Setari Cookie-uri

iti place fotografia???

Cred ca cea mai buna prezentare este a va ruga sa cercetati propriul lor site photodex.com unde veti gasi toate informatiile.Pretul insa este diferit ,este mult mai mic.Am o singura licenta si as vrea sa o pot vinde cat mai repede.urgent!!!!!pretul acesti soft pe site-ul lui este de 249$

ProShow Producer 4.0 este produs de cei de la Photodex.com ,un program cu care puteti creea slide-uri (prezentari).Pentru a explica mai pe intelesul tuturor , puteti adauga poze , o muzica care sa ruleze pe fundal si texte si pentru toate acestea fiind disponibile o multime de setari . Adaugarea elementelor in ProShow Producer 4.0 se face foarte simplu , prin drag & drop , adica trageti elementul cu mouse-ul direct in program .Deasemenea puteti adauga efecte de tranzitie pozelor , pentru un strop de stil si un aspect mai placut , iar rezultatul v-a fi unul peste asteptari . Dupa ce ati terminat de aranjat si setat , puteti exporta slide-ul in mai multe formate : DVD , Blu-Ray , il puteti uploada direct pe Youtube sau pe site-ul producatorului , Photodex , il puteti salva ca si executabil , sau intr-un format video. ProShow Producer 4.0 este compatibil cu sistemele de operare Windows Xp si Windows Vista.

pretul meu este numai 200lei!!!
FILISOARA
Postat pe 13 Octombrie 2009 20:30
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 23:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am slabit sanatos si ma mentin! 11 De la: kudika329427 28 Octombrie 2013 20:08
Vreau niste sfaturi sunt disperata.. 11 De la: card 10 Aprilie 2010 23:40
Ati incercat absorbantele LOVE MOON? 18 De la: healthy013804 11 Martie 2010 18:31
"Dulcele hot al vietii" 1 De la: alinamh 28 Octombrie 2008 09:03
daca poti te rog sa ajuti pe sora mea sa primeasca voturi sa castige concursul international, evidentiind soarta batranilor saraci din tara noastra 9 De la: joy_18 1 Octombrie 2010 17:23