Setari Cookie-uri

marirea sanilor prin produse naturiste

a incercat cineva mladitele de zmeur? au vreun efect? pentru ca eu am incercat cu tictura de marar dar...niciun rezultat
bushu_bushu2006
Postat pe 16 August 2008 12:59
incearca produsele divine de la dacia plant http://daciaplant.ro/ , topless http://www.medica-group.ro/ sau breast + http://breastplus.ro/ ...sunt atat intern cat si extern ...
saraoluc
Postat pe 22 August 2008 18:57
dau rezultate? ai incercat?
bushu_bushu2006
Postat pe 27 August 2008 23:21
buna

o zi minunata.!!!! vis a vis de marirea sanilor,eu am produsul ventuze terapeutice,care au inclusiv 2 cupe,speciale pt aceasta.practic se face vid,ce cotribuie la marirea si accelerarea circulatiei.efectul este foarte bun,ajutind inclusiv la sanatatea sanilor. pt mai multe relatii contacteaza-ma sau pe site la mine http://alfa7000.tripod.com

...............mihai............ mihaildoc@yahoo.com
tianshi_healthy
Postat pe 7 Noiembrie 2008 11:00
foarte eficienta este scortisoara cu miere, dimineata si seara pe stomacul gol,o lingurita de scortisoara si o lingurita de miere, diluate intr-o ceasca(de cafea) de apa calda , este un afrodisiac ff puternic, si cresc si sanii

de asemenea fructele de catina sunt foarte bune , eu am luat si au dat rezultate bune.

Dar nu te astepta ca peste noapte o sa se rezolve problema, trebuie sa iei cateva luni (de la 3 in sus)

