Setari Cookie-uri

pt laura stoica

eu sant o mare fana a laurei stoica . salut fanilor laurei stoica . saraca laura stoica nu a mai avut timp sa mai se bucure de familia ei . laura stoica este in adancul inimilor noastre .
laurapietrarulumperdeanu
Postat pe 13 Martie 2010 19:30
De la: laurapietrarulumperdeanu, la data 2010-03-13 19:30:04eu sant o mare fana a laurei stoica . salut fanilor laurei stoica . saraca laura stoica nu a mai avut timp sa mai se bucure de familia ei . laura stoica este in adancul inimilor noastre .

Da,pacat de LAURA si de CRISTI .Traiau o frumoasa poveste de dragoste si asteptau rodul iubirii lor,un copil pe care,la 38 de ani,Laura nu spera sa il mai aiba.Nu sant chiar o fana, dar cred ca ea a reprezentat mult pentru muzica noastra usoara.
marilyn37
Postat pe 13 Martie 2010 19:37
intr-adevar o mare artista !!!!.... regretul ei a fost intotdeauna ca lumea nu i-a simtit talentul , nu i l-a respectat , nu a facut-o pe Laura sa se simta asa de importanta in sufletele celor ce o ascultau .
de cate ori ii ascult melodiile , ma trec fiorii
... pentru ca in perioada cand ea de-abia aflase ca este iknsarcinata , eu imi doream foarte tare un copilas ... si punandu-ma in situatia ei ( ca nu a mai apucat sa si-l tina in brate ), m-am cutremurat de accidentul stupid care le-a curmat viatile ( ei , logodnicului si pruncului lor nenascut )
si acum cand acult "un actor grabit" o vad exact pe ea ... un actor mult prea grabit
lucky_29
Postat pe 30 Martie 2010 22:19
dumnezeu sa-i odihneasca in pace!adevarat a fost o voce...dar nu am stiu sa o pretuim...pacat...ca nu mai este...cand isi gasise fericirea!asta e legea vietiieu mie personal mia placut si de ea ca persoana si incum canta!DEOSEBITA FIINTA!DUMNEZEU SA O AIBA IN PAZA PE EA PE SOTUL SI COPILASUL INCA NENASCUT!
irina_catanoiu_yahoo_com
Postat pe 31 Martie 2010 09:06
imi pare rau ca numarul artistilor de valoare scade drastic..si ce este mai rau este ca adevaratele voci nu sunt promovate asa cum trebuie,sau chiar deloc


mi-a placut tare mult laura stoica si imi mai place
mai ales melodia aia a ei "mai frumoasa"este geniala!
ameelia
Postat pe 13 August 2010 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Arcade Fire - sau revolutia rockului 19 De la: kyru 15 August 2010 18:19
Hayley de la Paramore 2 De la: Metal_spell 17 Decembrie 2009 02:53
jesse mccartney 4 De la: greierash_is_back 21 Octombrie 2009 00:58
Va rog nu-mi ocoliti mesajul 40 De la: darksukkubus69 29 Noiembrie 2009 18:29
Mariah Carey 10 De la: MaraDonna 30 Septembrie 2009 18:04