Setari Cookie-uri

Creme profesionale

Salut

Pentru a avea o piele frumoasa fara celulita sau vergeturi incercati cremele IODASE. Sunt produse fabricate in Italia din ingrediente naturale care impreuna cu putina miscare dau rezultate foarte bune intr-un timp foarte scurt. Cremele se pot comanda de pe adresa

www.creme-fitness.ro

Alexanda31
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:21
tu esti reprezentant si iti faci reclama?
m_geani
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:50
De la: M_Geany, la data 2009-10-28 19:50:14tu esti reprezentant si iti faci reclama?
Eu unul nu am nimic impotriva reclamei ,dar sa dovedeasca acest lucru,ca sunt naturale si ca cine le-a folosit a avut rezultate,deci, vrem o reclama cinstita.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Octombrie 2009 08:54
Salut....ma numesc Ana-Maria si vreau sa va spun ca am incercat cremele de la iodase si sunt foarte multumita....le-am gasit pe un forum si pt prima data mi-am facut curaj si am comandat ceva pe net. O folosesc exclusiv pt colacei de pe burta si talie, recunosc ca am uitat sa ma fac in fiecare dimineata si seara insa mai am un sfert de tub si rezultate sunt, ganditi-va ca inainte de folosirea ei am avut 78 cm talia iar acum am 73 cm .... zic ca asta spune ceva....sincer miscare nu am avut timp sa fac lucrez de dimineata pana seara, prieteni, familia stiiti prea bine cum e...ideea e ca am aflat de ele tot asa dintr-o reclama de asta de pe un forum si imi pare bine ca am citit aceea reclama.....daca vreti sa ne mai impartasim informatiile si experientele pe care le detinem as fi bucuroasa sa am prietene noi si aici.
mariata
Postat pe 29 Octombrie 2009 16:04
da pe mine ma intereseaza ca nu am voie sa fac prea multa miscare si tr sa slabesc vreo 10 kg cum o poti folosi si ce tr sa faci nu dai prea multe explicatii cit timp ai scazut acesti centrimeti?
kudika078676
Postat pe 2 Noiembrie 2009 15:35
De la: healthy003913_maria, la data 2009-11-02 15:35:40da pe mine ma intereseaza ca nu am voie sa fac prea multa miscare si tr sa slabesc vreo 10 kg cum o poti folosi si ce tr sa faci nu dai prea multe explicatii cit timp ai scazut acesti centrimeti?


de ce nu ai voie sa faci miscare? de ce trebuie sa slabesti 10 kg, la recomandarea cui?
camiflorea
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:41
salut...am inceput sa folosesc crema aproximativ de o luna si jumatate pana sa am aceste rezultate, intre timp am mai incercat ceva, seara dupa ce aplic crema imi pun 3-4 straturi de folie alimentara peste burta, dimineata gasesc pe folie picuri de apa iar pielea este foarte hidratata si moale ca de bebelus. La kg nu e un rezultat socant insa daca incercati ce am facut eu foarte important este sa va masurati talia si dupa asta sa va ghidati ! Eu folosesc crema iodase deep impact f formula. Daca credeti ca va mai pot ajuta cu ceva, va raspund cu placere.
mariata
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:28
De la: mariata, la data 2009-11-06 14:28:51salut...am inceput sa folosesc crema aproximativ de o luna si jumatate pana sa am aceste rezultate, intre timp am mai incercat ceva, seara dupa ce aplic crema imi pun 3-4 straturi de folie alimentara peste burta, dimineata gasesc pe folie picuri de apa iar pielea este foarte hidratata si moale ca de bebelus. La kg nu e un rezultat socant insa daca incercati ce am facut eu foarte important este sa va masurati talia si dupa asta sa va ghidati ! Eu folosesc crema iodase deep impact f formula. Daca credeti ca va mai pot ajuta cu ceva, va raspund cu placere.
daca ai piardut in talie 5 cm ,cate kg ai piardut?
ene_m_gabriel
Postat pe 6 Noiembrie 2009 16:53
de unde ai cumparat crema...se gaseste in magazine sau in farmacii?
rendo
Postat pe 9 Noiembrie 2009 14:14
multumesc de sfat nu am ami deschis la acest subiect de mult am fost in tara ,m-ai intrebat de ce nu pot face miscare?sufar de discopatie si spondiloza cervicala ,si am ciocuri in calchie deci cum merg mai mult ma dor picioarele am si o circulatie proasta cu acele vase sparte ca firele de paianjen si m-am ingrasat cu 10 kg in urma unei operatii,despre cremele care spui sunt ceva asemanator cu cele de la ANESI pe care eu le folosesc ma masez si imi pun un sort medical cit fac treaba prin casa acelasi lucru cind il scot este ud avind partea din interior din bumbac fiind in tara am testat si fango pentru ca parafango nu am voie de la vasele sparte in 4 sedinte am slabit 2 1/2kg si 5 cm per total impreuna cu aparatul pentru celulita am vrut mai mult sa le incerc pe mine ca sa le pot oferi viitorilor mei clienti pentru fata stiam rezultatul dar nu si corp ,am facut kinetoterapie si acopunctura +fitoterapie sunt putin mai bine dar in astfel de cazuri iti trebuie inre 4-6 luni sa vezi rezultatele fiind naturale eu nu am timp sa stau atita in tara ,cind voi merge le voi incerca si pe cele recomandate de tine multa sanatate.
kudika078676
Postat pe 22 Noiembrie 2009 12:43
pentru mine a fucntionat spuma anticelulitca trexi care m-a ajutata foarte mult sa dau jos celulita.mi-am comandat-o pe www.luxbeauty.ro si ma declar multumita 100% de acest produs
lucretia_l
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:12
si eu folosesc produse bruno vassari pentru ingrijirea faciala si pentru machiat folosesc parisax.am scris si pe alt topic niste chestii despre bruno vasssari.nu inteleg cum la unele fete au avut reactii aiurea aceste produse.si eu si prietena mea cea mai buna le folosim si sunt bune dau rezultate foarte bune.totusi sunt produse profesionale.oricum eu sunt multumita de ele:)
simply_me_bia
Postat pe 28 Mai 2010 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IL IUBESC..IL URASC...IL VREAU...DAR SUFAR:( 53 De la: danut_za 30 Aprilie 2011 14:08
Dieta Oshawa 1 De la: DeliaCona 25 Ianuarie 2011 09:50
Cuticule sanatoase 8 De la: mariaarsene2007_yahoo_com 25 August 2009 18:54
bulimie 17 De la: lou_lou 21 Martie 2011 19:54
Diete personalizata de nutritionist 114 De la: concursKudika 12 Septembrie 2016 20:18