Setari Cookie-uri

marire sani

as fi interesata de operatia asta am inteles ca cele cu matrix ar fi cele mai bune insa ...as dori niste opinii ....despre clinica hyperion din galati.... alte persoane care au suportat aceasta operatie as fi recunascatoare daca mi-ar da niste sfaturi
multumesc
healthy003920
Postat pe 30 Iunie 2009 12:34
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA EUUUUUUUUUU


MA-M OPERAT SI E SUPER BINEEEE ARATA SUPER SI NU A DURUT DELOC .....E CEL MAI BUN MEDIC...SA NU TE DUCI CUMVA LA ALTUL SAU MAI ALES LA STAN SI MAREK.....ASTIA SUNT MACELAR IAR DOBOS E UN ADEVARAT PROFESIONIST
misha88
Postat pe 7 Octombrie 2009 00:55
Un tratament super pentru marirea sanilor

Eu sincer am avut parte de o marire a sanilor fara operatii dureroase si costisitoare. Cu Zoft Breast in momemntul de fata am sanii mai fermi si mai mari, rezultatele s-au vazut dupa o luna de zile. Va sfatuiesc sa le incercati pentru ca nu veti avea nimic de pierdut, iar contraindicatii nu sunt pentru contin ingrediente naturale. Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul meu: oana_eu2009
scumpica20
Postat pe 9 Noiembrie 2009 09:54
http://www.sanatatesexuala.ro/produs.php?nume=breast_actives_pills
scumpica20
Postat pe 9 Decembrie 2009 10:30
Si eu mi-am facut operatie de marire sani...la Iasi...si nu cu matrix , cu sillicone...e cam acelasi lucru.....si sunt f multumita...recomand pe dr. Lazar...e un f bun profesionist si eu am ales incizia axilara...care stiu ca nu se practica la scara larga....eu o recomand...am 8 luni de la operatie si sunt f bine...
Inainte de asta am tot incercat si eu tot felul de tratamente naturiste, dar fara nici un rezultat.......
carmencamelia
Postat pe 28 Martie 2010 09:55
implantul mamar facut corect este sfant ,am facut o astfel de operatie, sunt foarte incantata de rezultat si va recomand si voua, celor interesate pe dr. Ovidiu Grecu,este cel mai bun, dupa parerea mea.Il gasiti usor la tel 0723632198,raspunde dumnealui si este extraordinar de amabil si rabdator.Am stat de vorba la consultatie cam o ora jumatate timp in care mi-a explicat tot ce m-a interesat si mai mult de atat,a meritat fiecare banut...Numai bine tuturor!
healthy015818
Postat pe 5 Mai 2010 21:53
De la: healthy015818, la data 2010-05-05 21:53:08implantul mamar facut corect este sfant ,am facut o astfel de operatie, sunt foarte incantata de rezultat si va recomand si voua, celor interesate pe dr. Ovidiu Grecu,este cel mai bun, dupa parerea mea.Il gasiti usor la tel 0723632198,raspunde dumnealui si este extraordinar de amabil si rabdator.Am stat de vorba la consultatie cam o ora jumatate timp in care mi-a explicat tot ce m-a interesat si mai mult de atat,a meritat fiecare banut...Numai bine tuturor!


Buna,
Desi nu sunt adepta unor astfel de "retusuri", stiu ca pentru implanturile de orice fel, exista anumite perioade recomandabile de doctori, primavara si toamna. In afara de acest aspect, este bine sa se consulte si un psiholog inainte.
Alte informatii:
http://www.doctorating.ro/stiri_detail.php?id=85
Monicamm85
Postat pe 14 Mai 2010 11:06
perioade recomandate de doctori*
Monicamm85
Postat pe 14 Mai 2010 11:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oglinda e belstemata sau eu ?? 12 De la: IndigoKID 23 Octombrie 2012 13:32
produs eficient pentru calmarea durerilor reumatice,musculare si articulare 5 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 15:43
De vineri :) 4 De la: kudika_31710 1 Aprilie 2013 15:42
Piatra dentara- solutii pentru prevenirea/intarzierea depunerii 7 De la: irinaciobanu 3 Ianuarie 2010 10:43
tratament inmpotriva caderii parului 14 De la: oana_s 4 Ianuarie 2010 10:00