Setari Cookie-uri

tonifierea pielii

Va salut si doresc sa va cer opinia in legatura cu subiectul afisat.
Am 23 de ani, 1,65 m si 45 de kilograme. In timpul facultatii am avut un stil de viata cam dezechilibrat. Ma refer la multa munca, alimentatie haotica si alte aspecte nefavorabile cred ca au dus la pierderea de kilograme. Aveam 50 de kilograme si am ajuns pe la 45 si chiar mai putin intr-o perioada. Odata cu asta, am pierdut si supetea si fermitatea pielii. Am incercat dusuri reci dar cred ca mi-au slabit mai mult muschii. Mi-e un pic teama si sunt cam deprimata din acest p.d.v.d. Totusi, doresc sa imi pastrez optimismul si sper sa fie totul bine. Va rog sa imi oferiti cateva recomandari.
misterious_gal
Postat pe 10 Mai 2009 21:08
buna ptr fermitate ai nevoie in primul rand de mult sport dar pe langa asta si cateva sedinte la un slaon de specialitate...
alexutzadan
Postat pe 10 Mai 2009 21:29
Draga mea, dupa anii de facultate, in care nu ai tinut cont nici de odihna, nici de somnul de 8 ore/zi, nici de alimentatie sanatoasa, e normal sa fii asa. Dar, nu te necaji ca totul se rezolva daca vrei sa arati super. Eu sunt director de firma de produse organice si naturale si te pot ajuta, inclusiv pentru minidepresia ta, ca sa iti revii complet si sa radiezi de frumusete si fericire.

Scrie-mi pe e-mail meu : pricrodicayahoo.com ce te mai nemultumeste, unde locuiesti, si telefonul tau fix sau mobil

Rodica
healthy002409
Postat pe 5 Iunie 2009 14:05
MMDA,POTI SA STAI TREI ZILE IN APA RECE.....DACA SARI PESTE UN LUCRU IMPORTANT:EXERCITII FIZICE,ASA MACAR 15 MINUTE PE ZI?..E,DE AIA ARE CORPUL UN ASPECT NEPLACUT!ASA CA LASA NU-TI MAI PICTA CORPUL CU TOT FELUL DE CREME SI LA TREABA!!!.....NU UITA,O ALIMENTATIE SANATOASA!
healthy005562
Postat pe 26 August 2009 02:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre domnul doctor Victor Clatici 2 De la: healthy016565 25 Mai 2010 12:00
OBESIMED-dispozitiv medical pentru tratarea supraponderabilitatii 4 De la: Smokey 10 Aprilie 2011 14:47
buna 7 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 16:08
Program de Detoxifiere 2 De la: MorningStar 18 Iunie 2015 15:11
Va rog votati!!!!! 1 De la: funky_sys 3 Octombrie 2010 14:40