...Am auzit-o cantand si live, si tipa canta nu gluma, pune suflet, are anumite calitati vocale incontestabile...iar piesele ei prind, ce sa-i facem, eu ascult, altii asculta, majoritatea o asculta, ca zice ,,ale,ale jandro'' asta e, poate ca asta e farmecul...
Sa nu uitam ca ea inainte sa devina solista a compus pt alti artisti f cunoscuti...asta ar trebui sa spuna ceva.
Te-am citat pe tine, C, pt ca mi-a placut mult ce ai scris

nu sunt fan lady gaga... insa este o compozitoare de exceptie isi compune singura versurile melodiile care au condus-o pe culmile succesului , ceea ce nici madonna nu a reusit
mihai_frv_1986
Postat pe 19 August 2010 20:13
De la: mihai_frv_1986, la data 2010-08-19 20:13:53
nu sunt fan lady gaga... insa este o compozitoare de exceptie isi compune singura versurile melodiile care au condus-o pe culmile succesului , ceea ce nici madonna nu a reusit


eu inca nu as compara-o cu Madonna, nu uita cati ani de cariera are ea in spate, si ce piese a scos chiar si acum in pofida varstei, pe mine reuseste sa ma impresioneze mereu, Gaga e abea la inceput, sa o comparam cu Madonna dupa 25 de ani pe piata muzicala.
uite aici....Madonna ...cati ani ii dai?
http://www.youtube.com/watch?v=HxmFNMzLtFg&feature=related
_calandrinon_
Postat pe 19 August 2010 20:27
artistii ny-ezi sint foarte dedicati...


Stefani reprezinta visul multora dar sincer in afara de compozitie este un produs comercial fortat. si totusi compozitia e de multe ori mai de valoare decat interpretarea iar compozitorii nu sint niciodata onorati. in cazul ei i s-a platit tributul si inca cu varf si indesat. eu consider poker face una din melodiile cele mai marcante are primului deceniu

uite o interpretare la pian mai veche cu Stefani

http://www.youtube.com/watch?v=NM51qOpwcIM

Histria
Postat pe 20 August 2010 17:07
Gaguta = Satana!!
Elyaa
Postat pe 17 Iulie 2011 17:15
De la: Elyaa, la data 2011-07-17 17:15:10Gaguta = Satana!!


The_Exile
Postat pe 17 Iulie 2011 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieteni 24 De la: yumalai 19 Ianuarie 2010 12:31
Muzica evenimentului tau-cea mai buna!! 1 De la: roxanaolsanschi 21 Septembrie 2011 22:14
Lady Gaga- Fan club 23 De la: Cityhotel_Hotel_1 20 Iulie 2012 13:25
manelisti 112 De la: zaharica 14 August 2010 15:23
ªi ea ar putea deveni cântãreaþã... 2 De la: yumalai 24 Iunie 2009 19:30