Setari Cookie-uri

Suflet trist

Pe scurt, ar trebui sa nu uitam ca dragostea fizica este un schimb: cu cat oferi mai multe placeri, cu atat primesti mai mult.. , iar noi nu am oferit.. deaceea nu prea am avut .... trist f trist .... dar tu habar nu ai cum e defapt, pe cand eu sufar si doar sufar si asa ma indepartez de ceea ce nu prea am avut de la tine....afectiune, tandrete, pasiune... Iubirea pe care mi-am dorit-o nu a existat intre noi si stii asta ... Si eu am gresit f mult in aceasta relatie pt k m-am invatat in timp cu tine sa ma multumesc cu putin, sa ma amagesc doar cu dorintele mele, sa doar visez, sa vreau, doresc... si nimic. Nimic nu s-a schimbat. Pe mine ma afecteaza si habar nu ai cat de mult pt ca niciodata nu am stiu sa ne iubim cu adevarat. De ce Iulian nu ai incercat sa iti dai macar si tu silinta sa ma faci fericita macar o perioada sa vezi sunt la fel, ma schimba... Ce fel iubesti tu? doar asa din gura spunand.. ca si tu ai zis ca nu mi-ai aratat prea mult... asa te convingea’i si tu cat de loiala iti eram si atunci vedea’i si tu cat de corecta eram in relatia noastra .. Mi-ai oferit prea putin si ai si recunoscut ca mai si inselat si ai mai avut si pretentii sa fiu corecta, cu toate ca intradevar am facut pe parcursul relatiei greseli, dar tu ai fost cauza.. ca daca imi oferea’i dragostea de care am avut si am nevoie nici tu nu mai erai acum cu gandul ca nu am fost corecta. Stii ce e important ca nu te-am inselat fizic pt ca nu am vrut eu, pt ca asa sunt eu mai sensibila in legatura cu barbatii, ma atasez si indragostesc foarte greu de cineva si ti-am mai zis de eram singura tot la fel era... si e vorba si de decenta, caracter... si ar mai fi.., dar nu mai zic sa nu zici tu vai sfanta!
Intr-un final ma simt nefericita langa tine, neamplinita... trista m’am simtit alaturi de tine... mereu ti-am zis, nu o data, de multe ori ... Nu ai incercat nimic sa schimbi in bine... probabil o zi.., doua si apoi nimic.. De ce ? Eu ce sa inteleg ? Ca asa iti e felul si nu pot sa te schimb si nici nu mai vreau. Si tu ai zis ca nu prea te’ai simtit minunat alaturi de mine.. Atunci? De ce se ne mai amagim? Decat singura in doi mai bine singura singura! Imi plang de mila.. Vroiam aceste randuri scrise de mine sa iti aduca aminte cum e sufletul meu !
Pe viitor sper sa ne fie bine la amandoi, sa ne gasim fericirea pe care ne o dorim si de care avem nevoie atat de mult.. Eu una niciodata nu ti-am dorit raul pentru ca sufletul meu e diferit de al tau, eu nu o sa pot fi ca tine atat de ironoca si egoista!
katrinel84
Postat pe 28 Iunie 2010 17:51


Iuliane asteptam sa-i raspunzi fetei

'' ..........Ce fel iubesti tu?'' Iulianeee.....
anastasia_m
Postat pe 28 Iunie 2010 17:57
Sper ca nu-i Iulian pe care-l stiu eu de pe forum ca il tund!!!
Lucia38
Postat pe 28 Iunie 2010 18:00
pot si eu sa plang cu tine... langa tine...pe tine? Supararea cand imi vine...
rup camasa de pe mine...de-atata dor m-am saturat...nu ma mai ia somnu-n pat
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 21:02
bre nu am avut rabdare sa citesc tot !!! da' daca vrei plang si eu cu tine !!!
coldwind
Postat pe 28 Iunie 2010 21:08
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:02:41 pot si eu sa plang cu tine... langa tine...pe tine? Supararea cand imi vine...
rup camasa de pe mine...de-atata dor m-am saturat...nu ma mai ia somnu-n pat


sa inteleg ca tu il plangi pe Iulian???????????
anastasia_m
Postat pe 28 Iunie 2010 21:08
Eu astept sa intre in scena si Iulian
Barbie30
Postat pe 28 Iunie 2010 21:09
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 21:08:50
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:02:41 pot si eu sa plang cu tine... langa tine...pe tine? Supararea cand imi vine...
rup camasa de pe mine...de-atata dor m-am saturat...nu ma mai ia somnu-n pat


sa inteleg ca tu il plangi pe Iulian???????????

n-am nicio treaba cu iulean...io plang tva-ul
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 21:10
De la: Barbie30, la data 2010-06-28 21:09:04Eu astept sa intre in scena si Iulian

pai ai ajuns deja pe culme?
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 21:11
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:10:18
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 21:08:50
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:02:41 pot si eu sa plang cu tine... langa tine...pe tine? Supararea cand imi vine...
rup camasa de pe mine...de-atata dor m-am saturat...nu ma mai ia somnu-n pat


sa inteleg ca tu il plangi pe Iulian???????????

n-am nicio treaba cu iulean...io plang tva-ul




eu zic sa plangi pentru urmatoarete taxe ....ca asta deja e fumata
anastasia_m
Postat pe 28 Iunie 2010 21:16
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:11:19
De la: Barbie30, la data 2010-06-28 21:09:04Eu astept sa intre in scena si Iulian

pai ai ajuns deja pe culme?


