Setari Cookie-uri

Reductil

Buna! am 1.67 m si 77 kg la doar 23 de ani.Am tinut destule diete de slabit, dar putine au dat rezultate. Slabeam 3-4 kg dupa care puneam la loc.
De o saptamana si o zi am inceput sa iau Reductil si sa fac nitel sport.Cantarul arata aceiasi greutate ca si acum o saptamana, insa corpul meu a inceput sa prinda o forma mai frumusica( m-am subtiat la mijlocel si am scazut 4 cm in solduri).Ma asteptam sa si slabesc,dar...
Oricum ma simt bine luand acest Reductil 10 si sper sa reusesc sa slabesc si eu macar 10 kg cu el.
Pupici
chiva
Postat pe 13 August 2009 15:01
sper doar ca esti constienta de riscurile la care te supui si le iei in urma recomandarii unui medic, nu din auzite.
lacra_raca
Postat pe 13 August 2009 15:06
Reductilul mi-a fost recomandat de catre un medic.Am citit prospectul , sunt cateva lucruri care nu imi plac, dar eu ma simt bine deocamdata si sper sa slabesc.
chiva
Postat pe 13 August 2009 15:14
ai mare grija! ESTE DEOSEBIT DE RISCANT! SA TE SUPRAVEGHEZE UN MEDIC PE PERIOADA TRATAMENTULUI. EU L-AM FOLOSIT. DUPA CE N-AM MAI MERS LA SALA AM PUS LA LOC MAI MULTE KG.
stela_healthy
Postat pe 1 Octombrie 2009 21:58
Asa este, dupa ce intrerupi, vei pune la loc + ceva in plus!
Singura cale de slabit este dieta+sport, iar pentru mentire:DIETA SI SPORT!!!
miky_bv_90
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:51
daca vrei sa slabesti mananca putin si des ( ca bolnavii de diabet), adica 5 mese pe zi( daca poti).nu te infometa si nu lua medicamente.poti manca:multe fructe( fara banane si struguri), salate, lactate, carne de pui, peste si vita,mancare gatita cu ulei.nu poti manca:tocaturi( carnati, chiftele ,sarmale),carne porc, mezeluri,paste fainoase, cartofi prajiti,dulciuri, inghetata si sucuri de nici un fel( apa minerala sau plata).mananca asa si ai sa vezi ca da rezultate.
healthy006968
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:44
TOATE MEDICAMENTELE AU CEVA NEGATIV SI NU SUNT DE REAL FOLOS INCEARCA REGIM DES SI PUTIN IN SPECIAL FRUCTE MULTE SI APA CEL PUTIN 2 LITRI / ZI, VEI VEDEA RANDAMENT PENTRU O VIATA DACA VEI STII SA MANANCI SANATOS.EU AM SIMTIT PE propria PIELE :MEDICAMENTELE INTRERUPTE PUI KG DUBLU SI TE SIMTI RAU.
beella
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:22

AICI ! (tratamente la cabinet)
ACOLO ! (tratamente distale)
Pentru ADULTI SI COPII
TERAPIE CU LUMINA SI APA VIE
ENGLEZA si ROMANA si EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE and LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA (BIOPTRON PRO) ,
RAZE INFRAROSII SI HELIU(CERAGEM).
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI and TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu IUBIRE SI RECUNOSTINTA
LEAVING WATER THERAPY
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96









IOANA1947
Postat pe 23 Octombrie 2009 10:39
ai grija eu am vazut ca este folosit doar in cazul pers supraponderale, in rest are reactii adverse
m_geani
Postat pe 26 Decembrie 2009 21:48
Asa este fetelor este periculos acest Reductil, trebuie sa aveti grija ca nu este recomandat si in plus de asta puneti la loc kg date jos. Daca doriti sa slabiti trebuie doar sa va abtineti de la mancare, iar daca nu reusiti acest lucru singure apelati la Hoodia Gordonii si va va reduce pofta de mancare. Va las id-ul meu daca doriti mai multe detalii: oana_eu2009
Pupici
scumpica20
Postat pe 26 Ianuarie 2010 12:04
URAAAAAAA S-A SCOS DE PE PIATA URAAAAAAA
alckimist
Postat pe 27 Ianuarie 2010 21:42
De la: M_Geany, la data 2009-12-26 21:48:54ai grija eu am vazut ca este folosit doar in cazul pers supraponderale, in rest are reactii adverse



Doooah, doar e unul din medicamentele care trateaza OBEZITATEA.....gen...doooah!
Pucca_healthy
Postat pe 8 Februarie 2010 21:12
De la: stela, la data 2009-10-01 21:58:31ai mare grija! ESTE DEOSEBIT DE RISCANT! SA TE SUPRAVEGHEZE UN MEDIC PE PERIOADA TRATAMENTULUI. EU L-AM FOLOSIT. DUPA CE N-AM MAI MERS LA SALA AM PUS LA LOC MAI MULTE KG.



N-ai pus inapoi si in plus din cauza pastilelor....doar la tratamentele hormonale se intampla asa.... mai documenteaza-te
Pucca_healthy
Postat pe 8 Februarie 2010 21:15
pot sa-ti spun ca in spania afost oprit de ministerul sanatati ,foloseste-l cu grija
rebeca69
Postat pe 8 Februarie 2010 21:50
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:34
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cuticule sanatoase 8 De la: mariaarsene2007_yahoo_com 25 August 2009 18:54
Preferati blenderul sau storcatorul prin presare ca sa pregatiti sucuri naturale de fructe si legume? 6 De la: kudika_928362 26 Iulie 2013 09:06
Dieta de la nutritionist 1 De la: petra622 11 Iunie 2011 19:24
Ceai ZEIN pentru SLABIT 219 De la: Ramonadragan 6 Iulie 2013 14:56
nu mai pot! 48 De la: 4Life 28 Ianuarie 2010 21:44