Setari Cookie-uri

parfumuri preferate cu care il cuceresti

fetelor, am nevoie de o lista a parfumurilor "cuceritoare"... cam cu care ati avut succes in flirtruri?

Postat pe 29 August 2008 17:31
iti recomad eu .dar ofer informatii la laly_laly_refan
lalylaly_healthy
Postat pe 25 Septembrie 2008 18:11
Cu Poison te poti opri ,
alecs21a@yahoo.es
Postat pe 28 Septembrie 2008 09:56
lalylaly_healthy
Postat pe 28 Septembrie 2008 19:00
miracle -Lancome
fifilina
Postat pe 1 Octombrie 2008 00:30
Very Irresistible - Givenchy
benji
Postat pe 1 Octombrie 2008 13:06
Mont Blanc / Presence d'un femme, Christian Dior / Midnight Poison!
Dara68
Postat pe 1 Octombrie 2008 13:25
tresor/lancome, midnight poison/dior.
hotaru
Postat pe 3 Octombrie 2008 06:04
amor amor de la cacharel imi place mie....
carmencamelia
Postat pe 3 Octombrie 2008 11:11
Buna iti recomand eu trei parfumuri care sunt super :unul este 24 FARBOURG de la Hermes al doilea este JASMIN NOIR de la Bulgari si al treilea DIORADDICT de la Christian Dior
yrynagabryela
Postat pe 16 Octombrie 2008 11:28
De la: karin, la data 2008-08-29 17:31:00fetelor, am nevoie de o lista a parfumurilor "cuceritoare"... cam cu care ati avut succes in flirtruri?

LOLITA LEMPIKA DAR SI CU IMPACHETARI IN CIOCOLATA CREDE+MA
Florentina90
Postat pe 17 Octombrie 2008 14:21
karin.. .daca vrei un parfum care sa ii innebuneasca simturile ai grija sa alegi ceva COMESTIBIL. Parfumul tau trebuie sa "ii lase apa in gura" cum s-ar spune: vanilie, nuci, portocala,orice care sa ceara sa fie mancat
ferrara
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:04
pt.ferrara : asta daca intentinezi sa ii faci pofta de mancare. sau tu ai auzit ca dragostea trece prin stomac? barbatii nu prea amesteca lucrurile, foamea e una, iubitul e alta.si am o varsta...stiu ce stiu
stella_m
Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:46

LOLITA LEMPICKA are efect...

simonasss
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:32
Summer white - desi aveam si parfumuri de Yves Rocher, si Nina Ricci cand l-am intrebat, e preferatul prietenului meu si singurul parfum pe care-l folosesc cand iesim ;)
Pentru balsam/ruj/luciu de buze - orice parfum dulce (eu prefer capsuni)
Ca alternativa de parfum - Ode a l'amour passionement
night_sky
Postat pe 19 Decembrie 2008 11:01
eu am primit complimente, de la barbati pt. funny de la Moschino si Black CX, Paco Rabane, dar si stella by stella Mcarteney
Lore_healthy
Postat pe 28 Decembrie 2008 12:07
cunosc persoane care au un singur parfumde ani de zile si este parfumul lor preferat si acum si-l folosesc doar pe acesta......eu in schimb am 6-7 parfumuri pe care le foloesc in functie de starea mea sau de locul unde merg.... la servici, la o petrecere, in oras, in excursie, la cursuri...etc

Am asa... majoritatea sunt primite cadou ... dorite bineinteles

Versus de Versace ... asa mai proaspat, mai sportiv, o combinatie de flori si fructe parca...
The One de D & G ... finut, suav, placut aromat...
Gucci Eau de Parfum (ala pe maro este si pe roz) asta e belea... de o eeganta aparte...l-am avut la nunta... iti transmite siguranta ¨se simte bine in pielea ta¨... cu tente florale si orientale... a fost scos in 2002 siinca se tine tare
Hypnose de Lancôme ... te hypnotizeaza mirosul, il simti si vrei sa-ti cumperi neaparat unul, e puternic si atragator, se simte foarte repede si toata lumea are tendinta de a te intreba ce parfum folosesti...
J¨Adore de Dior ... e delicat, feminin, la o rochita eleganta merge foarte bine

Astea sunt ¨protejatele¨ mele ... mai am un NIKE si DIVINE cu care ma dau zi de zi ... is asa mai finute si nu persista cine stie ce

