Setari Cookie-uri

manelisti

ascultati manele sincer acum?

Postat pe 12 Septembrie 2008 20:10



cred ca preocuparea ta principala este sa deschizi topicuri fara rost, subiecte care s-au mai discutat

intai citeste tot forumul, si apoi deschide topicuri, evident , cu ce nu s-a discutat

_fantoma_
Postat pe 12 Septembrie 2008 20:12
sunt noua asa ca nu aveam de unde sa stiu daca s-a mai deschis acest topic sau nu!!Nu cred ca e nevoie sa imi sari in cap!!

Postat pe 14 Septembrie 2008 11:24
topicul asta mi se pare o idee buna :p

eu nu ascult manele, le urasc din tot sufletul, chiar daca sunt peste tot

insa cu manelistii...nu am nimic, sunt si ei oameni.
am si pr care asculta manele. nu are rost sa judecam oamenii dupa sex, preferinte sexuale, culoarea pielii, gusturi muzicale, etc
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:26
Manelele `ie` manele. Faptul ca se trezeste cate un analfabet care se plictiseste de atata batut` muieri sa isi etaleze vocea prin multitudinea de cunostintze dobandite in shatra..ii face pe restul sa fie bagatzi in categoria de " jos". Cand au aparut atunci, imi placeau si mie, dar cum unde`s doi..numai e loc de 3...stitzi voi !

Iar faptul ca nu ascultam manele..cei care canta raman totusi niste artisti ( cei cu voce) iar noi tot afoni ne numim :)))

N`am nimic cu manelele, unele sunt chiar frumoase dar nu ascult decat in cazuri exceptionale cum ar fi petreceri si altele...
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:30
Si eu tot pe la petreceri ascult sau am fost la o nunta unde cine crede-ti ca canta...guta...a fost foarte tare...
Inainte erau parca mai frumoase dar acum pe unde treci se asculta numai si numai manele in orice masina, bloc,casa asculti la maxim doar manele..oare nu se satura?

Postat pe 15 Septembrie 2008 08:28
cica manele rullzzz......asa zic unii..eu prefer muzica instrumentala(mai mult).....nu am nik nici cu manele nici cu manelistii...pur si simplu am alte gusturi..si asa cum nici pe noi nu ne judeca nimeni ca nu asc manele...nici noi nu ar trebui sa-i judecam pe ei.............va pup..
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:42
sokares ma frend...nu, nu ascult manele, adica nu am eu in calculator, nu ascult la minein camera, dar daca la o petrecere se pun manele nu pot sa zic ca ma duc afara pana se termina sesiune de manele :))

Postat pe 27 Septembrie 2008 14:36
eu am o nunta in vecini..
Ciocarlia ,va place..

Postat pe 27 Septembrie 2008 15:03
muta-te temporar, sa nu-ti afecteze
ciocarlia e manea ???
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 15:30
De la: stef80, la data 2008-09-27 15:03:11eu am o nunta in vecini..
Ciocarlia ,va place..


am avut si eu o nunta in vecini vara asta, mi-au cantat toti manelistii, plus ca era muzica suuuuper tare si cu tot cu termopane tot auzeam

Postat pe 27 Septembrie 2008 15:55
manele? baeah nu !! ador muzik de calitate si cred k adevaratele valori nu se pierd in timp. asculta tu guta cand vei fi batrana sa vezi k nu are nici un farmec,da muzik care a ramas poate fi ascultata in orice secol.
s26
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:44
io votez cu base!!! se pune????
aaa si ca sa va fac in ciuda neah!!!! mie-mi plac manelele....


de fapt vroiam sa fiu asa in contra tuturor....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 17:57
urasc manelele!mi se par oribile!opresc la semafor,pe prima banda un BMW super din care rasunau...MA-NE-LE!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:20
sokares

Postat pe 8 Octombrie 2008 17:37
mai misto georgia ... tu????
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:39
Foarte misto :)) se pare ca am scapat de operatie am fost la nenea ginecologu' unul tinerel si dragut

Postat pe 8 Octombrie 2008 17:41
aaaa deci se p[oate doar medicamentos????
ma bucur sincer pt tine... nu de alta dar am pielea gainii cand ma gandesc numai la spitale... anul trecut am beneficiat de ospitalitatea celor de la infectioase.... asa ca numai in spital nu vreau sa mai ajung.

bine ca nu tre sa faci operatie. oricum ai grija de tine ca ..... deh... mai avem nevoie de tine pe kudika

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:44
dap, prefer sa iau medicamente :-s am tangente cu spitale, boli etc...dar imi este frica de ace :D

Postat pe 8 Octombrie 2008 17:47
nu-i bai georgia ca s-au inventat branulele...direct in vena si scapi de nodulii de pe fund si de dureri in partile posterioare sau in alte locuri unde te inteapa.....

maaaai bine ca esti ok....

pupilic
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 17:51
no manele, no guta, no salam si no peste!!! muzica de calitate, asta ascult! nu aberatii sonore cu bani, femei si dusmani care te urasc ca nu au bani ca tine!

