Setari Cookie-uri

:sml-happy0065: operatiile estetice new

stiati ca cea mai recenta operatie estetica este de marire a labiilor??.ce parere aveti??
rubya_healthy
Postat pe 4 Aprilie 2010 01:23
dar de ce?pana acum nu am mai auzit de operatii de marire
belami
Postat pe 4 Aprilie 2010 03:09
pai.la fiecare femeie labiile au diferite marimi..si in articolul pe care l-am vazut spuneau "donsoarele"ca barbatii sunt mult mai excitati de femeile cu labiile mari......
rubya_healthy
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:38
poftim! ce preocupari ai tu, cand parintii tai sunt la munca in Spania. Si te-ai ofticat, cand Aemulus -pe alt topic, te apostrofa ca nu stii scrie corect!
100101
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:06
@rubya...uite aici "Postat pe: 3 Aprilie 2010, ora 01:43 Citeaza Raspunde


parintii m au plecat acum 11 ani in spania,sunt ok lucreaza aman2 au salarii bune.am avut tot ce mi-am dorit de la ap masina si haine....etc etc,........ "


postarea iti apartine, de pe topicul respectiv. Acuma ai facut lumina; ai de toate, iti mai lipsesc doua labii, mari-mari! cam cat o ureche de elefant!



**********
fata mai spune ca-i studenta "la stat" asa da!...ce iese din tine cand te faci mare?
100101
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:24
...sau ma rog, tu poti sa-ti faci 3 labii...sa fii mai cu motz!
100101
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:27
De la: kyru, la data 2010-04-06 17:27:51...sau ma rog, tu poti sa-ti faci 3 labii...sa fii mai cu motz!
cu unul de curcan ar fi bun oare ???
4Life
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:46
OMG girl, da de operatie de marire a creierului ai auzit?
Ca asa cu un singur neuron si apoi si ala plecat in vacanta......
Preocupari savante nenicule, ce te joci?
micabis
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:14
aaaa, si fiindca ne ceri parerea: parerea mea este ca mai bine te luau parintii cu ei si te puneau la munca ca de scoala......tare te mai plictisesti.
Care e ultima ta carte citita? Si cind?
micabis
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:17
cred ca iti trebuie si ochelari:=))...unde scrie ca am zs eu ca mi-as face asa ceva,,,era vb de ultima noutate in tema"operatii estetice facute de vedete"am vrut sa postez si din gresala am dat "subiect nou"......tare "plini"de voi mai sunteti.....si pana la urma nu vad care ar fi problema.......OMG e rau si fara tv in casa nu?:=))am eu 4 va dau si dnv 1 dc vreti:=))o tineti cu o carte......ultima carte am terminato ieri (patul lui procust)dc tot sunteti asa curioasa......mai bine ducetiva la "baraca"au venit clientii
rubya_healthy
Postat pe 10 Aprilie 2010 02:23
De la: kyru, la data 2010-04-06 17:06:26poftim! ce preocupari ai tu, cand parintii tai sunt la munca in Spania. Si te-ai ofticat, cand Aemulus -pe alt topic, te apostrofa ca nu stii scrie corect!
nu m-am ofticat deloc asta se observa si din raspunsul pe care l-am dat la acel subiect...:-)
rubya_healthy
Postat pe 10 Aprilie 2010 02:24
fatauca...esti varza rau. Patul lui Procust, acuma, in fac.? Romanul acesta trebuia citit prin clasa a VII-a Apropo, unde si la ce fac. iti faci "studiile", ca la scris, esti prapadul de pe lume. Mama ei de gramatica... da`lasa, nu-i bai, vad ca esti la curent cu "noutatile"
100101
Postat pe 10 Aprilie 2010 20:38
De la: rubya, la data 2010-04-10 02:23:33cred ca iti trebuie si ochelari:=))...unde scrie ca am zs eu ca mi-as face asa ceva,,,era vb de ultima noutate in tema"operatii estetice facute de vedete"am vrut sa postez si din gresala am dat "subiect nou"......tare "plini"de voi mai sunteti.....si pana la urma nu vad care ar fi problema.......OMG e rau si fara tv in casa nu?:=))am eu 4 va dau si dnv 1 dc vreti:=))o tineti cu o carte......ultima carte am terminato ieri (patul lui procust)dc tot sunteti asa curioasa......mai bine ducetiva la "baraca"au venit clientii



Off topic:

Daca tot te lauzi ca ai patru televizoare de ce nu iti ocupi timpul cu donarea macar al unuia dintre ele unui orfelinat sau unei familii nevoiase decat sa jignesti si sa arunci cu noroi?

