Setari Cookie-uri

buna ziua

de o perioada de citeva de luni de zile mia aparut la pieptul drept un nodul de forma alungita el se afla din partea axiala a sinului inspre sfirc de circa o luna de zile este dureros la atingere alte simptome in afara de durere nu exista (marirea sinului inrosire in zona nodulului sau scurgeri )asi vrea sa stiu mai multe despre acest simptom cui trebuie sa ma adresez si ce ar putea fi va multumesc si astept unele lamuriri despre aceasta situatie
ady_ady3030
Postat pe 13 Februarie 2009 12:34
buna si fetita mea sa confruntat cu ceea ce spui tu si am mers la fundeni la oncologie si ia dat tratament numi aduc aminte cum se numesc pastilele dar o antreb daca te intereseaza si ati spun.dar cel mai indicat e sa mergi la ginecolog ,pe noi nea speriat ca trebui operata dar am optat pentru tratament si dupa aceea daca nu trece sa o operez dar cu ajutorul lui dumnezeu din 20 de pastile ia trecut
stanmaria18
Postat pe 17 Februarie 2009 21:27
apreciez sfatul pe care lati scris si vas ruga daca ati putea sa-mi spuneti ce tratament a urmat fiica dumneavoastra va multumesc.
ady_ady3030
Postat pe 18 Februarie 2009 16:07
buna ciprinol se numeste pasilele si a pus compresii cu rivanol si s masat cu crema de galbenele daca vrei pot sati du nr de tel si vb mai multe daca vrei
stanmaria18
Postat pe 19 Februarie 2009 21:41
Buna Ady!
Trebuie sa mergi imediat la dr.ciprinolul este un antibiotic,nu poti sti daca si tie iti este util.Parerea mea este,mergi la dr.nu te juca.Sanatate multa,multa.
51160
Postat pe 28 Februarie 2009 15:15
Mergi rapid la medic sa-ti faci o mamografie sau un ecograf mamar,nu te juca cu focul ca te poti arde rau de tot,poate fi pe baza hormonala (ar fi noroc chior),dar poate fi cancer mamar pe care cu cit il tratezi mai devreme cu atit iti cresc sansele de vindecare si perioada de supravietuire,nufa "incercari" iti tai singura craca de sub picioare. Mult curaj, iti tin pumnii, Dumnezeu sa te ajute sa fie numai hormonal...Cancerul poate fi tinut in friu daca il depistezi din timp...nu amina...
vivika
Postat pe 28 Februarie 2009 20:57
scuze...voiam sa scriu : nu fa "incercari" singura ca iti tai craca de sub picioare,cu nodulii la san nu-i de glumit sau "incercat",numai bine si multa sanatate sa-ti daruisca Dumnezeu.
vivika
Postat pe 28 Februarie 2009 21:02

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru dumneavoastra
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96





IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dureri de picioare, varice 16 De la: kudika_9590 17 Octombrie 2013 13:29
Antibiograma pentru Klebsiella 5 De la: office_salinasusesi_ro 2 Martie 2010 22:57
neonatalogie si pediatrie la municipal 11 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:11
buna 10 De la: tarot 19 Mai 2010 12:49
Operatie menisc si ligamente incrucisate 4 De la: Silv3rmist 9 August 2011 21:41