Setari Cookie-uri

hello fetelor

hey am citit de la toate ce ati scris am auzit si eu de aceasta pilula minune so ca aici in america citeva femei au luato.au slabit8-10 kg in o luna dar nu stiu cit o sa le tina.am intrebat de unde ie i guest ca din timisoara a primito,am incercat si eu mai multe feluri care leam cumparat aici in state dar de fiecare data am pus inapoi dublu.asa ca de 1 an am grija ce mininc nu dupa ora 6 si fac exersise de 4-5 ori pe sap.si am slabit12 kg.succes la fiecare i know is very hard but you can do it.....
calaris
Postat pe 25 Februarie 2009 22:40
Buna ziua, Sper ca nu te deranjez la ora aceasta, dar te rog sa ne spui in ce consta DIETA ta. Poate ne poti ajuta pe unele dintre noi. E de groaza cu obezitatea asta in toata lumea si indiferent de varsat. Desi.....intrebari mai profunde ar trebui sa ne punem. Astea sunt urmarile hormonilor de crestere din alimentatia pasarilor si a animalelor, pe care noi le-am consumat (mai ales in ultimii 30 ani). Cosecintele sunt dramatice si datorita antibioticelor si achimicalelor folosite inclusiv la cutivarea plantelor. Am facut din alimentatie o industrie bazata NUMAI pe consum care E INSASI ne-a transformat IN DEPENDENTI DE MANCARE. Cu cat mananci mai mult cu atat ai mai manca pt. ca simti ca nu te saturi si asta datorita "aportului" de substante "benefice" pe care-l contine mancarea zilelor noastre. Trageti un MARE SEMNAL DE ALARMA. Cauza nu este in FARFURIA NOASTRA ci DIRECT DE LA "PRODUCATORII DE ASA ZISE ALIMENTE". Imi pare rau ca v-am indispus dar asa trebuie actionat. De asta are mancare gust de PLASTC. Pentru ca este DIN PLASTIC. Am hranit animalele pt a le maturiza intr-un timp mai scurt, pt. a le putea manca cat mai REPEDE si cat mai FRAGETE (cu hormoni de crestere, cu antibiotice, cu vaccinuri, etc), iar acum....OBEZITATE IN MASA. Vai de COPII NOSTRI. Va urez sa aveti cat mai multe ganduri bune, sanatate ca-i mai buna decat toate si totusi multa, multa LUCIDITATE. Cu prietenie, Mioara
milies
Postat pe 4 Mai 2009 00:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NOU!!!!PENTRU SLABIT!!!!!! 9 De la: ivanescu 25 Noiembrie 2013 16:41
ceva de slabit 57 De la: mamarutza_ 9 August 2010 08:40
Jurnal de slabit!!!! 14 De la: kudika376160 20 Martie 2011 11:42
buna 7 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 16:08
Cafeaua de slabit..a incercat-o cineva? 61 De la: luchianramona 1 Octombrie 2013 14:08