Poate altii nu au fost atat de norocosi ca si tine dar cu siguranta stau mai bine la capitolul bun simt...
blue_little_angel
Postat pe 10 Aprilie 2010 21:55
Ingerasho uite ca aici sunt de acord 100% cu tine.
Hai la mama sa te pup ca tare ai fost dulce!

Kyrule o vorba din batrini spune: nu te amesteca cu laturile ca te maninca porcii!!!!
micabis
Postat pe 11 Aprilie 2010 04:20
....e bine ca am citit si acuma..dnv deaia ati ajuns vanzatoare ca ati citit "patul lui procust" in cls VII nu? hai scutitima doamna ca degeaba aveti 45 de ani
rubya_healthy
Postat pe 11 Aprilie 2010 06:02
da`pe mine, ma distreaza fata, ca se straduie sa ne tina piept. asa-asa fetico, da-i `nainte cu tupeu sa ma anunti cand ti-ai marit labiile, sa "vad" daca a meritat investitia
100101
Postat pe 11 Aprilie 2010 09:29
De la: kyru, la data 2010-04-11 09:29:58 da`pe mine, ma distreaza fata, ca se straduie sa ne tina piept. asa-asa fetico, da-i `nainte cu tupeu sa ma anunti cand ti-ai marit labiile, sa "vad" daca a meritat investitia
..am.mai.zis.odata.ca.era.o.noutate.in.materie.de.operatii.estetice.la.la.vedete..dar.vad.ca.tot.o.sustine.una.si.buna..in.primul.rand.nu.mi.se,pare.o.chestie.necesara.cum.ne-a.lasat.dunmezeu.asa.sa.ramanem.dar.am.ramas.asa..."socata"ca.pana.aici.sa.ajuns.in.materie.de.operatii.estetice...
rubya_healthy
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:37
Mai spune Rubya, mai spune.Arata tot ce poti.Fa-te de kko pina la virful picioarelor ca sa aiba si forumul pe seama cui de amuza, pai nu?

PS: greu cu semnele de punctuatie, nu? Sau iti tremura mina?
micabis
Postat pe 12 Aprilie 2010 01:19
Si noi care eram socati de "baraca"...
blue_little_angel
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:19
Ingerasho, tu esti fata desteapta ce Dumnezeu?
Ai pasiune si asta conteaza si nu cred eu ca te sperii prea usor, nu?
micabis
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:39
...nu-mi mai mergea spaceul.....dar nici nu are rost sa va mai raspund la comm ca dc la varsta dnv la atat va duce capu asta e....
rubya_healthy
Postat pe 15 Aprilie 2010 23:24
Ce nu-ti mergea Rubya? Spaceul? Ce e asta, un fel de panaceu?
micabis
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:57
CUM NU VA FUNCTIONEAZA DNV MANSARDA ASA NU FUNCTIONEAZA NICI SPACEUL M
rubya_healthy
Postat pe 17 Aprilie 2010 18:15
Rubya, de ce tipi papusha?
In primul rind vreau sa-ti spun ca prescurtarea la dumneavostra este dvs. Apreciez faptul ca incerci sa fii respectuoasa, sincer.
In al doilea rind eu nu am mansarda ca stau la bloc si am numai balcon.
In al treilea rind nu te supara pe mine dar cind incerci sa romanizezi cuvinte care provin din alta limba ..... corect se scrire space-ul si nu spaceul.Ca suntem romani si citim romaneste.
In rest tu esti o fetitza simpatica si arati ca ai bunavointa si asta e un inceput bun.
O seara buna draga mea.

PS: daca vrei toleranta invata sa darui, ok.
Si asta e sfatul cuiva care e mai in virsta decit mama ta.
micabis
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:37
mdaa.am.sa.iau.in.considerare,sfatul.si.ma.mira.faptul.k.aty.styut.sa.vb.si..frumos.....
rubya_healthy
Postat pe 30 Aprilie 2010 01:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
marirea sanilor prin implant cu grasime proprie 22 De la: kudika_1012859 10 Octombrie 2016 13:36
Cum transform un machiaj de zi in unul de seara? 7 De la: ilumax_76 20 Ianuarie 2012 19:30
ce parere aveti? 2 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:57
papiloni - rupturi de epiderma 3 De la: office_salinasusesi_ro 5 Martie 2010 09:00
Culoare par - Please Help 8 De la: Marina_Daniliuc_1 9 Octombrie 2013 18:32