Setari Cookie-uri

par prea pufos si deteriorat! heelp!

buna fetele si doamnele..:) vreau sa va spun ca am probleme cu paru meu..:D mai inainte era plin de viata si des si plin de bucle,adica era ondulat...dar acuma doi ani am inceput sa folosesc placa zilnic...adica pt indreptarea parului...desi...nu-mi sta bine cu parul ondulat..mai bine imi sta cu paru drept...acuma deja este deteriorat...imi cam cade si devinde din ce in ce mai ars si pufos..si kiar daca al indrept si plec undeva cu el asa indreptat...mi se face inapoi cretz si pufos :( ce pot sa fac? am nevoie de un sfat util....va rog!!!!!! deci...rugamintea mea ar fi...sa-mi spuneti ceva care sa folosesc sa am parul drept pe lunga durata si aranjat :D macar pt cateva ore...:D merci anticipat.. :)
mihaitza932
Postat pe 28 Iunie 2010 22:41
si eu am aceleasi probleme...kiar ma asteptam la cateva raspunsuri dar...nimic..
lory_love
Postat pe 17 Iulie 2010 10:54
eu mi-l indrept cu peria de coafat (rotunda) atunci cand il usuc. E inca la fel de stralucitor si se coafeaza la fel de usor.
grasshopper
Postat pe 17 Iulie 2010 10:59
Zilnic?! Pai nu`i de mirare ca i se pregateste inmormantarea. Un pas poate ar fi sa incetezi sa folosesti placa zilnic, un al doilea pas ar fi sa mergi la un centru de infrumusetare si sa ceri sfaturi. Sigur, costa, dar decat sa ti se reflecte razele soarelui din capusor ... zic si eu
shadowroman
Postat pe 18 Iulie 2010 16:33
De la: mihaitza932, la data 2010-06-28 22:41:53buna fetele si doamnele..:) vreau sa va spun ca am probleme cu paru meu..:D mai inainte era plin de viata si des si plin de bucle,adica era ondulat...dar acuma doi ani am inceput sa folosesc placa zilnic...adica pt indreptarea parului...desi...nu-mi sta bine cu parul ondulat..mai bine imi sta cu paru drept...acuma deja este deteriorat...imi cam cade si devinde din ce in ce mai ars si pufos..si kiar daca al indrept si plec undeva cu el asa indreptat...mi se face inapoi cretz si pufos :( ce pot sa fac? am nevoie de un sfat util....va rog!!!!!! deci...rugamintea mea ar fi...sa-mi spuneti ceva care sa folosesc sa am parul drept pe lunga durata si aranjat :D macar pt cateva ore...:D merci anticipat.. :)




nu te mai spala cu....cocolino!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 18 Iulie 2010 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un film bun de vazut 2 De la: kudika_4506 27 Mai 2012 13:36
Cum scapam de depresie 36 De la: kudika_16191 24 Octombrie 2014 10:57
pls 2 De la: DarkMAGIC 18 Iulie 2011 18:14
metodele babesti de prevenire a sarcinii 18 De la: lumeaecolorata 15 Iulie 2010 14:41
Concurs 8 Martie 3 De la: battleofwits 7 Martie 2011 11:50