Setari Cookie-uri

diete de slabire


Sunt Maria,am un program extraordinar pt.slabit si mentinerea greutatii astfel obtinute,se numeste Solutii pt.o dieta echilibrata a Dr.Claudia Osterkamp,consultant nutritionist cu o diploma in Nutritie si Stiinta alimentelor la Universitatea din Munchen in 1992,urmata de un doctorat in nutritie absolvit in 1997 tot la Universitatea din Munchen.
goemerald
Postat pe 7 Octombrie 2009 16:26
De la: goemerald, la data 2009-10-07 16:26:25
Sunt Maria,am un program extraordinar pt.slabit si mentinerea greutatii astfel obtinute,se numeste Solutii pt.o dieta echilibrata a Dr.Claudia Osterkamp,consultant nutritionist cu o diploma in Nutritie si Stiinta alimentelor la Universitatea din Munchen in 1992,urmata de un doctorat in nutritie absolvit in 1997 tot la Universitatea din Munchen.


Si crezi ca merge la toate tipurile de femei, adica nu exista nici un risc?
In ce consta aceasta dieta?
connie_healthy
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:25
buna maria.....locuiesc in germania......am si eu nevoie de un program de slabit...am inceput cu sportul...merg de 2-3ori pe saptamana la sala...dar as avea nevoie de un nutitionist...si sincer nu stiu unde sa-l gasesc.....
healthy007135
Postat pe 26 Noiembrie 2009 03:03
Buna fetelor! Si eu am auzit de aceasta dieta sau mai bine spus stil de viata. Am inteles ca te invata cum si ce sa mananci dar si ce exercitii sa faci. Daca stie cineva mai mult va rog sa dati detalii! O zi buna
neagudelya
Postat pe 29 Noiembrie 2009 18:31
Cu Hoodia Gordonii 1000 mg nu veti mai avea nevoie de un nutritioist. Acesta este un supliment 100% natural care va reduce pofta de mancare. Trebuie doar sa inlocuiti o masa pe zi cu o capsula de Hoodia Gordonii 1000 mg.
Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul: oana_eu2009
Va pup
O zi buna!
scumpica20
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:35
Buna Maria. Te rog frumos, vreau si eu detalii.
kudika077845
Postat pe 4 Decembrie 2009 09:56
buna ziua !ma bag si eu in seama cu un alt subiect . va rog sa ma luminati si pe mine. se desfasoara un concurs stie cineva mai mult ca mine despre ce este vorba ps concursul se numeste READER'S DIGEST

healthy008619
Postat pe 3 Februarie 2010 14:15
concursul se numeste READER'S DIGEST
healthy008619
Postat pe 3 Februarie 2010 14:25
pentru healthy008619 , e perdere de timp si bani , nu te sfatuiesc
constanta_healthy
Postat pe 4 Februarie 2010 16:15
multumesc Constanta pentru sfat
healthy008619
Postat pe 4 Februarie 2010 17:35
BUNA, DAR DE ECOFIT A AUZIT CINEVA? INTREB DE O SAPT PE SITE DE EL SI NICI UN RASPUNS, MA AJUTA SI PE MINE CINEVA CU NISTE INFORMATII? VA ROG TARE MULT. MULTUMESC
nemeshcrina
Postat pe 10 Martie 2010 00:15
Buna nemeshcrina!
In momentul de fata iau Eofit si sunt foarte multumita de rezultate,am 3 saptamani de cand il iau si am slabit 8kg ,m-am cantarit azi dimineata.Mai am de luat o sapatamana din acest tratament.
Nu are efecte adverse,ma simt normal cum ma simteam si inainte numai ca slabesc.Nu tin o dieta stricta,insa am grija la alimentatie,nu mananc prajeli,dulciuri,sucuri nu beau,de chestiile astea aveam rija si inainte sa iau ecofitul insa tot nu slabeam.Vad ca acest ecofit chiar da rezultate bune,in totdeauna am crezut ca produsele noastre romanesti sunt mai bune decat cele straine.Este produs de laboratoarele medica.
elisa1987
Postat pe 10 Martie 2010 00:28
De la: elisa1987, la data 2010-03-10 00:28:14Buna nemeshcrina!
In momentul de fata iau Eofit si sunt foarte multumita de rezultate,am 3 saptamani de cand il iau si am slabit 8kg ,m-am cantarit azi dimineata.Mai am de luat o sapatamana din acest tratament.
Nu are efecte adverse,ma simt normal cum ma simteam si inainte numai ca slabesc.Nu tin o dieta stricta,insa am grija la alimentatie,nu mananc prajeli,dulciuri,sucuri nu beau,de chestiile astea aveam rija si inainte sa iau ecofitul insa tot nu slabeam.Vad ca acest ecofit chiar da rezultate bune,in totdeauna am crezut ca produsele noastre romanesti sunt mai bune decat cele straine.Este produs de laboratoarele medica.


Pai si ai slabit doar luand pastilele acestea ? Fara vreo dieta anume , fara putin sport ?
RoxyRoxx
Postat pe 21 Noiembrie 2013 19:59
Mda...cre'c-a slabit "de tot"...din 2010 n-a mai revenit cu niciun comentariu, deci....?!
rondina
Postat pe 24 Februarie 2014 19:43
Eu am slabit cu ajutorul unui supliment de slabit ce se numeste Thermacuts. Produsul e facut in intregime din plante si pe toata durata tratamentului nu mi-a provocat nici un efect advers. Sunt destul de multumita de rezultatele pe care le-am obtinut cu acest produs!
kudika_961631
Postat pe 17 Aprilie 2014 15:45
Eu am o luna de cand am inceput dukan insa nu mi se pare ca a avut efecte extraordinare. Nu prea ma intereseaza cat arata acul cantarului, vreau sa arat cum imi doresc eu insa nu vad foarte multe schimbari. In ianuarie aveam 58 kg la 1,63m, acum am cam 49. Nu stiu unde s-au dus fiindca nu se vede pe corpul meu A avut cineva rezultate extraordinare cu aceasta dieta? Pot spune ca ma deprima ingrozitor sa mananc aceleasi ingrediente iar si iar, oricat de multe retefe as gati.
blondiewishes
Postat pe 29 Aprilie 2014 11:40
blondiewishes - Dieta Dukan nu e o dieta buna...este dovedit medical ca nu e buna pt tine si corpul tau. Corpul tau are nevoie de nutrienti bogati, versatili si multi. Am inceput o dieta 5:2 - poti sa mananci ce vrei pentru 5 zile pe saptamana dar pentru 2 zile nu ai voie sa mananci dulciuri, grasimi etc. (in afara de oleaginoase). Mananci doar 2 mese pe zi, una dimineata si una dupamiaza si totalul energetic de calorii pe zi nu trebuie sa depaseasca 500 de calorii. Daca vrei rezultate mai bune poti sa mananci mese mai usoare in celelalte 5 zile dar adu-ti aminte sa ii furnizezi corpului tau toti nutrientii necesari: proteine, grasimi, carbohidrati.
andreeap1989
Postat pe 9 Mai 2014 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dureri mari in pept 19 De la: vivianapopescu 16 Ianuarie 2010 18:34
ULEI PAPRIKA 1 De la: carmen_bratu 2 Iulie 2010 15:09
Votati pentru SANATATE ! 1 De la: elinaa 13 Iulie 2009 10:53
refacerea sanilor dupa nastere 23 De la: Stefffi 21 Octombrie 2013 15:25
Aspartamul si cum ne influenteaza el 6 De la: roz5blue6lila7 7 Septembrie 2010 21:13