Setari Cookie-uri

Sfarsitul unei relatii, inceputul alteia...

Buna! Sunt Any si v-as ruga mult sa ma ajutati cu cateva sfaturi, pareri.Am si eu o nedumerire...voi incepe cu inceputul...
Pana acum 5 zile am avut o relatie cu un baiat de la mine de la tara.Relatia a durat aproximativ 2 luni. Initial despartirea a fost un acord...insa se pare ca el mai avea pe altcineva dar am zis "ok,ma bucur..pa". Dar se pare ca nu i-a cazut bn ca i-am raspuns cu un zambet si am rupt chiar si acea relatia amicala. Dar si asta este ok...nu am plans, a fost ok ...am mers inainte

Chestia este ca acum 3 zile 2 baieti de pe strada cu mine de la tzara m-au intrebat daca vreau sa le fiu prietena, dar am raspuns NU categoric. Insa dupa aceea acestia au inceput sa zica ca un alt baiat ,care este mai mic decat mine cu 2 ani, ma place si ca vrea sa fiu prietena lui. Eu nu i-am crezut,dar nici nu voiam sa-i cred. Cand eram toti el vorbea era ok.Dar cand acestia aduceau vorba ca el vrea sa-mi vorbeasca el nega.
Dar intr-un moment am ramas singuri pe banca (cateva minute)...nici el nici eu nu scoteam o vorba.M-am plictisit si mi-am intors privirea spre el..scria un sms.Era pentru mine.Cand a vazut ca l-am observat a sters sms-ul si m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui.Am ramas surprinsa si fara cuvinte.A ramas sa ma gandesc.Tot timpul a ramas pe ganduri..si cand eram singuri imi vorbea sau doar ma privea.
Pana la urma a doua zi am zis "ok accept".
El este mai mic decat mine cu 2 ani si desigur este si mai scund.Nush de ce dar de atunci ma tot intreb de ce am zis da?!chestia e ca este un baiat dragutz,vorbeste frumos..
el chiar ma place mult se vede in privirea lui...si este un baiat super de treaba...dar ce sa fac?este ok sa stau cu cineva mai mic?el zice ca nu-i pasa de diferentele de varsta si inaltime
nush ce-i cu mn niciodata nu am tinut cont de diferente sau ce spun ceilalti dar acum sunt nedumerita
Faza este nu stiu ce-mi doresc.Sunt confuza...in plus i-am zis da dar ma intreb dc?!

intr-un fel cred ca mi-e teama de ce va zice lumea.nu stiu dc.De obicei nu ma iau dupa ce zic ceilalti.Dar totusi acum sunt confuza si nu stiu ce este mai bine .
Ca sa va lamuresc cu diferenta aceasta eu am 17 jumate iar el 15 jumate (este fix 2 ani)
Va rog ajutati-ma cu cateva sfaturi si pareri pt ca sunt chiar foarte confuza.
divyaa
Postat pe 23 Iunie 2010 18:09
draguta dar s-au terminat baietii de varsta ta?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
kudika149571
Postat pe 5 Iulie 2010 16:39
hai k esti tare........si u il vezi knd mergeti de mana pe strada sau sau te apleci putin mai in jos sa il cauti????????? frate....au inebunit toti .a luat-o razna lumea asta
kudika149571
Postat pe 5 Iulie 2010 16:41
Again?
Barbie30
Postat pe 5 Iulie 2010 16:41
topic inchis
s-a incheiat am gasit pe altcineva
divyaa
Postat pe 11 Iulie 2010 21:12
Ce bine! Daca te certi cu el sper sa nu mai arunci cu un topic pe aici!
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 21:46
Ce ti-e si cu mucosii astia....
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 23:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Flirt sau nu?!? 5 De la: geo_x 31 August 2009 10:08
o parere:) 22 De la: Alutza86 18 Februarie 2011 00:11
Sunt disperata! Ajutati-ma! 14 De la: joy_18 27 Iulie 2010 18:38
An nevoie de niste sfaturi 39 De la: 28 Februarie 2014 11:45
eu sau el... 9 De la: elena_samy86 2 Iunie 2009 12:26