Setari Cookie-uri

am nevoie de ajutorul vostru..va multumesc

buna ziua tuturor ..ma numesc valentina si am o problema pe care as vrea sa rezolv cu ajutorul dumneavoastra!

prietena mea cea mai buna are cancer la san ..si a suferit o operatie chirurgicala prin care i s-a indepartat sanul drept! a urmat sedinte de chemioterapie dar o perioada de timp s-a simtit bine dupa care ..cancerul a avansat rapid..si continua sa avanseze! starea ei de sanatate este foarte precara daca pot spune asa ceva!

poate cineva sa imi recomande un tratament naturist cu rezultate in aceasta problema.va rog mult!


va multumesc mult siastept un raspuns, multa sanatate!

Postat pe 12 Martie 2009 14:43
OlimpiqStemXCell, CytoFlavin, germeni de seminte de in capsule, Ganoderma Lucidum, vitamina C. Acest tratament a dat rezultate in numeroase cazuri similare. Pentru detalii scrie-mi pe remedii.naturale@gmail.com
Numai bine si multa sanatate tie si prietenei tale.
danabrasov
Postat pe 12 Martie 2009 15:05
De la: healthy000582, la data 2009-03-12 14:43:04buna ziua tuturor ..ma numesc valentina si am o problema pe care as vrea sa rezolv cu ajutorul dumneavoastra!

prietena mea cea mai buna are cancer la san ..si a suferit o operatie chirurgicala prin care i s-a indepartat sanul drept! a urmat sedinte de chemioterapie dar o perioada de timp s-a simtit bine dupa care ..cancerul a avansat rapid..si continua sa avanseze! starea ei de sanatate este foarte precara daca pot spune asa ceva!

poate cineva sa imi recomande un tratament naturist cu rezultate in aceasta problema.va rog mult!


va multumesc mult siastept un raspuns, multa sanatate!
poate sa incerce cu TRANSFER FACTOR PLUS si TRANSFER FACTOR BELLE VIE detalii aici:
http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=transfer+factor+plus+cancer&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 si aici :
http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=transfer+factor+belle+vie+cancer&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 sau la cerere le pot da eu pe mail
4Life
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:17
contacteaza-ma si te pun in legatura cu una din persoanele care a trecut prin asa ceva.
maria.frumuzaiche@yahoo.com
healthy001546
Postat pe 12 Iunie 2009 10:18
ii recomand sa mearga la dl dr menrath daniel. Mama mea acum vreo 10 ani de zile a fost diagnosticata de 4 medici cu cancer la san, a fost la d-l doctor ca a asigurat-o ca nu este cancer ce are ea, i-a dat un tratament naturist pe care l-a tinut vreun an de zile, foarte strict de altfel si nu a mai avut probleme cu sanii de atunci. nr de tel de la cabinetul dansului este 0720 999 289 sau (021) 311 30 49, cabinetul este pe schitu magureanu nr 25, ap 2, interfon 02. Dl doctor a stat 8 ani din cate am inteles in China si noi auzisem acum 10 ani despre el ca ar fi bioenergetician, dar specializarile dansului sunt mult mai multe. Sanatate multa
florina_toma22
Postat pe 21 Iunie 2009 09:18
buna! iti recomand sa o sfatuiesti sa-l caute pe dr NICODIM sau BOGDAN din sp militar!
multa sanatate!
maryna2009
Postat pe 5 Iulie 2009 13:39
salut!
scrie-mi mai multe detalii despre prietena ta(cati ani are,etc)pe adresa mea de e-mail: ramona.mihalca@yahoo.com

ramona
healthy004608
Postat pe 12 August 2009 22:35
Puteti incerca analize medicale facute la distanta, in Franta la laboratoarele Biomnis, dar recoltate la unul din centrele agreate din Romania.
www.biomnis.com Le scrieti lor in orice limba si va vor indruma unde sa va adresati in Romania.
Succes!
okyo
Postat pe 18 Octombrie 2009 11:50
excelenta voastra, cu o tristete an suflet penrtru semani deainostrii an suferinta,....scuze pentru scrisul dificil,,nu agramat,, ,eu cunosc terapii magnifice,demne de respect avand an tema.regina stiintelor medicale,,homeopatia,,astfel an fata maladiei amintite ,sunt antradevar sorti reduse de succes ,dar sunt si asta da o nota de speranta an sine,.....a existat an romania un medic si homeopatde mare siguranta an actul sau profesional eraun om rar antalnit , de o etica si unprofesionalism deosebit,domnul doctor bungetianu gheorghe,,trecut an eternitate dinpacate,,...,,dumnezeu sa l odihneasca,,..........pentru prietena dumneavoastra ,recomand o entitate medicala ,,ultima ce o pot recomanda an situatia actuala,,familia de medici homeopati,, dr. theodor caba,, sunt de un profesionalism rar antalnit,.....au resedinta an teritoriu,, mai pot adauga ,daca nu stapaniti domeniul acestei terapii,,cuanticemm si divine,ca pentru recomandarea unor remedii pe subiect,trebuie ca medicul sa aiba pacientul ,,fataan fata,, antr o conversatie diferita de alopatie,.....cautati pe ,,net,,...theodor caba,, certii sfatul si acceptul an ancercarea de a atinge subiectul dificil macar zece procente an sparanta unei terapii de succes si este totusi ceva,...sunt cazuri de resorgtie a unor tumori canceroase,minuni an sine,cereti cu pacienta ajutorul divin,dumnezeu ne monitorizeaza pe totidi univers prin fenomenul de ,,rezonanta infinitezimala,, oferaun ajutordivin si an cazurile extreme,... nu suntsectant, eu nu l percep pe dumnezeu ca pe un mosulet care ne bate pe umar cand gresim ci ca pe parintele universului,multumescpentru ca ati urmarit frazelemele,sic volo nihil sine deo,...
kudika002209
Postat pe 16 Decembrie 2009 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DIANE-35 2 De la: healthy007171 7 Octombrie 2009 15:23
dorinta 4 De la: office_salinasusesi_ro 24 Februarie 2010 07:17
cum sa il conving pe iubitu meu ca sexu oral e ceva normal intr-o relatie? 28 De la: kyru 25 Aprilie 2010 10:20
chisturi ovariene 4 De la: healthy010599 16 Ianuarie 2010 09:41
Umpik ajutor pt o necunoscatoare!! 70 De la: matracucu 28 Octombrie 2011 13:48