Setari Cookie-uri

hiperhidroza

Acum ma numar si eu printre persoanele care au scapat de hiperhidroza axilara si palmara.Sunt operata de o luna de zile si pot sa spun ca ma simt bine,doar ca inca mai simt usoare dureri de spate si de sani.Nu mai transpir deloc la palme si axile, iar transpiratia compensatorie mi-a aparut sub sani si putin pe spatele picioarelor, dar doar at cand imi este foarte cald si cum merg mai mult deoarece obosesc mai repede acum datorita starii.Oricum nu ma deranjeaza prea tare si sunt foarte multumita ca am scapat de un complex care m-a afectat ani buni.Eu una sunt foarte fricoasa din fire si nu as fi crezut vreodata ca o sa am curajul sa fac acest pas, dar ajunsesem sa nu mai ma suport.Perioda cea mai grea si cea in care simti o durere mai mare este cea dupa operatie pana la scoaterea tubului de dren, dar apoi durerile incep sa se diminueze(cel putin asa s-a manifestat la mn).Ce pot sa mai spun domnul dr.Popa este un om deosebit si care inspira foarte multa incredere.La fel si dr Culman(anestezist) si dr.Tamer.Daca doriti sa aflati si alte inf.ID meu de messenger este flory_2889 iar adresa e-mail: flory_2889@yahoo.com
kudika094701
Postat pe 2 Septembrie 2009 15:28
De la: Tudose_Florina, la data 2009-09-02 15:28:07Acum ma numar si eu printre persoanele care au scapat de hiperhidroza axilara si palmara.Sunt operata de o luna de zile si pot sa spun ca ma simt bine,doar ca inca mai simt usoare dureri de spate si de sani.Nu mai transpir deloc la palme si axile, iar transpiratia compensatorie mi-a aparut sub sani si putin pe spatele picioarelor, dar doar at cand imi este foarte cald si cum merg mai mult deoarece obosesc mai repede acum datorita starii.Oricum nu ma deranjeaza prea tare si sunt foarte multumita ca am scapat de un complex care m-a afectat ani buni.Eu una sunt foarte fricoasa din fire si nu as fi crezut vreodata ca o sa am curajul sa fac acest pas, dar ajunsesem sa nu mai ma suport.Perioda cea mai grea si cea in care simti o durere mai mare este cea dupa operatie pana la scoaterea tubului de dren, dar apoi durerile incep sa se diminueze(cel putin asa s-a manifestat la mn).Ce pot sa mai spun domnul dr.Popa este un om deosebit si care inspira foarte multa incredere.La fel si dr Culman(anestezist) si dr.Tamer.Daca doriti sa aflati si alte inf.ID meu de messenger este flory_2889 iar adresa e-mail: flory_2889@yahoo.com



Daca vrei sa stii mai multe informatii citeste http://www.sfatulmedicului.ro/Transpiratia/hiperhidroza-transpiratia-excesiva_1412
Multa sanatate
healthy006207
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:31
tarot_healthy
Postat pe 19 Mai 2010 13:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Antibiograma pentru Klebsiella 5 De la: office_salinasusesi_ro 2 Martie 2010 22:57
CABINET TERAPII COMPLEMENTARE SI ALTERNATIVE 3 De la: kudika226898 13 Octombrie 2010 00:20
Clinica de Reumatologie "Ion Stoia" 1 De la: kudika377743 20 Martie 2011 12:30
2% pentru copii spitalizati 2 De la: RBK2008 16 Martie 2011 15:17
Clinica de Reumatologie "Ion Stoia" 4 De la: thadoogback 20 Martie 2011 13:07