Nu! O sa fiu in clumea fericirii daca apare Julian!
Barbie30
Postat pe 28 Iunie 2010 21:18
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 21:16:23
eu zic sa plangi pentru urmatoarete taxe ....ca asta deja e fumata

hai fata lasa-mi si mie macar o saptamana de doliu dupa aia raman cernita si dupa celelalte taxe
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 21:18
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 21:18:50
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 21:16:23
eu zic sa plangi pentru urmatoarete taxe ....ca asta deja e fumata

hai fata lasa-mi si mie macar o saptamana de doliu dupa aia raman cernita si dupa celelalte taxe

si seara se facu si acesta nu mai aparuuuuuuuu........inde esti bre?
GYPSI
Postat pe 28 Iunie 2010 22:52
Intr-adevar sufletul tau este trist. dar daca stai si postezi astfel de mesaje crede-ma nu te vei simti mai bine, iar el in nici un caz nu se v-a schimba. asa ca te rog i-ati inima in dinti pune-te pe picioare si priveste numai inainte. Viitorul conteaza.
kudika198397
Postat pe 6 Iulie 2010 14:23
fraier-ooooo
yaya98
Postat pe 6 Iulie 2010 14:25
era o glm..=))
yaya98
Postat pe 6 Iulie 2010 14:26
Nu a aparut Iulean nici acum? Eu sper ca nu s-a sinucis!
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 14:27
ok...sa ceri sfaturi e bn...dar sa scrii din jurnal aci...ca la 0tv e un PIC patetic ...da ne detalii dsp Iuleean k il casapim noi ...tu taci acolo si treci mai departe...si sa nu cumva sa l cheme Iulian si pe next...
Alexusha
Postat pe 6 Iulie 2010 17:38
De la: Lucia38, la data 2010-06-28 18:00:58Sper ca nu-i Iulian pe care-l stiu eu de pe forum ca il tund!!!


Neah , nu e Iulian al nostru asa ca baga foarfecele la loc
iris_4_ever
Postat pe 6 Iulie 2010 18:01
De la: katrinel84, la data 2010-06-28 17:51:40Pe scurt, ar trebui sa nu uitam ca dragostea fizica este un schimb: cu cat oferi mai multe placeri, cu atat primesti mai mult.. , iar noi nu am oferit.. deaceea nu prea am avut .... trist f trist .... dar tu habar nu ai cum e defapt, pe cand eu sufar si doar sufar si asa ma indepartez de ceea ce nu prea am avut de la tine....afectiune, tandrete, pasiune... Iubirea pe care mi-am dorit-o nu a existat intre noi si stii asta ... Si eu am gresit f mult in aceasta relatie pt k m-am invatat in timp cu tine sa ma multumesc cu putin, sa ma amagesc doar cu dorintele mele, sa doar visez, sa vreau, doresc... si nimic. Nimic nu s-a schimbat. Pe mine ma afecteaza si habar nu ai cat de mult pt ca niciodata nu am stiu sa ne iubim cu adevarat. De ce Iulian nu ai incercat sa iti dai macar si tu silinta sa ma faci fericita macar o perioada sa vezi sunt la fel, ma schimba... Ce fel iubesti tu? doar asa din gura spunand.. ca si tu ai zis ca nu mi-ai aratat prea mult... asa te convingea’i si tu cat de loiala iti eram si atunci vedea’i si tu cat de corecta eram in relatia noastra .. Mi-ai oferit prea putin si ai si recunoscut ca mai si inselat si ai mai avut si pretentii sa fiu corecta, cu toate ca intradevar am facut pe parcursul relatiei greseli, dar tu ai fost cauza.. ca daca imi oferea’i dragostea de care am avut si am nevoie nici tu nu mai erai acum cu gandul ca nu am fost corecta. Stii ce e important ca nu te-am inselat fizic pt ca nu am vrut eu, pt ca asa sunt eu mai sensibila in legatura cu barbatii, ma atasez si indragostesc foarte greu de cineva si ti-am mai zis de eram singura tot la fel era... si e vorba si de decenta, caracter... si ar mai fi.., dar nu mai zic sa nu zici tu vai sfanta!
probabil ca va da peste o femeie care il va toca marunt si-si va bate joc de el ,el o va iubi asacum tu l-ai iubit si uite cum esti tu razbunata. n-ai grija roata se intoarce,
Intr-un final ma simt nefericita langa tine, neamplinita... trista m’am simtit alaturi de tine... mereu ti-am zis, nu o data, de multe ori ... Nu ai incercat nimic sa schimbi in bine... probabil o zi.., doua si apoi nimic.. De ce ? Eu ce sa inteleg ? Ca asa iti e felul si nu pot sa te schimb si nici nu mai vreau. Si tu ai zis ca nu prea te’ai simtit minunat alaturi de mine.. Atunci? De ce se ne mai amagim? Decat singura in doi mai bine singura singura! Imi plang de mila.. Vroiam aceste randuri scrise de mine sa iti aduca aminte cum e sufletul meu !
Pe viitor sper sa ne fie bine la amandoi, sa ne gasim fericirea pe care ne o dorim si de care avem nevoie atat de mult.. Eu una niciodata nu ti-am dorit raul pentru ca sufletul meu e diferit de al tau, eu nu o sa pot fi ca tine atat de ironoca si egoista!
aizana
Postat pe 10 Iulie 2010 13:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FOTOTAPET PERSONALIZAT 1 De la: fototapettt 18 Iulie 2011 17:05
IT Tehnologie 2 De la: kudicafex81 3 Mai 2016 19:15
E o alegere buna? 8 De la: kudika1993 8 Iulie 2010 16:47
salon de masaj antistres 1 De la: sibelfenzi 5 Iunie 2010 09:59
VIATA ESTE CA UN ABURE, 11 De la: scorpio67 7 Iunie 2010 07:22