Setari Cookie-uri

epilepsie

caut tratament naturist pt epilepsie.../as vrea sa cunosc persoane care sufera de epilepsie...va las id:rexx97
rexx97
Postat pe 17 Februarie 2009 18:12
Sunt inginer,am varsta de 55 ani si sunt mostenitorul ,pe linie paterna, a unei metode de re-echilibrare energetica a copiilor mici ,atinsi de Epilepsie.Nu li se administreaza nimic ce ar putea sa le dauneze,nu se intrerupe tratamentul clasic,nu vreau recompese,vreau doar sa ajut copiii si parintii necajiti,asa cum au facut-o inaintasii mei din Gratia de Vlasca.
Pentru unele lamuriri ma puteti suna la tel:0722697542.
om_bun_healthy
Postat pe 26 Februarie 2009 19:03
De la: om_bun, la data 2009-02-26 19:03:23Sunt inginer,am varsta de 55 ani si sunt mostenitorul ,pe linie paterna, a unei metode de re-echilibrare energetica a copiilor mici ,atinsi de Epilepsie.Nu li se administreaza nimic ce ar putea sa le dauneze,nu se intrerupe tratamentul clasic,nu vreau recompese,vreau doar sa ajut copiii si parintii necajiti,asa cum au facut-o inaintasii mei din Gratia de Vlasca.
Pentru unele lamuriri ma puteti suna la tel:0722697542.

Felicitari ''OMULE BUN''!!!
DOAMNE AJUTA! ........INCA MAI SUNT OAMENI DE OMENIE IN TARA ASTA!
gabriela67
Postat pe 4 Mai 2009 09:03
Doresc putina expticatie OM BUN cum sa face , cu ce putere,in ce conditi si in final daca sint pers. care pot marturisi ce ai facut si daca sint bine sanatosi, ASTEPT RASPUNS si sa ma conving macar din cele scrise. CU BINE.
gligorvichi
Postat pe 22 Mai 2009 10:20
Din pacate,stiintele exacte nu pot explica cum se fac vindecarile miraculoase.Ele se fac pur si simplu.Cum se procedeaza?Anumite persoane sunt inzestrate cu acest dar,de a-i ajuta pe altii,asa cum face om_bun.Vindecarea aceasta se face din interior.Cauzele tuturor bolilos sunt in interiorul nostru.Cei ce ajuta altfel decat medicina alopata ajuta doar facad parte din ecuatia-cel de sus-pacient-terapeut.Practit terapie alternativa,dar,nu-ti pot explica cum vine vindecarea.Sunt lucruri mai Dar nu credinta in ceva anume,ci credinta ca te vei vindeca.presus de noi.Are mare importanta credinta si dorinta de a te vindeca.Ce-ti pot spune pe intelesul,,intelectului nostr,,este ca se face echilibrul nostru interior.Sunt multe de spus,nu se pot explica aici,si destul de vag in scris.Daca nu te indoiesti de vorba,,crede si se va intampla,,atunci chiar se va intampla.Depinde insa in ce crezi.
constantaandrei
Postat pe 12 Iunie 2009 21:23
Buna, fratele meu a suferit de epilepsie. Din nefericire s-a stins anul trecut.Depinde foarte tare de ce forma ai : "petit mal" sau "grand mal".
Tratamente homeopatice pot fi incercate, dar paralel cu cele date de medic, altfel risti o criza majora.
Incearca sa nu faci eforturi mari, sa nu stai in soare si sa nu utilizezi excitante ( ciocolata, alcool...).
colmi
Postat pe 23 Iunie 2009 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Varice 9 De la: kudika375446 10 Martie 2011 18:42
comotie cerebrala la 83 de ani 1 De la: KINDERLAND 27 Octombrie 2009 06:42
PRODUSE CALIVITA 3 De la: healthy003524 25 Februarie 2010 20:31
hernie de disc 7 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:59
PICIORUL DIABETIC 11 De la: claudia_alexandra 8 Septembrie 2016 21:59