succese !
fatalutata
Postat pe 7 Noiembrie 2008 21:25
Fetelor, ce parere aveti despre pastilele care folosite intre 3-6 luni, promit marirea sanilor? a incercat cineva? sunt curioasa....ca la cutit nu prea as vrea sa recurg.
georgia0607
Postat pe 20 Noiembrie 2008 09:01
georgia, eu una am auzit de Breast+ ca da rezultate, acum sincer nu stiu daca functioneaza la fel pt toata lumea. Am auzit de la o cunostinta ca sanii i s-au marit (acu nu stiu cu cat) si ca nu mai erau asa lasati, ci din contra s-au intarit. Daca nu, inearca tinctura de marar, am inteles ca si asta functioneaza. sper ca ti-am putut fi de folos...
armyna
Postat pe 26 Noiembrie 2008 13:45
cu siguranta produsul "belle vie" de la 4life research ajuta in aceasta problema( cunosc 2 cazuri de doamne care au folosit si au fost multumite)...si nu numai atat,ci si la reglarea menstrelor,echilibru hormonal,prevenirea cancerului de san si de col uterin...elimina disconfortul dinaintea menstrelor si sindromul pre menstrual...plus ca ajua tare mult in perioada de pre menopauza!!!!
japoline
Postat pe 19 Decembrie 2008 18:04
as vrea sa stiu cum pot comanda acest produs( belle vie)
anne_sarah23
Postat pe 2 Ianuarie 2009 18:03
Exista seminte de marar, lemn dulce... dar dureaza un timp pana se vad rezultatele...
Sarah_healthy
Postat pe 4 Ianuarie 2009 09:46
acest medicament 'belle vie ' se gaseste in farmacii sau plafar sau trebuie comandate si unde anume ,m-ar interesa si pe mine.Am mai incercat ceva pastile acum citiva ani ,nici nu mai stiu cum se numeau ,erau impreuna cu o crema dar n-au avut nici un efect ,parca nici nu mai ai incredere...
nico_healthy
Postat pe 14 Ianuarie 2009 19:49
fetelor ati mai incercat ceva produse care sa dea rezultate?spuneti-mi si mie......
adelle_healthy
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:21
asta chiar este cea mai mare gogomanie pe care am auzit-o. ganditi-va logic, acolo este un tesut de carne, muschi si vase de sange, cam cum s-ar putea mari daca genetic ai fost "programata" sa fi cu sanii mici? daca ar fi asa oare cati barbati care poseda un organ nu prea dezvoltat ar apela la asa ceva?Nu va mai lasati pacalite si nu va mai faceti sperante desarte, ca........NU EXISTA ASA CEVA. singurul lucru care este real este IMPLANTUL. nu doare, nu se simte la atingere nici o diferenta iar daca este pus de un artist in meserie vor arata absolut minunati. Am facut si stiu ce vorbesc.
kukla
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:20
Eu stiu ca tinctura de marar nu e buna. Este vorba de ulei de marar, cu care tb sa te masezi pe sani in fiecare zi cate 10 minute. Am auzot ca face minuni: sanii se maresc si se tonifica.
Bubulina00
Postat pe 29 Ianuarie 2009 15:40
Buna dimineata, eu cunosc pe cineva care a luat tinctura de marar si a avaut rezultate doar ca nu sunt de durata. A zis ca vrea sa mai ia. Deci depinde foarte mult de organism.
madawhite
Postat pe 3 Februarie 2009 09:30
Si eu caut ulei de marar...dar e de negasit, in nici o farmacie nu este...despre tinctura de marar sa stiti ca principul de actiune e acela al retinerii apei in organism...retinand apa sanii aparent se umfla...deci nu e prea indicata...si de asemenea face celulita
petricpatricia
Postat pe 5 Februarie 2009 20:18
am urmat tratamentul "PUSH UP", pastile shi crema. asta in urma cu 4 ani, am urmat toate etapele, 3 la numar, timp de vreo 6 luni daca nu ma inshel. shi nici un rezultat. shi l-am urmat ca la carte.pastilele luate la timp in fiecar zi la aceeashi ora, masaj 10 min/zi. bani cheltuiti, nervi... nu va mai cheltuitzi banii, nu dau nici un rezultat
tot la implant am ajuns (lucru care as sfatui pe toate femeile din lume care sunt complexate, cel putzin asa eram eu) acum ma simt sooper
avalentin
Postat pe 7 Februarie 2009 00:13
buna...am lucrat intr-un magazin naturist si am avut produs pt marirea sanilor care se vindea ca painea calda...eu sincer nu am nevoie deci nu va pot spune ca e incercat de mine personal dar am avut foarte multe cliente la el......nu stiu daca e permis sa dau aici numele produsului da ma puteti contacta pe mail la ancutzicabenciuciuca@yahoo.com sau id de mess ancutzicabenciuciuca ......bafta
ancutzicabenciuciuca
Postat pe 18 Februarie 2009 13:21
Exista o serie de creme care sunt un adevarat ajutor pentru marirea sanilor, Perfect Woman si Bosom Plus. Am prietene care au folosit si sunt foarte multumite de ele. Daca doriti mai multe informatii, puteti accesa http://perfect-woman.ro/ si http://bosomplus.ro/.
miaseo
Postat pe 24 Februarie 2009 10:05
am intrat din curiozitate si ce-am observat e ca pe primul site pe care l-ai dat "perfect-women" la pagina cu Avantaje, se vorbeste de marirea penisului si nu a pieptului.... ma cam indoesc de aceste creme oricum....
georgia0607
Postat pe 24 Februarie 2009 16:10
in plus de asta n-au nici un pret trecut pe site... ma rog, e decizia fiecaruia.
georgia0607
Postat pe 24 Februarie 2009 16:18
puteti sa aveti sanii mari daca mancati, in felul asta va ingrasati si sanii cresc, apoi puteti slabi :) eo asa am facut si akum