Postat pe 9 Octombrie 2008 11:37
De la: luli_c, la data 2008-10-09 11:37:47no manele, no guta, no salam si no peste!!! muzica de calitate, asta ascult! nu aberatii sonore cu bani, femei si dusmani care te urasc ca nu au bani ca tine!
ce tare...si adevarat...
butterly
Postat pe 9 Octombrie 2008 22:09
enya.... ocarina....irish music..... asta seara doar...
maine poate ma apuc de vreo manea...

hai ma ca glumesc....

dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Octombrie 2008 00:44
Urasc manele,nu le ascult,prefer muzica clasica,operetesa,muzica house sau rock.Nu am nimic cu ei sau cu cei care asculta manele,fiecare asculta ce ii place,dar .......totusi sa nu exageram cu ele.Manelisti astia ai iesit ca ciuperciile dupa ploaie,spun ca sunt inteligenti ca au si ei o diploma :-))(o diploma luat cu bani castigati de la nunti si botezuri).ok nu vreau sa fiu rautacioasa dar "NU MAI ASCULTATI MANELE CU VOLUMUL DAT LA MAXIM CA DERANJATI VECINI"
soryanca
Postat pe 10 Octombrie 2008 09:59
Nu`mi plac manele si nu ascult asa ceva , ar fi culmea sa bag cd`ul cu manele in masina sau la calculator...insa o nunta fara un lautar parca nu iese bine! La distractii..totusi , ei stiu sa faca atmosfera!
Kittynelle
Postat pe 14 Octombrie 2008 00:04
De la: Puffilici, la data 2008-10-14 00:04:21Nu`mi plac manele si nu ascult asa ceva , ar fi culmea sa bag cd`ul cu manele in masina sau la calculator...insa o nunta fara un lautar parca nu iese bine! La distractii..totusi , ei stiu sa faca atmosfera!
pai toata lumea zice ca fara lautari nu e distractie...in fine..eu ma pot distra si fara..poate chiar mai bn
butterly
Postat pe 14 Octombrie 2008 19:31
Revin la ceea ce am scris mai demult pe un topic cu alt nume, dar cu acelasi subiect...
Oooooooooofffffff viata meaaaaaaaaaa... offfff inima meaaaaaaaa... off degeaba plaaaaang... tare necajit mai sunt... No, nu suna bine pe la 2 noaptea, cand stai cu sticla de bere in mana si vrei sa strangi pe cineva de gat?
Lucia1971
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:54
De la: soryanca, la data 2008-10-10 09:59:58Urasc manele,nu le ascult,prefer muzica clasica,operetesa,muzica house sau rock.Nu am nimic cu ei sau cu cei care asculta manele,fiecare asculta ce ii place,dar .......totusi sa nu exageram cu ele.Manelisti astia ai iesit ca ciuperciile dupa ploaie,spun ca sunt inteligenti ca au si ei o diploma :-))(o diploma luat cu bani castigati de la nunti si botezuri).ok nu vreau sa fiu rautacioasa dar "NU MAI ASCULTATI MANELE CU VOLUMUL DAT LA MAXIM CA DERANJATI VECINI"


Ma bucur ca nu esti manelista, pentru asta te felicit calduros.
Dar cu gramatica ta ce s-a intamplat?? "manelisti astia" "ciuperciile dupa ploaie" "deranjati vecini" ???
DE CE???
Andreea1008
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:24
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
viata mea M-AM SATURAT DE ATATEA MANELE
manele la stanga manele la dreapta
Mai dati-o incolo de manea si sa ascultam o muzica buna
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:27
daca inainte nu le puteam suporta sau numai cu chiu si vai...
of..am ajuns sa imi fie scarba de ele....
butterly
Postat pe 25 Noiembrie 2008 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Laura Stoica 157 De la: pacifista 4 Septembrie 2009 17:34
michael Jackson - o personalitate foarte controversata 36 De la: Lu_za99 31 August 2010 14:16
Arcade Fire - sau revolutia rockului 19 De la: kyru 15 August 2010 18:19
pt laura stoica 5 De la: zaharica 13 August 2010 13:49
Va rog nu-mi ocoliti mesajul 40 De la: darksukkubus69 29 Noiembrie 2009 18:29