Setari Cookie-uri

N-am sani !

Anton draga,
sau cum te-o fi chemand...du-te la prasit...
lipkliuk
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:05
De ce tot ii dati sfaturi ca e bine si fara sani mari? NU vedeti ca toate tipele care si-au pus sani, au avut succes si au devenit celebre? Nu stiu de ce se pune atat de mult accentul pe marimea sanilor, dar asta e realitatea proasta in care traim. Cele fara sani sunt denigrate de cele dotate! Si eu am patit o faza, ca niste mucoase de la bloc se tot coteau si isi spuneau ca uite la asta ca nu are tate! Si m-am simtit aiurea atunci!
Dar eu nu sunt atat de obsedata de marimea lor! Chiar incep sa ma enerveze toate emisiunile in care toate isi arata sanii, de zici ca e concurs sa te dezbraci mai mult sau mai putin! Oare nu mai conteaza ce ai in cap? Doar exteriorul? E trist , dar asta e realitatea! Oameni obsedati de sex, de tate, de picioare! Concurs de proaste!
Asa ca fato! Iti spun eu: daca te simti aiurea si suferi din cauza marimii sanilor, fa un imprumut si pune-ti silicoane! Si basta! Daca nu esti atat de deranjata, atunci e bine, ca risti mai putin sa faci cine stie ce reactii adverse la silicoane. Dupa nastere nu iti cresc sanii, daca nu ai inainte. Am eu vreo 2 prietene care au ramas tot asa cu sanii, ba parca s-au si lasat asa mici cum erau...Si care are, i-au mai crescut, dar fiind ca a luat si in greutate! Pune-ti sutien cu burete si asta e! Te pup!
floare_de_crin
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:34
aoleo!eterna problema a femeilor legata de marimea sanilor.Doamne si cat de putin conteaza asta, din optica unui barbat.Nici nu mai stiu de cate ori am spus-o.
100101
Postat pe 29 Noiembrie 2009 20:43
nici eu nu aveam sani...pana pe la 18 ani...aveam probleme cu acneea,iar medicul dermatolog,printre alte tratamente ,mi-a recomandat si anticonceptionale...si vreau sa spun ca au avut efecte minunate,mi-au mai crescut sanii,cu timpul mi-am inceput si viata sexuala...si au mai crescut...du-te la un medic,chiar cel de familie
kudika065705
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:58
Majoritatea barbatilor la asta se uita! Poate tu gandesti altfel, dar restul? Daca esti intr-un grup de fete, NICIODATA nu te va remarca pe tine, fara sani, vreun barbat! Crede-ma ca stiu! Si ca femeie nu te simti femeie daca nu ai sani cat de cat! Asta e realitatea! Aproape toate femeile isi pun silicoane, chiar si cele care au cat de cat! Au innebunit toate? Asta e trendul, asta se cere ca sa fii femeia fatala, perfecta, frumoasa, etc. Si atunci cine e de vina? Asa ca nu judeca, pentru ca nu poti stii cum e sa fii femeie si sa nu ai sani! Nu ai incredere in tine, te simti copil, numai femeie nu! E simbolul feminitatii si daca nu il ai cat de cat...te complexezi! Ce e asa de greu de inteles? Daca prietenul iti spune sa te imbraci mai sexy, cum sa ii spui ca desi esti slaba, nimic nu sta pe tine, nimic decoltat, nimic scurt, ca ai ghinionul sa nu ai nici nu stiu ce picioare, apoi mai ai si o varsta...si cate altele! Si atunci? Sa te imbraci mai deocheat, sa te simti si chiar sa fii penibila, din dorinta de a fi sexy? NUUUUUUUU! Vezi, asta e problema reala! Si pt asta nu trebuie sa mergi la psiholog, cum scriu unii! E chiar o problema reala! FIecare femeie vrea sa fie cat mai frumoasa, cat mai perfecta, sa se simta bine in pielea ei! Dar trebuie sa ai cu ce!
floare_de_crin
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:31
la mine nu au avut nici un efect.
healthy002347
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:04
Nu stiu de unde mentalitatea asta lipseste ceva la corpul tau, gata prima solutie este operatia. Sunt atatea metode naturale de crestere a sanilor.
JustineA
Postat pe 21 Ianuarie 2010 12:19
Si eu am sanii destul de mici, dar marimea sanilor niciodata nu a fost o problema pentru mine. Important e sa te accepti asa cum esti si sa te iubesti.
didina86
Postat pe 8 Februarie 2010 18:02
eu pana sa imi vina menstruatia nu eram dezvoltata aproape deloc oare e acum o sa ma dezvolt ? va rog raspuns urgent
butterfly65
Postat pe 10 Februarie 2010 19:26
justinea care st modalitati prin care sa iti creeasca asnii?
butterfly65
Postat pe 10 Februarie 2010 19:28
Da, e posibil sa ti se mai dezvolte putin creierul si sa vrei sa pui mina pe o carte sa inveti sa scrii, pe bune!
micabis
Postat pe 10 Februarie 2010 19:32
draga ... nu mai arunca cu bani aiurea nu te ajuta ,eu am 33 de ani si tot nu mia crecutcu orice am incercat,iubitul meu ma iubea asa cum am fost ...acum pur ssi simplu il inebunesc(mi+am facut implant in noiembrie),mai bine fa economie..fa un imprumut bancar sau vezi ce medic face implanturi cu plata in rate ..si vei fi super multumita de rezultatbafta si pupici.
lil
Postat pe 25 Februarie 2010 11:04
nici eu nu am sani dar am 15 ani ... dar calegele mele au sani foarte mari si sunt singura din clasa care nu ii are mari.. e forte jjenant
madalina00
Postat pe 3 Martie 2010 09:23
poate pentru tine ca pentru altii .. credema spun asta din experienta proprie
madalina00
Postat pe 3 Martie 2010 09:25
De la: madalina00, la data 2010-03-03 09:23:01nici eu nu am sani dar am 15 ani ... dar calegele mele au sani foarte mari si sunt singura din clasa care nu ii are mari.. e forte jjenant