Postat pe 25 Februarie 2009 14:27
Exista o serie de creme care sunt un adevarat ajutor pentru marirea sanilor, Perfect Woman si Bosom Plus. Am prietene care au folosit si sunt foarte multumite de ele. Daca doriti mai multe informatii, puteti accesa http://perfect-woman.ro/ si http://bosomplus.ro/.
miaseo
Postat pe 25 Februarie 2009 16:46
Am incercat acum cativa ani cam toate remediile naturiste care promiteau minuni: tincutura de marar, lemn dulce, schinduf etc, masaj cu ulei de marar. Efectul a fost zero, si o perioada am renuntat la ideea de a-mi mari cumva sanii.De ceva timp am inceput insa cautari asidue, si mi-am conceput un program pe care il respect cu strictete.
Primul aspect e legat de SUBCONSTIENT, trebuie sa iti doresti f mult si sa crezi ca vei avea rezultatele dorite, trebuie sa te gandesti la sanii tai ca si cum ar avea deja dimensiunea dorita. Mi-am stabilit mental f clar obiectivul, chiar si dimensiunea dorita, forma, ferimitatea etc....sa fie ceva tangibil totusi.
Practic de 3 ori pe saptamana EXERCITII FIZICE si imi lucrez muschii pectorali. Ce-i drept nu contribuie la marirea lor, dar le da un plus de fermitate si ii intareste (unul din obiectivele stabilite anterior).
Si nu in ultimul rand MASAJUL, in fiecare zi, 1 data sau de 2 ori, cam 20-30 min(asta pt ca imi permite timpul). Tehnicile de masaj pt marire le-am luat de pe www.breastu.com
Ma tin de acest program de 2 luni, si rezultatele, desi nu f evidente, au aparut deja: sanii sunt mai tari si ii simt mai plini.Oricum rezultatele vizibile necesita consecventa, un orizont mai lung de timp si multa ambitie.
Totusi exista ceva mai important decat dorinta de a avea sanii mai mari, si care ajuta cu singuranta in obtinerea rezultatelor dorite: sa iti iubesti sanii exact asa cum sunt ei!!!
Erskine
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:28
1oo% PUR COLLAGEN tip II-Supliment alimentar(capsule)
Sã începem cu ceea ce se întâmplã cu corpul dumneavoastrã la inaintarea in vârstã!... La douãzeci de ani ºi mai devreme de 20, existã o mare varietate de hormoni de creºtere care promoveazã aceastã creºtere a muºchilor, a ligamentelor ºi tendoanele, colagenul este utilizat la construirea de proteine pentru aceastã creºtere. Când ajungem la 25 de ani, evident, hormonii de creºtere sînt in scãdere ºi se opreºte cresterea, iar colagenul produs de cãtre ficat este utilizat pentru promovarea sãnãtatii ºi muºchilor existenti, construirea de muºchi.
Cu toate acestea, de la vârsta de aproape 25 de ani cantitatea de colagen produsa de corpul nostru se reduce la o ratã de : 1-1,5% pe an. Acest lucru înseamnã cã la vârsta de 45 de ani avem aproximativ 75% din colagenul necesar în organism pentru o sanatate optima.



CONSECINTE:
-Saloanele de frumusete se vor preocupa de cresterea colagenului din dermis cu implicatii in diminuarea ridurilor,celulitei,coajei de portocala,etc.
-Articulatiile,scheletul osos vor intra in atentia medicilor de specialitate pentru a fi intretinute si ameliorate, consecinta a reducerii continutului de colagen din organism.
- Odata cu reducerea cantitatii de colagen în þesuturi, acestea se deterioreaza ºi fac mai dificil transportul de toxine din celule spre sistemul limfatic. Este de asemenea, împiedicata circulaþia de nutriþie ºi hidratare care are un efect dãunãtor asupra sãnãtãþii ºi, prin urmare, aspectului pielii ºi a altor celule.
Când þesuturile,sistemul muscular si organismul in general are un deficit ridicat de colagen, trecerea toxinelor spre sistemul limfatic este mai dificilã, singura alternativa fiind impachetarea toxinelor intr-un plic de grasime. Aceasta se manifestã prin aparitia celulitei,atit la femei cit ºi la bãrbaþi, în general, supraponderalii. Pentru cã în organism este grãsime, este folosita ca o protecþie si asta nu inseamna cã persoana este supraponderala pentru a justifica celulita. De fapt,toti oamenii sunt expusi la fel de mult la riscul de a avea celulita si de a fi supraponderali.
Aici, intervine colagenul-supliment alimentar- care recompileazã þesutul, prin urmare, permite circulatia toxinelor ºi grãsimii, in vederea eliminarii reziduurilor,si are rol serios de nutriþie ºi hidratare a celulelor –deci o stare generala de sanatate buna.In urma cercetarilor si documentarilor facute,putem concluziona efectele COLAGENULUI:
- îmbunãtãþirea condiþiei ºi texturii pielii,elimina cosurile si regenereaza pielea in zona respectiva
- Hidratarea pielii
- Reducerea severa a liniilor ºi ridurilor
- Poliartrita reumatoida
- Elimina durerile din articulatii, regenerarea treptata a cartilagiilor
- Creste potenta sexuala,regenereaza prostata
- Flexibilizeaza vasele, elimina depunerile de grasimi de pe organele interne(ficat, inima, intestine, etc)
- Este recomandat pentru recuperarea post operatorie
- Îmbunãtãþirea condiþiei pãrului si unghiilor,intareste sinii
- Reduce celulita , da sãnãtate þesutului muscular
- reducerea treptatã a þesutului adipos, promoveazã noduri sanatoase
Dincolo de aceste îmbunãtãþiri estetice existã, de asemenea, o îmbunãtãþire a bunãstãrii generale a articulaþiilor ºi cartilajele de colagen.
În America de Nord acest produs este folosit pentru prevenirea durerilor, precum si ca un produs de frumusete.

