Setari Cookie-uri

gama Artistry

Produse extraordinar de bune. Par scumpe, dar, pentru ca se folosesc in cantitati foarte mici se dovedesc a fi ieftine.
Va recomand cu drag.
healthy002883
Postat pe 30 Mai 2009 19:55
Intr-adevar foarte bune produsele,cunosc persoane care le folosesc de cand au intrat pe piata din romania si rezultatele sunt extraordinare. Eu una sunt foarte incantata !
statica
Postat pe 16 Iunie 2009 15:46
foarte tari,sora mea si-a rezolvat problemele legate de ten cu aceste produse...au un sistem compus din 3 piese care a avut rezultate deosebite in cazul ei...si serul pentru riduri este foarte tare !!!
4Life
Postat pe 17 Iunie 2009 10:56
le folosesc si eu de un an de zile. mi.au rezolvat majoritatea problemelor pe care le aveam cu tenul. de retinut ca nu se folosesc asa... pur si simplu trantindu.le pe fata ci trebuie un pik de disciplina la folosire. minimul inseamna 3 pasi (demachiere, tonifiere, hidratare) de 2 ori pe zi (dimineata / seara) 1 in fiecare zi.

si asta este reteta care face minuni. totul este sa iti gasesti produsul care ti se potriveste perfect. cu artistry am descoperit lucrul asta si inca in plus decat atat.

va doresc rabdare in parcurgerea unei clinici personalizate cu un consultant cu experienta.
pentru timisoara si imprejurimi (deva, arad, hunedoara, resita) va stau la dispozitie.
didi2
Postat pe 4 August 2009 01:22
De la: healthy000856, la data 2009-08-28 09:45:06buna, asa este aceasta gama de produse le folosesc si eu de un an si ceva, dar zilnic dimineata si seara, sunt putine cele care vor sa incerce ptr ca sunt mai scumpe ca cele pe care le foloseau pana acum dar nu vor sa inteleaga ca aceste produse sunt ft concentrate si ca te tin aproape un an un sistem de hidratare.
Si nu trebuie folosite impreuna cu alte produse doar ARTISTRY. Eu sunt consumatoare 100% si am magazinul meu deci fac comanda si-mi vine curierul la usa, e usor nu?


Mai multe detalii despre comanda (catalog) si despre livrare se poate sa dai? multumesc
kukla
Postat pe 14 Noiembrie 2009 19:25
salut

detalii ar fi multe de spus

poti sa te inscrii si sa ai propriul tau magazin online
sau poti cumpara de la un partener amway care le distribuie

pentru fiecare situatie in parte este o discutie separata,
asa ca daca vrei ma poti contacta pe mess: ally18ro, si putem discuta mai detaliat in functie de ce anume te intereseaza
allys_healthy
Postat pe 20 Noiembrie 2009 12:54
De la: corinastatica, la data 2009-06-16 15:46:56Intr-adevar foarte bune produsele,cunosc persoane care le folosesc de cand au intrat pe piata din romania si rezultatele sunt extraordinare. Eu una sunt foarte incantata !


http://nuvaccinurilor.blogspot.com/2010/01/rujul-de-buze-sfaturi-utile.html

"Din experienta proprie, va pot informa ca si rujurile de la Artistry (ce se comercializeaza si la noi in tara si numai prin MLM Amway!!!) contin plumb. Si... destulisor! Eu personal am facut proba si dupa ce am frecat cu obiectul de aur de vreo trei-patru ori deasupra darei de ruj desenate pe dosul mainii, a aparut o dara neagra in toata "splendoarea" ei. Asa ca... ma intreb cu cat or fi mai putin toxice produsele comercializate de Amway, (despre care se spune ca sunt biologice) din moment ce supuse unor banale probe (ca aceasta) rezulta, ca si celelalte, pline de substante nocive foarte periculoase pentru sanatatea umana. In concluzie: MAI BINE FARA RUJ DECAT SA VA OTRAVITI CU BUNA STIINTA. Cautati in Internet ce efecte are intoxicatia cu plumb si incercati sa va dati seama cam in ce procent sunteti intoxicate in functie de cat de des folositi rujul. Un pic azi, un pic maine..."
Terra_Mater
Postat pe 22 Ianuarie 2010 10:56
Buna!
Nu stiam de aceasta metoda de testare! Am si dat fuga-fuguta si am testat un ruj de la Amway si unul de la l`Oreal. Surpriza! Rujul de la Amway NU A LASAT nicio urma neagra, in schimb cel de la L`Oreal DA! Nu e antireclama, e pur si simplu o constatare! Deci, te rog repeta testul, poate ai incurcat rujurile! Si eu folosesc produsele Artistry si sunt multumita de ele.
Cu prietenie,
Gabi
ke_gab
Postat pe 4 Martie 2010 09:48
De la: ke_gab, la data 2010-03-04 09:48:58Buna!
Nu stiam de aceasta metoda de testare! Am si dat fuga-fuguta si am testat un ruj de la Amway si unul de la l`Oreal. Surpriza! Rujul de la Amway NU A LASAT nicio urma neagra, in schimb cel de la L`Oreal DA! Nu e antireclama, e pur si simplu o constatare! Deci, te rog repeta testul, poate ai incurcat rujurile! Si eu folosesc produsele Artistry si sunt multumita de ele.
Cu prietenie,
Gabi



Nu, nu am incurcat rujurile, pentru ca nu am in casa decat produse de cosmetica Artistry. Nu le mai folosesc, din alte motive, dar au ramas in casa din vara trecuta. Si fiica mea tot Artistry foloseste si a avut acelasi rezultat.
Nu pot sa spun ne-adevaruri de dragul unei firme, fie ea si dintre cele promovate de Amway. Pacat! Pentru mine era una dintre putinele firme credibile. Acum, o folosi ea mai putine ingrediente toxice decat altele...asa o fi. Dar, nu se poate pune degetul in fata si sa ne ascundem dupa el, spunand ca nu este nimic...Imi pare rau, dar, am senzatia ca... incet, incet, toxicitatea patrunde tot mai profund in cam toate sferele...
Terra_Mater
Postat pe 4 Martie 2010 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Glossy Box in Romania? 1 De la: kudika085937 28 Martie 2012 22:29
Invitatie :) 13 De la: scorpio67 2 Iunie 2011 21:31
Sapun de fata 21 De la: kudika486695 1 Octombrie 2012 23:46
Sa nu cumparati exercitiile de pe www.marirea-sanilor.com 1 De la: kudika_21958 24 Noiembrie 2012 12:37
noutati DXN 1 De la: maria_dxn 15 Februarie 2012 12:06