mergi la endocrinolog! in plus, de ce iti pasa de colege? fiecare are calitatile lui, daca au sani si te jignesc nu dau dovada decat ca mintea lor s-a oprit undeva mai jos de bust...
camiflorea
Postat pe 3 Martie 2010 17:46
cred ca e foarte usor sa-ti lui implanturi.. dar asta depinde de tine si de bugetul tau
madalina00
Postat pe 4 Martie 2010 18:47
ar fi bine sa multumesti Maicii Domnului ca esti sanatoasa, frumoasa si desteapta. Esti o fata deosebita, importanta pt cei mai apropiati tie. Nu folosesc un ton rautacios, nu te cert! Nu sanii te vor ajuta in viata. Important este caracterul, iar cel care te va iubi va sti sa aprecieze tot la tine! Iti doresc sa gasesti solutia cea mai buna pt tine, mai ales ca avem liberul arbitru pe care Dumnezeu ni l-a respectat. Sa fii iubita
healthy015052
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:53
draga mea sunt in aceeasi situatie ca si tn,,nu stiu ce sa fac si eu am sanii ff mici.imi vine sa mor..eu acuma incerc tinctura de marar.apoi domnul cu mn..nu stiu ce sa fac ca la silicoane nu apelez,,,sau branca ursului am auzit ca e buna,,pfuu e tare riscant cu tratamentele astea acuma ca am citit pe forum imi vine sa nu le mai fac,,nu stiu ce sa fac ..as vrea un sfat cat se poate de sigur si din experienta nu din auzite...va rog mult ...merci ,,,sa stii ca suntem in acceasi situatie...@;((
healthy017082
Postat pe 10 Iunie 2010 15:02
si eu am sanii mici dar folosesc sutiene "adecvate", oricum am schimat ceva parteneri pana acum si nu au fost probleme din cauza asta important este sa faci haz de necaz in fata lor.
roxana_moon
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:20
De la: roxana_moon, la data 2010-11-09 13:20:49si eu am sanii mici dar folosesc sutiene "adecvate", oricum am schimat ceva parteneri pana acum si nu au fost probleme din cauza asta important este sa faci haz de necaz in fata lor.


important e sa ai pe cineva care sa fie dispus sa ii "maseze" regulat
battleofwits
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:26
De la: healthy001306, la data 2009-09-04 20:57:48dar toata lumea imi spunea cand o sa mai cresti o sa ai.Iata ca am ajuns la 18 ani si degeaba

