fitness

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent fitness: (3 din 1 vot)

sexy_healthy Avatarul lui sexy_healthy

19 mesaje
Oras: bucuresti

Hi , stie cineva ce exercitii de fitnes sau in alt fel se pot face pt a ti mari sani? Nu ma intereseaza exercitiile clasice cu strans din palme sau cu greutati ce se face in salile noastre , vreau altceva multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
sexy
3041977 Avatarul lui 3041977

26 mesaje
Oras: bistrita

sanii nu se maresc prin fitness .sanul in sine nu are muschi .tot ce pot sa faci este sa-ti tonifici muschii din zona sanilor,cei care sustin sanul ; pentru a mari acesti muschi se fac exercitii pentru piept cu greutati mai mari ,nu doar 2-3 kg ,insa cu repetari putine in serii,cam 6-8 pe serie .daca faci serii multe cu multe repetari dar cu greutati mai mici risti in timp sa iti scada sanii (in special daca faci aceste exercitii mai multe zile pe saptamana.
ar fi oricum bine sa ceri parerea unui instructor de sala competent ,te-ar putea sfatui mai bine ...dar nu toti sunt f. competenti.
georgikaaa Avatarul lui georgikaaa

11 mesaje

incearca anticonceptionale...iti cresc, se tonifiaza, splendid ce mai... insa ai grija ca pastilele astea au ffff multe parti proaste.
Fosta membra Kudika.ro
eu folosesc o coarda electronica pentru fitness acasa. prefer sa fac exercitii acasa, nu la sala. aceasta coarda electronica este interesanta deoarece numara sariturile si calculeaza numarul de calorii consumate.
v-o recomand si voua, se gaseste aici: www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Coarda-electronica-...
eu mi-am comandat-o online si mi-a fost adusa acasa prin curier rapid.
carmenjatarel_yahoo_com Avatarul lui carmenjatarel_yahoo_com

63 mesaje
Oras: bucuresti

Iti poti modela muschii pectorali, cei care sustin sanii, la o sala de fitness, la aerobic etc. Iti recomand un Club curat, civilizat si care iti ofera fitness, piscina, squash, sauna, jacuzzi, masaj:Club CLASS,Str.Garlei 30A, sector 1,tel: +40 21 233 28 13; +40 722 516 179; mrotaru@class-hotel.ro

healthy011988 Avatarul lui healthy011988

3 mesaje

Asa e sanii nu se maresc prin fitness,doar prin implant mamar.
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje
Oras: timisoara