Setari Cookie-uri

incerc sa slabesc


Buna, incerc sa slabesc de vreo 6 luni, si cam tot ce am luat , nu a dat randament...am baut un ceai FITOMAGRA, si pastilele aferente acestei firme...am tinut dieta .....am baut pana la 4 l de apa pe zi...am facut exercitii(nu la sala intradevar) akasa pe patura.
Spune-ti-mi va rog ce diete ati urmat...ce pastile ,ceaiuri care au dat randament!!
flory86
Postat pe 10 August 2009 19:52
buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
margele
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:12
Produse naturale 100% fabricate in Canada, au si pentru slabit, cosmetice, etc........tratamente alternative diverse afectiuni.....pe mine m-a ajutat , vedeti si voi daca credeti ca intereseaza pe cineva, le recomand cu placere
http://www.tratamente.ca/index.php?ref=44&...
elvira44
Postat pe 27 Septembrie 2009 10:50
ma intereseaza aceste doua cutii numai in cazul in care sunt originale; la ce pret sunt?
kudika099282
Postat pe 28 Septembrie 2009 16:26
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.


ma intereseaza aceste doua cutii numai dak sunt originale; la ce pret sunt?
kudika099282
Postat pe 28 Septembrie 2009 16:27
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
dovada,vrem dovada.
ene_m_gabriel
Postat pe 28 Septembrie 2009 18:19
Buna, eu cred ca cea mai buna metoda de a slabii este aceea de a avea grija ce mananci, ce cantitate si la ce ora. In plus eu am observat ca daca mananc mancare gatita ma ingras. Am observat asta pentru ca mie nu-mi place sa gatesc si mananc multe legume, fructe si seminte, dar cand merg acasa la parintii mei intr-o sapatamana pun cam 2 kg pe care le dau jos cam in 1-2 saptamani cand revin la stilul meu de viata. Conteaza sa faci si miscare; eu sunt o persoana activa si imi place sa merg pe jos, gimnastica nu fac pentru ca nu am timp.Eu am 1,70 m inaltime si 54-55 kg, desi cu 3 ani in urma aveam 47 kg din cauza umor probleme de sanatate si a unui job foarte stresant.
kudika078589
Postat pe 3 Octombrie 2009 14:57
Este adevarat,daca nu iti schimbi modul de a manca dupa orice tratament medicamentos sau ceaiuri pentru slabit revii din nou la greutatea initiala sau cu cateva kg in plus, vorbesc din experienta. Toate medicamentele inclusiv cele naturale au reactii adverse daca nu imediat mai tarziu, chiar si ceaiurile nu va inselati sa mai consumati,sant cadru medical si stiu ce vorbesc.Cea mai buna terapie si cu rezultat bun in viata personala a fost mancatul organizat iar dupa ora 18 nimic, se slabeste incet si sigur.SANATATEA CONTEAZA CEL MAI MULT.
bote_healthy
Postat pe 4 Octombrie 2009 15:07
De la: ginapatru, la data 2009-10-03 14:57:15Buna, eu cred ca cea mai buna metoda de a slabii este aceea de a avea grija ce mananci, ce cantitate si la ce ora. In plus eu am observat ca daca mananc mancare gatita ma ingras. Am observat asta pentru ca mie nu-mi place sa gatesc si mananc multe legume, fructe si seminte, dar cand merg acasa la parintii mei intr-o sapatamana pun cam 2 kg pe care le dau jos cam in 1-2 saptamani cand revin la stilul meu de viata. Conteaza sa faci si miscare; eu sunt o persoana activa si imi place sa merg pe jos, gimnastica nu fac pentru ca nu am timp.Eu am 1,70 m inaltime si 54-55 kg, desi cu 3 ani in urma aveam 47 kg din cauza umor probleme de sanatate si a unui job foarte stresant.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Octombrie 2009 20:05
categoric fara pastile, te rog, nu iti macina sanatatea
mananca putin si des, la fiecare 2 ore ceva, un iaurt de exemplu, 3 linguri de cereale integrale cu lapte degresat dimineata, fructe, carne fiarta cu legume la fel, este imposibil sa nu dea rezultate, apa 2 litri/zi
exercitiile sant f bune chiar si acasa, trebuie doar sa ai grija sa le faci corect
succes!!! fara pastile, iar cu ceaiurile laxative se elimina si substantele nutritive din organism
AMIULIA
Postat pe 6 Octombrie 2009 06:41
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 18:19:34
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
dovada,vrem dovada.
fa test pe tine mai merde si apoi ai sa vezi dovada
mihaelatrincu
Postat pe 6 Octombrie 2009 14:38
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-06 14:38:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 18:19:34
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
dovada,vrem dovada.
fa test pe tine mai merde si apoi ai sa vezi dovada
