Setari Cookie-uri

Reputatie medic Dorobantu Dorin, Tg. Mures

Salut,

Scriu pe acest forum in speranta ca exista cineva care sa cunoasca mai multe detalii despre chirurgul Dorobantu Dorin, de la Spitalul de Urgente din Targu Mures.
Fratele meu a suferit un accident in urma cu 12 ani, in urma caruia tot tesutul, pana la os, de la incheietura uneia dintre maini, a fost taiat. A suferit numeroase operatii dupa accident, dar el nu a mai putut folosi mana de atunci. Acum si-a facut din nou sperante si a vorbit cu medicul mai sus amintit, care i-a promis ca va reusi sa-i faca mana functionabila din nou, dupa alte cateva operatii.
Nu as vrea ca fratele meu sa-si faca sperante desarte si sa sufere alte interventii chirurgicale inutil, asa ca, va implor, daca aveti mai multe informatii despre acest medic, raspundeti-mi pe forum.

Va multumesc anticipat.

Alina
aly_mid
Postat pe 10 Iunie 2009 10:32
Este un chirurg cu o buna reputatie! Daca ti-a promis , inseamna ca asa va fi! Doamne ajuta!Maria
marialazar
Postat pe 10 August 2009 13:56
am fost si eu cu fiul meu care a suferit o interventie chirurgicala de reconstructie a unei urechi si nu am fost multumiti de rezultat,dar de la alti pacienti am auzit numai cuvinte de lauda.
healthy002072
Postat pe 14 August 2009 12:21
Este un bun profesionist si un om de omenie. Mi a operat baitul dupa o ruptura de tendon ahillian si chiar daca au intervenit multe complicatii nu a renuntat pana nu l a facut bine. A avut grija de el chiar si in timpul concediului si l a incurajat in momentele disperate ale baiatului meu, Multumiri si...respect!
maria_novartis
Postat pe 11 Iunie 2013 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EDEM CEREBRAL --> GLAUCOM?!? 21 De la: healthy003595 27 Martie 2010 09:43
hiperhidroza 3 De la: tarot 19 Mai 2010 13:06
Indepartarea tatuajului permanent 2 De la: BitchWithABazooka 26 Iulie 2012 14:16
Chisturi mamare 55 De la: 10 Septembrie 2013 20:47
cabinete gastroenterologice 5 De la: office_salinasusesi_ro 4 Martie 2010 09:05