Setari Cookie-uri

problema sani

am si eu o intrebare este posibil sa nu am gaura la san (pe acolo pe unde se alapteaza?)ca m_am uitat de mai multe ori si am analizat si nu vad nici o gaura . sa_mi raspunda cineva ca mor de frica
vero_nik1087
Postat pe 7 Iunie 2009 08:30
Stai linistita ca nimeni nu are gaura acolo.!!! Sunt niste orificii foarte fine prin care tasneste practic laptele , nu-ti face probleme ca nu poti alapta. Important e sa fie sfarcul format sa poata copilul sa suga!!!
maracana
Postat pe 9 Iulie 2009 14:28
am si eu o problema .acum o luna am simtit sanul stang mai altfel decat celalalt am fost la ecografie si apoi mamografie .sa aflu ca am chist trasnlucid cu peretii subtiri de 3 cm .repede la ginecologie si apoi la oncolog .oncologul mi.a spus s a stau linistita ca e o dereglare hormonala si sa vin peste 3 luni s a vedem daca acel chist s e mareste .iar ginecoloaga mi.a indicat sa iau mastodynon . problema este ca eu nu pot sa stau linistita si simt nevoia sa va scriu si ce ma sfatuiti sa mai incerc un alt oncolog sau sa astept 3 luni ????????
healthy004052
Postat pe 11 Iulie 2009 13:28
buna...am si eu o nelamurire,referitoare la sani...de cateva luni incoace,cam 6-7,mi se umfla sanii,ma dor si devin atat de grei...nu este vorba de o sarcina..in trecut...mi se intampla asa doar cu o saptamana inainte de ciclu si in ziua in care imi venea ciclu,reveneau la normal,fara dureri fara nimic...acum,mi se umfla si ma dor toata luna...mai putin pe perioada ciclului.apoi revine iar durerea. e asa de neconfortabil...parca nu-s ai mei iar seara cand dau jos sutienul,mor de durere. ati patit vre-una dintre voi la fel?? ma gandesc k e o problema de hormoni,ceva..pe cine am intrebat asta mi-a zis.inca nu am fost la nici un doctor,mi-e si jena sa merg...ma gandeam k poate ati mai trecut prin asta si voi si puteti sa imi ziceti vre-un remediu mai..'fara doctori'
melly_healthy
Postat pe 30 Iunie 2010 10:27
De la: healthy004052, la data 2009-07-11 13:28:03am si eu o problema .acum o luna am simtit sanul stang mai altfel decat celalalt am fost la ecografie si apoi mamografie .sa aflu ca am chist trasnlucid cu peretii subtiri de 3 cm .repede la ginecologie si apoi la oncolog .oncologul mi.a spus s a stau linistita ca e o dereglare hormonala si sa vin peste 3 luni s a vedem daca acel chist s e mareste .iar ginecoloaga mi.a indicat sa iau mastodynon . problema este ca eu nu pot sa stau linistita si simt nevoia sa va scriu si ce ma sfatuiti sa mai incerc un alt oncolog sau sa astept 3 luni ????????


ok, si ce s-a intamplat de atunci, spune-ne te rog de rezultate, de-ne vesti bune in legatura cu ce-au descoperit doctorul/ii !
sayuri
Postat pe 11 Iulie 2010 16:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
reprezentanti cosmetice ladys 1 De la: kudika458066 14 Noiembrie 2011 17:59
Remodelarea nasului fara interventie chirurgicala 3 De la: kudika_1002215 7 Aprilie 2016 16:43
acid hialuronic buze. 150 euro 1 De la: kudika419165 16 August 2011 23:10
Castiga saptamanal unul dintre cele 5 vouchere Unghii False in valoare de 50 de lei. 1 De la: maryiya 21 Noiembrie 2010 10:32
Vopseaua de par si menstruatia 84 De la: arhanghel 21 August 2010 20:31