Setari Cookie-uri

ar trebui sa ne facem griji sau sa imi fac griji???

Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani si jumate, eu am 21 iar el 30 de ani. La inceput cand aveam relati sexuale nu era nici o problema, ma gandeam ca nu il satisfac indeajuns, dar ne-a, mutat impreuna si de aici am inceput totul, actul sexual nu duraza mai mult de 5 minute (adica se termina foarte repede si e excitat la maxim) la inceput ma gandeam e normal pana ne cunostem mai bine, (asa incercam sa il consolez) dar stam impreuna deja de un an si 9 luni si tot asa este. Ar putea fii ceva grav, eu as vrea sa il ajut cumva pt.k ma gandesc ca nu se simte foarte bine din punctul acesta de vedere, desi pe mine nu ma deranjeaza, lui ii ie teama ca nu ma satisface si ca o ajung in bratele altuia, iar mie...asta nici macar nu stie imi e teama ca ar incerca cu o alta persoana...si ca o sa ma paraseasca pt.ca nu se simte barbat alaturi de mine...Au mai existat asfel e cazuri, dak da, cum ati rezolvat poroblema?
Mia_88
Postat pe 7 Octombrie 2009 23:53
Nu cred k ca e cazul sa-ti faci griji. Daca tine 5 min inseamna ca tu il exciti indeajuns si este atras de tine si asta face ca sa ejaculeze mai repede. Asta se intampla si in cazul meu. Stau impreuna cu iubitul meu de un an si la inceput cand am inceput relatiile sexuale isi dadea drumul f repede incat nici nu apucam sa constiientizez ca am facut dragoste in acel moment, acum dupa un an de convietuire inca se mai intampla asta, dar, nu de fiecare data. Pe mine nu ma deranjeaza ca termina repede pt k stiu ca eu il fac sa termine, pt k se simte bine si e normal, acum ce vrei, sa tina juma' de ora ca in filmele xxx? pt k asa te plictisesti, nu mai exista momentul ala fierbinte. Deci, daca nu cumva ai o problema cu faptul ca nu si tu ajungi la orgasm asa de repede ca si el, atunci nu vad problema. Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi ca ar vrea sa incerce si cu altcineva pt k deja are 30 de ani si cred k a facut-o cu multe altele pana akm. Cred k ar trb sa-l intrebi pe el daca se simte jenat de acest lucru si probabil ca o sa-ti raspunda ca...daca tu nu ai o problema cu asta atunci nu e nici o problema...

haide akm.
Numai de bine sa auzim.
kudika085008
Postat pe 5 Noiembrie 2009 23:54
am mai auzit de astea..nu ai de ce sa iti faci griji ..odata ce se termina asa repede inseamna ca il satisfaci si se simte bn..
fata_healthy
Postat pe 16 Decembrie 2009 11:30
Mia88, dar tu apuci sa te simti bine daca el termina asa repede?.... Mie mi se pare normal ca si femeia sa se simta bine...
darksukkubus69
Postat pe 16 Decembrie 2009 14:05
Va multumesc pt. raspunsuri, sunt mai linistita acum, desi am vorbit si cu el foarte deschis, pe mine nu ma deranjeaza pt. ca il iubesc foarte mult si ma simt bine impreuna cu el. Probabil ca nu ar fi trebuit sa imi fac griji ca va merge la alta atata timp cat se simte bine langa mine. Mai am multe de invatat...Va multumesc inca o data. Un am nou fericit plin de impliniri si bucurii!!!
Mia_88
Postat pe 2 Ianuarie 2010 23:43
ai grija de tine.pupici
fata_healthy
Postat pe 29 Ianuarie 2010 11:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chirurgia pleoapelor 4 De la: andreiana_66 31 Octombrie 2009 20:41
Durerile menstruale 3 De la: irinuka07i_yahoo_com 13 Februarie 2010 17:47
vreau sa slabesc 15 De la: madalinaloredana 14 Aprilie 2010 13:12
Medic Ginecolog in iasi 1 De la: 31 Martie 2014 23:12
hernia de disc lombara 40 De la: annemirela 13 Iunie 2019 23:54