Setari Cookie-uri

spuneti`mi pls!! :(

eu si cu prietenul meu am incercat sa facem dragoste... el a introdus o parte din penis in vagin... dupa ce a introdus acea parte i`am zis ca nu mai vreau sa continuam. nu am mai continuat...si as vrea sa stiu daca mai sunt virgina sau daca exista posibilitatea de a ramane insarcinata ? mentionez faptul ca nu mia curs sange.
catalina_19_healthy
Postat pe 3 Octombrie 2009 06:53
draga mea, nu cred ca sa intamplat nimic, de regula apare sangerarea si sant dureri la dezvirginare, cel putin la mine asa sa intamplat, ca sa nu iti mai spun ca dupa vreo 5 contacte sa intamplat, nu asa din prima, dar probabil difera de la o persoana la alta
dar ca sa stai fara grija poti merge sa faci un control ginecologic, pupici
AMIULIA
Postat pe 23 Octombrie 2009 07:32
generatia batutilor in cap. M-AM SATURAT. de o bucata de vreme numai intrebari de genul oare sint insarcinata, oare sint virgina, oare ce am. Inteleg de ce a scris Creanga poveste cu drogul. Sta lumea si isi da cu parerea ca o loaza intii face si apoi intra in meditatie. Nu se poate sa meditezi inainte sa faci ceva si sa ne scutesti de intrebari idioate?!?
alckimist
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:58
era vorba de drob:)))) da' is prea nervoasa :))
alckimist
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:59
da`de ce mai "alckimist" ?las`intrebe fata! normal sa fie ingrijorata.Uite cum stau lucrurile; hmhm...draga mea, conteaza enorm care parte ai introdus-o! daca ai introdus partea de la radacina, este ok !N-ai de ce sa-ti faci griji.Da`de ce nu ne-ai intrebat tu cum se face, inainte de a introduce?!Tu nu sti ca la orice obiect, exista instructiuni de utilizare?
100101
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:19
De la: kyru, la data 2009-12-05 19:19:05 da`de ce mai "alckimist" ?las`intrebe fata! normal sa fie ingrijorata.Uite cum stau lucrurile; hmhm...draga mea, conteaza enorm care parte ai introdus-o! daca ai introdus partea de la radacina, este ok !N-ai de ce sa-ti faci griji.Da`de ce nu ne-ai intrebat tu cum se face, inainte de a introduce?!Tu nu sti ca la orice obiect, exista instructiuni de utilizare?
ai dreptate in privinta instructiunilor de utilizare, dar inainte ar trebui sa le rumege bine ...
4Life
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:37
De la: catalina_19, la data 2009-10-03 06:53:55eu si cu prietenul meu am incercat sa facem dragoste... el a introdus o parte din penis in vagin... dupa ce a introdus acea parte i`am zis ca nu mai vreau sa continuam. nu am mai continuat...si as vrea sa stiu daca mai sunt virgina sau daca exista posibilitatea de a ramane insarcinata ? mentionez faptul ca nu mia curs sange.

virgina nu cred k mai esti, insarcinata esti numai daca apare sperma, si cumva cred k nu a fost cazul !
sab628
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:45
De la: sabysab, la data 2009-12-06 11:45:21
De la: catalina_19, la data 2009-10-03 06:53:55eu si cu prietenul meu am incercat sa facem dragoste... el a introdus o parte din penis in vagin... dupa ce a introdus acea parte i`am zis ca nu mai vreau sa continuam. nu am mai continuat...si as vrea sa stiu daca mai sunt virgina sau daca exista posibilitatea de a ramane insarcinata ? mentionez faptul ca nu mia curs sange.

virgina nu cred k mai esti, insarcinata esti numai daca apare sperma, si cumva cred k nu a fost cazul !

nu te mai chinuii sa-i raspunzi, ca userul nu mai exista!a fost un subiect bagat la caterinca.
100101
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:31

Recomandari