Urmatorul in program e un Gucci by gucci in sticluta maro si are ca un lacatzel auriu ... l-am probat si e bestial ...
Tu poti alege ce iti place si ce te reprezinta... trebuie sa probezi mai multe pana sa iti gasesti unul pe placul tau ... eu nu ma pot abtine ... imi plac parfumurile si intotdeauna incerc altele prin magazine... parca nu mi-ar ajunge cate am... si-asa am primit interdictie de la sotul un timp ca aveam mult mai multe si pana nu le-am terminat nu mi-a luat altul

jessica23_healthy
Postat pe 1 Ianuarie 2009 04:09
eu te sfatuiesc sa-ti dai cu POEM sau SENSI de Giorgio Armani.
alysstyle
Postat pe 13 Ianuarie 2009 08:28
Iti recomand JAIPUR SAPHIR, de la Boucheron.E un parfum care n-a ramas nesesizat de niciun barbat, fie el iubit,amic sau chiar coleg de birou.Toti m-au intrebat cu ce parfum ma dau, unii si-l notau in agenda sa-l cumpere iubitelor. Crede-ma, nu exagerez.Eun parfum greu , dar fin, cu iz oriental, de mosc. Pe mine "ma prinde", sper, daca-l cumperi, sa-ti vina bine.
danagheorghe05_yahoo_com
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:31
incearca un parfum cu feromoni care are calitatea de a atrage persoanele din jur
miruta89
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:46
incearca pentru inceput un KENZO L'EAUPAR, dupa care HYPNOSE LANCOME, si piatra de rezistenta este DKNY BE DELICIOUS SI NEW YORK. Succes garantat.
kukla
Postat pe 25 Ianuarie 2009 19:03
Cred ca inainte de toate ar trebui sa sti cate ceva despre el,caracterul lui,poate prefere parfumurile mai tare sau poate pe cele mai dulci. La prima intalnire e bine sa folosesti un parfum ceva mai slab iar apoi iti poti da seama cam ce ar prefera el, poate tu de dai cu un parfum extrem de dulce si el o sa vrea sa fuga cat mai rapid acasa ptr ca ii provoci dureri de cap cu parfumul tau.
Daca vrei totusi si un nume iti spun GUESS Marcyano e cat de cat neutru dar miroase f bine.
Succes
The_me
Postat pe 29 Ianuarie 2009 08:26
euphoria de la CK....SAU EUPHORIA BLOSSOM.....
carmencamelia
Postat pe 29 Ianuarie 2009 17:11
Amor Amor- Cacharel
puma_girl
Postat pe 21 Februarie 2009 11:32
acum ai de unde alege .... dupa cum vezi gusturile difera ... trebuie sa gsesti ceva care sa te reprezinte .... oricum noteaza-ti numele... si mergi intr.o parfumerie si probeaza ..... o sa ai nevoie de mai multe zile ...dar poate ai sa gasesti ce iti place
jessica23_healthy
Postat pe 22 Februarie 2009 05:19
Iti trebuie parfumuri fresh-florale, feminine, suave(de exemplu Cacharel- Noa, Davidoff- Echo,Gianfranco Ferre-Rose)...in nici un caz parfumuri grele cum au zis fetele(de exemplu Poison sau parfumuri Chanel, Guerlain)..fuge de nu se vede!Bvulgari Jasmine Noir e bun pt seara, la o iesire undeva.La fel si Hugo Boss Femme, Burberry- The Beat.Si NU pt parfumurile cu gust de bomboane, prajituri, mere coapte, etc.
michelle_venus_21
Postat pe 23 Februarie 2009 10:31
ahh boucheron ..e un parfum senzational.dar eu am folosit jaipur pur homme chiar dak e barbatesc.e f dulce.e un parfum demential.toata lumea ma intreba de parfum si voiau si ei.
ciresik_dulce
Postat pe 4 Martie 2009 18:53
Hypnotic Poison - Christian Dior
ChildOfTheSky
Postat pe 4 Martie 2009 19:39
Obsession de la Calvin Klein
si eu si sotul suntem innebuniti dupa el
oly80
Postat pe 6 Aprilie 2009 08:48
Euphoria CK.Am avut f multe parfumuri dar nu ma pot plictisi de acesta
andrada252
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parfum original sau nu... 15 De la: ene_m_gabriel 28 Aprilie 2010 21:57
Tratamente faciale-peeling 2 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:34
placa de par 3 De la: anca_jurcau 3 Februarie 2011 00:49
Eficient pentru celulita si vergeturi 1 De la: mirelaiones 20 Septembrie 2011 12:54
Buna ziua! 4 De la: ioanabobocea 18 Noiembrie 2009 21:27