Setari Cookie-uri

Caut un cardiolog pediatru dedicat (din Bucuresti)

Buna!
Caut un medic cardiolog pediatru in Bucuresti, vreau o recomandare din partea voastra. Baietelul meu s-a nascut cu o malformatie congenitala de cord, este operat si avem mare nevoie de un cardiolog care sa-l controleze. Dorim un medic dedicat, priceput. Va multumesc din suflet!
Daleen
Postat pe 31 Martie 2009 11:08
Buna,

Si eu am cautat nu am ajuns inca dar am auzit de Dr Dumbrava incearca sa il cauti gasesti pe net detalii.Stiu pe cineva care a fost si a avut numai cuvinte de lauda.
Sanatate!
miri75
Postat pe 4 Mai 2009 10:33
Iti recomand din tot sufletul pe dr.Goleanu - in anul 2003 opera la Spitalul Militar si era seful sectiei de chirurgie pediatrica! Daca-l gasesti si reusesi sa vrb. cu el, esti foarte norocoasa! A fost singurul medic din tara care a acceptat sa-l opereze pe sotul meu care a avut o operatie extrem de complicata. In dimineata zilei de operatie, anterior sotului meu a operat o fetita de doua saptamani si i-a schimbat o valva! Are maini de aur, e un om deosebit de modest, un adevarat profesionist! Mult succes si tie!
luminitaslavoiu
Postat pe 24 Octombrie 2009 18:20
Sper sa nu fie prea tarziu, dar un iti recomand pe dr. Ion Coman de la Sp. Fundeni clinica de Cardiologie. Multa sanatate!
werra_v
Postat pe 13 Decembrie 2009 14:32
buna suntem familia dobre din cornetu ilfov avem si noi un baietel de 4 ani operat pe cord la trg.mures mergem cu el la control la fie care 6 luni al cunoastem pe dr dumbrava este cel mai bun din bucuresti dar mai bine mergeti la mures la control este mai sigur cu respect fam dobre tel 0761073595
healthy015551
Postat pe 28 Aprilie 2010 08:50
Recomand si eu pe domul doctor Dumbrava. O alta varianta e Victoria Cret din Cluj (www.endocrinologiecopii.ro)
kudika_976192
Postat pe 7 Martie 2015 09:31
De la: Daleen, la data 2009-03-31 11:08:41Buna!
Caut un medic cardiolog pediatru in Bucuresti, vreau o recomandare din partea voastra. Baietelul meu s-a nascut cu o malformatie congenitala de cord, este operat si avem mare nevoie de un cardiolog care sa-l controleze. Dorim un medic dedicat, priceput. Va multumesc din suflet!



Dr.Gheorghiu Ioana__Spitalul Clinic de Copii “Dr. Victor Gomoiu”,Bucuresti

Dansa lucreaza si in "Reþeaua privatã de sãnãtate REGINA MARIA",exista datele de contact in spatiul virtual.

sau
Dr. Nicolescu Alin-__Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii -" MS Curie" ,Bucuresti .

Cu trimitere de la medicul de familie si celelalte acte insotitoare.
kudika_15804
Postat pe 7 Martie 2015 11:44
Buna ziua,

Fata mea are 12 ani azi. Cand era mica, pediatrul ei mi-a zis ca are un suflu si sa merg la cardiolog. M-am dus la dr. Dumbrava care a scris: "stenoza pulmonara larga. necesita evaluare la 12 luni". a semnat si a pus parafa." am revenit in fiecare an, si de fiecare data zicea la fel. In urma cu 6 luni, fata a inceput sa imi spuna tot mai des ii bate inima prea repede, ca o doare capul ca in general ii e rau. Am cautat pe internet si am gasit centrul ARES. nu era nicio stenoza pulmonara larga, era o ditamai gaura in inima de 16mm. va recomand cu caldura dr. Silvia Iancovici. Are pana in 35 de ani, arata de 20, dar a stiut sa imi spuna ce are copilul meu din primele 10 secunde de cand s-a uitat.
kudika_992796
Postat pe 26 August 2015 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CURS RELATIA PSIHOTERAPEUTICA: 27-29 NOIEMBRIE 2009 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 23 Octombrie 2009 13:41
buna 5 De la: utad 2 August 2010 20:10
Ce analize se fac pentru a descoperi dereglarile hormonale ? 41 De la: el_ 30 August 2012 23:18
Sarcina in timpul unui alt tratament 1 De la: Paloma85 28 Septembrie 2011 20:41
abonamente medfile 1 De la: healthy006322 13 Octombrie 2009 16:42