Setari Cookie-uri

Cat de dis/cofortabile sunt sanii siliconati?

Salutari la toata lumea!
As avea o intrebare: cat de dis/cofortabil se simt partenerele noastre care au sanii siliconati? Ma refer la viata de zi cu zi dar si in pat. Eu am cunoscut de curand o d-ra care cred ca a facut o astfel de operatie. Desi inca inca nu am ajuns la tatonari intime, as vrea sa aflu de la d-voarstra - cele care a-ti facut o astfel de interventie cum v-a schimbat viata zilnica dar si intima...
gazacioc
Postat pe 30 Iulie 2009 20:13
Eu fac parte din categoria siliconata....daca treci de o perioada de recuperare de 2-3 sapt....poate o luna...ii asimilezi ca fiind ai tai...fara pb...si fara disconfort..(mentionez ca ai mei par normali, nu sunt imensi).Simgurul disconfort a fost la mine dormitul pe burta...care a fost imposibil in prima luna...acum e ok...la pipait nu simti nimic artificial( eu i-am pus submuscular)...sunt la fel de excitabili ca inainte...deci, din punctul meu de vedere nici un disconfort major...SUCCES DECI
carmencamelia
Postat pe 10 Decembrie 2009 09:33
si cat cost o asemenea operatie draga dak nu te deranjeaza intrebarea,,tot timpul am avut in gand sa faC pasul asta nu pt marire dar pt fermitate dar nu amn aflat nici odata despre pret.....dak esti amabila te rog spunemi
kryss_healthy
Postat pe 10 Decembrie 2009 12:28
2500 euro draga....tot pentru fermitate a fost si la mine...in functie de sanii tai iti alege marimea potrivita...
carmencamelia
Postat pe 11 Decembrie 2009 10:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine stie cat e de grav??? 11 De la: tarot 10 Iunie 2010 18:17
Efecte secundare, sarcina extrauterina sau avort spontan? 1 De la: Achillesluv 8 Aprilie 2014 01:34
buna 4 De la: camiflorea 13 Aprilie 2010 12:10
Dupa un avort 9 De la: fericire 5 Martie 2010 22:49
despre motivul "ca nu am situatie financiara sa-l cresc" pentru care am facut avort 2 De la: Mihaela214 10 Februarie 2014 09:00