Setari Cookie-uri

concursuri

saluty,

o scurta intrebare?
oare dece nu se accepta participarea sexului masculin la concursul actual (epilare def. a mustatii).
e un semn de discriminare?
sexul defineste personalitatea?
cred ca sunt destuli care daca ar avea sansa de a castiga, ar participa.
whatever... personal nu m-i se pare corect.
j3nnygrl
Postat pe 28 Ianuarie 2009 15:14
pentru ca este un site pentru femei
OanaTrifu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:10
oana.. thanks pt raspuns dar.. sorry, chiar nu pot sa inteleg raspunsul tau.

adica, daca ai grija de tine trebuie sa fi FEMEIE?
dupa raspunsul tau inteleg ca cataloghezi oamenii dupa ce au sau nu, intre picioare...
come on?! in ce secol traim?
j3nnygrl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 15:46
nu, nu e vorba de asta. insa revistele au si ele un taget, un public tinta. pentru a oferi un continut de calitate, trebuie sa stii cui te adresezi. in consecinta, fiecare revista isi stabileste de la bun inceput publicul tinta. dar asa cum exista reviste pentru femei, exista si reviste pentru barbati.deci nu trebuie sa te simti exclus. in plus, esti foarte bine venit si aici - ne prinde bine o opinie masculina din cand in cand :D

De la: j3nnygrl, la data 2009-01-31 15:46:06oana.. thanks pt raspuns dar.. sorry, chiar nu pot sa inteleg raspunsul tau.

adica, daca ai grija de tine trebuie sa fi FEMEIE?
dupa raspunsul tau inteleg ca cataloghezi oamenii dupa ce au sau nu, intre picioare...
come on?! in ce secol traim?
OanaTrifu
Postat pe 6 Februarie 2009 13:46
sal,

da, normal, iti dau dreptate cu targetul si cu continutul. dar nu prin excluderea totala dat din regulament.
in al doilea rand fie revista sau nu, totul de rezuma la business.
eu chiar nu sunt de acord sau nu pot sa inteleg ca exista reviste pt barbati si reviste pt femei. ramane doar la atitudia individuala daca citesti acea revista sau nu (daca tot vorbim de reviste).

nu ma simt delok exclus, nu consider ca este o parere masculina... e doar un punct de vedere.. nu as vrea sa duca conversatia la persoana mea, nu am nimik de aface, nu vorbesc pentru o persoana anume, este o chestie generala.
as vrea doar sa dau de inteles ca personalitatea(gandire, idei, experienta, viata), fizicul si psihicul nu tine neaparat de SEX si nu m-i se pare ok sa se limiteze un regulament dupa SEX.
j3nnygrl
Postat pe 9 Februarie 2009 14:11
dragut !!! dar oare ai fi de acord sa-i epilezi mustata uniu barbat ? eu fac epilari definitive si .... www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 23 Februarie 2009 09:37
Reincarca-ti cartela gratis cu 2 euro (pentru inceput) doar facandu-ti cont aici http://www.vivasms.ro/h/7a83685a88 . Odata cu crearea contului, vei primi si reclame si promotii la diverse produse care te intereseaza (acestea le vei trece la preferinte la crearea contului). http://www.vivasms.ro/h/7a83685a88
kudika385196
Postat pe 5 August 2013 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concursuri 7 De la: j3nnygrl 5 August 2013 16:03
indemnizatie crestere copil ?!?!?! 7 De la: spiders 24 Februarie 2015 23:03
LA MULTI ANI! 5 De la: healthy000879 19 Ianuarie 2010 09:13
buna ziua 4 De la: Broscaru 19 Ianuarie 2012 00:43
Design interior 2 De la: adi04 25 Octombrie 2009 08:38