De ce este atât de eficient Collagenul tip II?

Existã multe alte produse de colagen pe piaþã cu un continut redus de Colagen pur cu eficienta pe masura.
PUR COLLAGEN TIP II derivã 100% din stern de pui, sternul de colagen, care este cea mai bogatã sursã naturalã. Acest nutritiv esenþial este folosit pentru "construirea de blocuri". Tot Colagenul de tip II este creat egal. Numai PUR Colagenul tip II poate livra necesarul de proteine al organismului la centrul de resurse ºi este garantat, standardizat sã conþinã niveluri de cea mai înaltã calitate, de tip II Colagen hidrolizat-proteine. Colagenul tip II este fabricat în conformitate cu standardele farmaceutice, in conditii de sterilitate maxima,produsul final fiind superior calitativ. Întregul proces de fabricaþie poate dura pânã la 3 luni, fiind creeat acest extrem de absorbant colagen de tip II.
Se administreaza-3 capsule pe noapte, seara. Este important sã se bea cel puþin 1 litru de apã pe zi pentru hidratare completã.
Ca regulã generalã, admistrarea ar trebui sã fie la 3 ore dupã masã, la 2 ore dupã o masã uºoarã ( de exemplu: o salatã) de 1 orã dupa un consum redus de alcool sau suc de fructe. Motivul administrarii dupa mese este sa nu existe nici o digestie atunci când collagenul intrã in stomacul dumneavoastrã si atunci va fi defalcat în funcþie de acizii din stomac ºi absorbit complet.
Puteþi, de asemenea, sã aplicati colagen pe piele cu incredibile rezultate. Se amestecã 1 la 2 capsule collagen cu o cremã sau gel aloe vera ºi se aplicã pe piele timp de pânã la 20 de minute în funcþie de tipul dvs. de piele. Repeta de 2 - 3 ori pe sãptãmânã.
* Aceste declaraþii au fost evaluate de Food & Drug Administration (USA). Acest produs este destinat pentru a diagnostica, trata, vindeca si preveni boala.
Pentru detalii si comanda contactati:
DAN ANDREI: O.P. 1, C.P. 174.
andreidan51@gmail.com
telefon:0770492583

P.S. Produsul este "NOU IN ROMANIA" Notificat in Romania in martie 2009
healthy001487
Postat pe 16 Aprilie 2009 22:47
buna si eu as vrea sa-mi maresc sani si nu stiu cum sar putea? am citit mai multe variante dar nu stiu sigur ce sa aleg voi ce miati recomanda?
healthy001855
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:12
Aici e o problema canu fiecare om e la fel eu de exemplu mananc mult si nu ma ingras de loc,chiar unele persoane zik "tu fata parca nu mananci toata ziua",pot sa mananc cat vreau ca nu ma ingras asa ca.......
healthy001855
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:12
exact ca healthy001855 patesc si eu.si sani n-am deloc..nici plata nu-s..pana la ce varsta ne pot creste sanii?
healthy001306
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:55
o zi minunata.!!!! vis a vis de marirea sanilor,eu am produsul ventuze terapeutice,care au inclusiv 2 cupe,speciale pt aceasta.practic se face vid,ce cotribuie la marirea si accelerarea circulatiei.efectul este foarte bun,ajutind inclusiv la sanatatea sanilor. pt mai multe relatii contacteaza-ma sau pe site la mine http://alfa7000.tripod.com

