Setari Cookie-uri

Va rog sa ma ajutati

M-am vopsit acum o saptamana si nu-mi place ce culoare mi-a iesit.M-am vopsit cu o vopsea de blond cenusiu eu aveam un saten mai inchis la culoare si acum am un fel de saten deschis dar portocaliu.Ce sfaturi imi puteti da...sa ma vopsesc iar cu o alta vopsea?...tin sa va anunti ca asta e prima data cand ma vopsesc, sunt foarte dazamagita de reultat ,nu stiu ce sa fac.Am ochi caprui ,parul lung si tenul normal .Ce sfaturi imi puteti da?
kudika145609
Postat pe 23 Iunie 2010 13:09
De la: kudika145609, la data 2010-06-23 13:09:05M-am vopsit acum o saptamana si nu-mi place ce culoare mi-a iesit.M-am vopsit cu o vopsea de blond cenusiu eu aveam un saten mai inchis la culoare si acum am un fel de saten deschis dar portocaliu.Ce sfaturi imi puteti da...sa ma vopsesc iar cu o alta vopsea?...tin sa va anunti ca asta e prima data cand ma vopsesc, sunt foarte dazamagita de reultat ,nu stiu ce sa fac.Am ochi caprui ,parul lung si tenul normal .Ce sfaturi imi puteti da?


Cred ca inca nu ti-ai dat seama de greseala pe care ai facut- daca ceri sfaturi pe forum.. prima data cand te vopsesti e recomandat sa o faci la un salon.. nu acasa .. pentru a evita o situatie ca cea in care esti.. asa ca ce sfat vrei sa afli de aici.. dute la salon e cel mai bun indemn pe care ti-l pot da!!
chocojeans
Postat pe 30 Iunie 2010 22:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As dori si eu o parere din partea voastra.... 14 De la: Barbie30 6 Iulie 2010 21:57
inregistreazate:D.... 5 De la: loveactually 21 Iunie 2010 12:47
Hainute pentru copii 1 De la: ionela_g 13 Septembrie 2010 21:46
nu stiu cum ssa imi fac prieteni. Va rog mult bagativa ca prietenii mei. O sa va dau o groaza de cadouri numai bagativa.Va implor. 1 De la: kudika195800 14 Iunie 2010 13:50
rase de caini... 3 De la: witcher 6 Noiembrie 2010 12:08