Setari Cookie-uri

Fara celulita

Eu folosesc o crema anticelulitica extrem de eficienta care inlocuieste cu succes masajele anticelulitice.

Mi-a fost recomandata la un salon si sunt extrem de multumita.

La inceput achizitionam de la ei aceasta crema, dar am gasit-o si online la pret de importator.

http://www.magazine-online.ro/romdesimed/


Prospect produs:

Crema anticelulitica cu hippocastanus (250 ml)-modeleaza silueta actionand asupra celulitei, chiar si asupra celei mai vechi instalate.

efecte:
-stimuleaza metabolismul
-stimuleaza drenajul si indeparteaza excesul de lichide din tesuturi
-elimina toxinele din tesuturi
-puternic efect lipido-reductor ca urmare a prezentei cafeinei si exctractelor de alge marine.
-relaxeaza tesuturile ca urmare a substantelor active de hedera si favorizeaza resorbtia edemelor din piele. efectul este simiar celui obtinut printr-un masaj profesional intens.

ingrediente active:

glycol hippcastanus extract
glycol ruscus extract
glycol hedera extract
centella glycol extract
caffeine
glycol bladder wrack extract
escin
iodio organico

mod de intrebuintare:

aplicaþi o cantitate corespunzãtoare de crema anticelulitica cu hippocastanus pe zonele afectate ºi masati energic, cu miºcãri circulare, de jos în sus, pânã ce crema este absorbita complet.

produs 100% natural.

kudika026211
Postat pe 23 Iunie 2009 08:28
eu folosesc colanti anticelulita pentru a scapa de celulita. la inceput nu am avut incredere, deoarece am incercat zeci de creme si nu au avut rezultat, insa, acum, dupa o luna de cand ii port, se vad rezultatele. vi-i recomand si voua. eu mi i-am cumparat online de la un magazin de tehnica medicala din iasi si mi-au fost adusi acasa prin curier rapid. Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi.sunt mai subtiri, nu sunt ca ceilalti colanti obisnuiti, se pot purta si vara
magazinul de unde mi i-am luat se afla aici: http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Colanti-cu-microcapsule-anticelulita-Corsaro
kudika006707
Postat pe 15 Iulie 2009 01:05
Am descoperit un tratament extraordinar pentru orice fel de boala inclusiv cancer care da rezultate uluitoare.
Este un extract de lava vulcanica prelucrat cu nanotehnologie si care este miraculos.Produsul este german si a intrat in tara cu avizul ministerului sanatatii.Se foloseste cu succes in clinicile in care merg multi compatrioti si care platesc zeci de mii de euro.
Daca sunteti interesati, va rog sa ma contactati la telefoanele:0721-204343,sau 0758-472586.Persoana de contact Ecaterina Teodorescu
migona56
Postat pe 25 Februarie 2010 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roscat cu aspect natural? 7 De la: luchianramona 9 Iunie 2011 15:31
cum sa imi conturez mai bine silueta? 16 De la: conturhealthbody 19 Decembrie 2010 11:33
Epilare cu zahar 25 De la: chery_1995 19 Iunie 2013 18:53
Cum ne bronzam? 24 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:17
Poti ramane insarcinata fara contact sexual? 111 De la: BumbleBEE_healthy 11 Martie 2014 21:06