...............mihai............ mihaildoc@yahoo.com

CUM PUTETI SPUNE ASA CEVA? DIN CE SA-TI CREASCA DACA NU AI FOST PROGRAMATA GENETIC SA AI UN BUST PROEMINENT ? CINE POATE CREDE ACEASTA ABERATIE CA FOLOSIND CREME, TINCTURI, PASTILE SAU CEAIURI O SA-TI CREASCA SANII?

ACEEASI ABERATIE CA SI CEA CU KOSMODISK-UL. CUM POT SPUNE ACEI OAMENI CARE ORI SUNT LESINATI DUPA BANI ORI SUNT IDIOTI : " AVEAM NISTE DURERI INFIORATOARE CARE TINEAU DIN SOLD PANA JOS PE PICIOR, AM FOLOSIT KOSMODISK-UL SI AU DISPARUT DURERILE ". ESTE LOGIC CA, DIN MOMENT CE DURERILE AU COBORAT PE PICIOR DISCUL DINTRE VERTEBRE APASA PE CENTRII NERVOSI, DE ACEEA DURERILE SE LASA PE PICIOR. CUM POATE FI MUTAT ACEL DISC CARE APASA PE NERVI FOLOSIND PROSTIA AIA DE KOSMODISK? PRIN GRAVITATIE?

ASA CA NU MAI FITI NAIVI SA CREDETI ABERATIILE ASTEA. EU AM FACUT UN IMPLANT SI ASA AM REZOLVAT PROBLEMA.SI CREDETI-MA , ARATA SUPERB SI A MERITAT INVESTITIA.
kukla
Postat pe 29 Aprilie 2009 16:10
Când þesuturile,sistemul muscular si organismul in general are un deficit ridicat de colagen, trecerea toxinelor spre sistemul limfatic este mai dificilã, singura alternativa fiind impachetarea toxinelor intr-un plic de grasime. Aceasta se manifestã prin aparitia celulitei,atit la femei cit ºi la bãrbaþi, în general, supraponderalii. Pentru cã în organism este grãsime, este folosita ca o protecþie si asta nu inseamna cã persoana este supraponderala pentru a justifica celulita. De fapt,toti oamenii sunt expusi la fel de mult la riscul de a avea celulita si de a fi supraponderali.
Aici, intervine colagenul-supliment alimentar- care recompileazã þesutul, prin urmare, permite circulatia toxinelor ºi grãsimii, in vederea eliminarii reziduurilor,si are rol serios de nutriþie ºi hidratare a celulelor –deci o stare generala de sanatate buna.In urma cercetarilor si documentarilor facute,putem concluziona efectele COLAGENULUI:

- îmbunãtãþirea condiþiei ºi texturii pielii.
- Hidratarea pielii
- Reducerea severa a liniilor ºi ridurilor
- Regenereaza prostata si creste potenta sexuala
- Îmbunãtãþirea condiþiei pãrului, intareste sinii si unghiile;
- Reduce celulita in general, da sãnãtate þesutului muscular
-reducerea treptatã a þesutului adipos,
-poliartrita reomatoida, reducerea riscului de accident vascular,
Dincolo de aceste îmbunãtãþiri estetice existã, de asemenea, o îmbunãtãþire a bunãstãrii generale a articulaþiilor ºi cartilajele de colagen.
În America de Nord acest produs este folosit pentru prevenirea durerilor, precum si ca un produs de frumusete.
healthy001487
Postat pe 20 Iunie 2009 07:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cartea de vizita a unei femei... 1 De la: Lavini_Unghii_False 18 August 2010 13:27
Esti obosit si incordat? Iti doresti un masaj la domiciliu? 5 De la: kyru 11 Martie 2010 20:23
Cosmetice TRIA-MARA 1 De la: rosevital 26 Ianuarie 2012 16:58
vopsit par 5 De la: kudika_491 7 Martie 2012 13:24
Produsele Biohem 1 De la: almaka 22 Februarie 2012 09:55