Mai asteapta pana la 20
the_O
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:27
Nici eu nu am si nici nu-mi doresc
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:27
De la: Tharr, la data 2010-11-09 13:27:27Nici eu nu am si nici nu-mi doresc

tu cu sani
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:29
eu pentru piept...dau pulpele in laturi...
BEL_AMY1
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:37
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-11-09 13:37:56 eu pentru piept...dau pulpele in laturi...
10X
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:38
fetelor imi este mila de voi , NU EXISTA creme, tincturi si alte rahaturi care sa duca la cresterea sanilor, numai implantul rezolva problema asta, doamne incredibil ce am putut citi pe aici, cred ca un medic s-ar cracana de ras, pai daca era asa aveam toate ditamai sanii si chirurgii plastici dadeau faliment
visan_georgiana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:33
De la: TIGRA, la data 2010-11-09 14:33:31fetelor imi este mila de voi , NU EXISTA creme, tincturi si alte rahaturi care sa duca la cresterea sanilor, numai implantul rezolva problema asta, doamne incredibil ce am putut citi pe aici, cred ca un medic s-ar cracana de ras, pai daca era asa aveam toate ditamai sanii si chirurgii plastici dadeau faliment
Tigra...am vazut la o emisiune , ca exista o dereglare hormonala la femei care face ca sanii lor sa creasca gigantici....Oare nu exista pastile bazate pe acest hormon care sa stimuleze artificial crestera?
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:36
De la: TIGRA, la data 2010-11-09 14:33:31fetelor imi este mila de voi , NU EXISTA creme, tincturi si alte rahaturi care sa duca la cresterea sanilor, numai implantul rezolva problema asta, doamne incredibil ce am putut citi pe aici, cred ca un medic s-ar cracana de ras, pai daca era asa aveam toate ditamai sanii si chirurgii plastici dadeau faliment

nu va luati dupa ea, minte si e invidioasa

cine vrea sa-i creasca sanii mari sa ma contacteze pe privat,
cunosc o veche tehnica egipteana transmisa din tata in fiu, pe cale orala ( )
garantat sani vor creste cu una pana la trei marimi fata de ceea ce aveti in momentul asta.

pentru marturii luati legatura cu lover_woman e user pe forumul asta, in trei saptamani am facut minuni cu ea
pentru mai multe detalii lasa-ti adresa de yahoo si poza edificatoare pe topicul asta, o sa-l verific in fiecare miercuri

battleofwits
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:37
Fetelor exista un tratament garantat - http://www.220.ro/funny/Berea-Creste-Sanii/athfzXZjwP/
Carmina0525
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:41
De la: battleofwits, la data 2010-11-09 14:37:58
De la: TIGRA, la data 2010-11-09 14:33:31fetelor imi este mila de voi , NU EXISTA creme, tincturi si alte rahaturi care sa duca la cresterea sanilor, numai implantul rezolva problema asta, doamne incredibil ce am putut citi pe aici, cred ca un medic s-ar cracana de ras, pai daca era asa aveam toate ditamai sanii si chirurgii plastici dadeau faliment

nu va luati dupa ea, minte si e invidioasa

cine vrea sa-i creasca sanii mari sa ma contacteze pe privat,
cunosc o veche tehnica egipteana transmisa din tata in fiu, pe cale orala ( )
garantat sani vor creste cu una pana la trei marimi fata de ceea ce aveti in momentul asta.

pentru marturii luati legatura cu lover_woman e user pe forumul asta, in trei saptamani am facut minuni cu ea
pentru mai multe detalii lasa-ti adresa de yahoo si poza edificatoare pe topicul asta, o sa-l verific in fiecare miercuri


deci daca lasa poza ...ii faci sinii de la distanta nu..?
BEL_AMY1
Postat pe 9 Noiembrie 2010 14:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salon Francis Walter 1 De la: delialecsa 11 Noiembrie 2010 17:59
TU CE PARERE AI DESPRE BRONZAREA ORGANICA? 28 De la: balrog 14 Martie 2011 12:14
schimbarea nuantei de par 3 De la: kudika515107 12 Ianuarie 2014 09:42
:sml-happy0065: operatiile estetice new 25 De la: rubya 30 Aprilie 2010 01:54
unghii tehnice in gel 11 De la: kudika_1042304 17 Iulie 2021 19:09