Parca ai zice ca esti tata Leana din fundul satului care ii place serialul Dallas dar ea saraca nici televizor nu are.Iti place sa fii posta tuturor aincultilor si celor care abereaza?Mult succes eu iti voi aduce numai argumente pe cand tu cauti sa "vinzi" ziare.
ene_m_gabriel
Postat pe 6 Octombrie 2009 21:06
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-06 21:06:35
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-06 14:38:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 18:19:34
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
dovada,vrem dovada.
fa test pe tine mai merde si apoi ai sa vezi dovada
Parca ai zice ca esti tata Leana din fundul satului care ii place serialul Dallas dar ea saraca nici televizor nu are.Iti place sa fii posta tuturor aincultilor si celor care abereaza?Mult succes eu iti voi aduce numai argumente pe cand tu cauti sa "vinzi" ziare.
BEYYYYYY ACESTA..tu te lauzi ca mergi pe bani firmei in concediu...dar laudate cu ce ai tu nu cu ce iti da altul, si plus de asta cand vei ajunge sa ai tu ceea ce am eu atunci sa te bati cu pumnu in piept ca prin munca ta ai 5 apartamente doua masini si casa cu etaj si toate astea in franta, apoi mai vorbim , cat timp iti plateste firma din mila concediu asta deja e deplorabil cand te lauzi si hai pa ca iarasi pute a merde ene pe aici
mihaelatrincu
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:48
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-06 22:48:35
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-06 21:06:35
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-06 14:38:53
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-28 18:19:34
De la: claudioasa, la data 2009-09-06 22:12:49buna, sincer eu am slabit cu super slim original, in 2 luni am dat jos 32 kg fara eforturi, daca vrei eu mai am 2 cutii le-am luat pentru ca nu se mai gaseau si in orice caz nu sunt cele contrafacute, pot sa-ti ofer gratis sa le incerci, daca esti din Bucuresti si nuai probleme de sanatate sunama sa-ti explic mai multe, este pacat sa suferi de foame, succes oricum.
dovada,vrem dovada.
fa test pe tine mai merde si apoi ai sa vezi dovada
Parca ai zice ca esti tata Leana din fundul satului care ii place serialul Dallas dar ea saraca nici televizor nu are.Iti place sa fii posta tuturor aincultilor si celor care abereaza?Mult succes eu iti voi aduce numai argumente pe cand tu cauti sa "vinzi" ziare.
BEYYYYYY ACESTA..tu te lauzi ca mergi pe bani firmei in concediu...dar laudate cu ce ai tu nu cu ce iti da altul, si plus de asta cand vei ajunge sa ai tu ceea ce am eu atunci sa te bati cu pumnu in piept ca prin munca ta ai 5 apartamente doua masini si casa cu etaj si toate astea in franta, apoi mai vorbim , cat timp iti plateste firma din mila concediu asta deja e deplorabil cand te lauzi si hai pa ca iarasi pute a merde ene pe aici
Mai cocoana,eu am muncit pentru ce am si muncesc pentru colaboratorii mei sa aibe si ei la radul lor ceea ce isi doresc.Nu cred ca ai tu ceea ce insiri pe aici,cred ca nici de colgate nu ai bani,tu poate ai mers la cules de struguri in franta, eu am fost in concediu.Eu nu ma laud cu ce va anume pentru ca bogatia nu inseamna lucruri(nu imi pierd eu timpul cu o inculta ca tine sa-ti explic),ma laud cu produse de calitate si cu o afacere nu cu munca.Firma imi plateste concediu nu din mila ci pentru realizari(poate tu ceri bani de concediu ca miloaga).
ene_m_gabriel
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:08
AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96



IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 14:38
t potajuta eu.intra p mn si-ti dau detalii,despre un stil d viata nu despre cum sa te imbolnavesti cu prosti de pastile.
m_geani
Postat pe 7 Noiembrie 2009 20:15
Draga Claudia,
spune-mi te rog, ai luat SUPERSLIM. Nu are efecte adverse, de ex. cresterea tensiunii arteriale, palpitatii etc.? Eu m-am ingrasat foarte tare, am coxartroza bilaterale si trebuie sa slabesc urgent. Spune-mi, te rog, cum ai procedat si cum te simti. Multumesc.
kudika093422
Postat pe 12 Ianuarie 2010 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Program de Detoxifiere 2 De la: MorningStar 18 Iunie 2015 15:11
CEARCANELE 21 De la: crysa_tm 3 August 2010 09:25
buna 7 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 16:08
Hai sa scapam de vergeturi!! 2 De la: kudika226898 2 Septembrie 2010 10:23
Capsula magica pentru slabit reduce 15 mg (noul reductil de 15 mg) 1 De la: kudika_34746 7 Iunie 2013 11:24