Setari Cookie-uri

nu stiu sigur daca imi iubesc iubitul!

suntem impreuna de 2 ani jumatate,am fost despartiti de curand pantru ca a incercat sa dea in mine.in tot acest timp cat am fost despartiti ma cautat tot timpul dar cand il vedeam ma enervam si nu faceam altceva decat sa il jegnesc.dupa 3 luni am acceptat sa ii mai dau o sansa.de cand ne-am impacat am stabilit mai multe chestii care erau in neregula si relatia merge mai bine ca inainte.acu nu stiu ce simt pentru el ma simt bine in preajma lui ma face fericita,petrecem mult timp impreuna si nu ma plictisesc de el daca iesim ne distram
kudika149837
Postat pe 24 Iunie 2010 17:44
nu mai era un topic cu acelasi titlu???
mai vrea cineva ciorbitza reincalzita???parca nu mai are acelasi gust...
eu cred ca stii prea bine raspunsul...ia o coala si imparte-o in 2,trece lucruri bune si lucruri rele si cantareste balanta...
daca te-ai impacat cu el cred eu ca mai simti ceva...raspunsul e in sufletul tau
alina_constantin88
Postat pe 24 Iunie 2010 17:52
eu zic k iubire nu mai este,cel putin din partea ta.a ramas doar obisnuinta care e foarte periculoasa.dak a incercat sa dea in tine odata sau dak a dat cu siguranta o va mai face.parerea mea este sa incerci sa gasesti pe altcineva pt care vei simti cu adevarat ceva,esti tanara si nu tre sa'ti irosesti cei mai frumosi ani pt cineva pt care nu simti mai nimik si nici macar nu te respecta.succes
dipica
Postat pe 11 Iulie 2010 15:28
Dupa ce a dat in tine te-ai intors la el??? Cum ai putu accepta sa te intorci la el? Poti sa mai iubesti o prersoana care te-a dezamgit, care a dat in tine?Rapundeti la intrebarile astea si o sa te lamuresti!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Iulie 2010 17:03
Lilo,cate nu se intorc?
Explicatia "din prea multa iubire"
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 17:07
Tu ce vrei, de fapt? Sa-ti spunem noi daca il iubesti? Asta numai tu poti sa stii. In schimb, nu stiu cat te poate iubi el, atata timp cat a incercat sa dea in tine. Ai grija, data viitoare s-ar putea sa nu vrea mai mult decat sa incerce!
kitty_na
Postat pe 11 Iulie 2010 22:45
pff...eu una nu m-as fi intors la el...:|
dak a faqt-o 1data o poate face si a doua oara....:|
u esti singura kre poate stii dak my ti la el..:(
Micutsa_Helen
Postat pe 11 Iulie 2010 22:51
De la: kudika149837, la data 2010-06-24 17:44:49suntem impreuna de 2 ani jumatate,am fost despartiti de curand pantru ca a incercat sa dea in mine.in tot acest timp cat am fost despartiti ma cautat tot timpul dar cand il vedeam ma enervam si nu faceam altceva decat sa il jegnesc.dupa 3 luni am acceptat sa ii mai dau o sansa.de cand ne-am impacat am stabilit mai multe chestii care erau in neregula si relatia merge mai bine ca inainte.acu nu stiu ce simt pentru el ma simt bine in preajma lui ma face fericita,petrecem mult timp impreuna si nu ma plictisesc de el daca iesim ne distram

...il iubesc...nu il iubesc...il iubesc..nu il iubesc...
Probabil cand se va termina perioada"vai doamne ce minunat este acum...ma face fericita, bla bla...." si isi va "duce"incercarea de a te lovi pana la capat ....atunci iti vei da seama!!!
desi_desiree
Postat pe 13 Iulie 2010 05:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac... 22 De la: mikibest 12 Iunie 2010 17:59
lasati kilogramele, ce faci atunci cand ai o piele urata?! 5 De la: kudika176534 13 Iulie 2010 17:03
bancuri si altele 16 De la: kudika176534 18 Februarie 2011 21:03
Da-ti-mi niste pareri...si sfaturi... 9 De la: _Cryssa_ 4 Aprilie 2011 22:57
Nu mai stiu ce vreau... 11 De la: ra_kudika 30 Mai 2010 00:45