Setari Cookie-uri

sangerari menstruale maro

hello, sunt Diana
eu ma confrunt cu o situatie un pic neobisnuita pentru mine, in sensul ca luna aceasta mi-a intarziat vreo 6 zile, iar acum ca in sfarsit mi-a venit, am sangerari menstruale maro..sa o pun pe seama acestei intarzieri sau ar trebui sa ma ingrijorez? nu folosesc anticonceptionale, iar pana acum nu mi-a intarziat niciodata..
ma puteti ajuta cu un sfat, o parere?
healthy007540
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:54
Buna Diana da ar trebui sa mergi la un ginecolog,dar scuze pentru intrebare dar are cumva si un miros ? daca da trebuie sa mergi neaparat la medic,si sa ne spui ce ai facut daca ai rezolvat,multa sanatate
healthyoo3274
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:57
Draga Diana, sper ca ai fost la medic. In general cu toata jena si cu toate neplacerile unui consult ginecologic acesta trebuie facut si cand apar probleme dar si cand suntem sanatoase, macar din 6 in 6 luni.

Pentru mentinerea unei stari bune de sanatate eu iti recomand si inlocuirea absorbantelor traditionale cu unele 100% naturale: Lady Anion. La fabricarea lor este folosita o tehnologie de ultima ora emisie in infrarosu pentru stimularea sistemului imunitar si a circulatiei sangelui la nivelul vaselor capilare - putem spune ca Lady ANION reprezinta varful (tehnologic) de lance pe piata absorbantelor igienice.
Pentru detalii poti sa ma contacetzi pe loapersonal@yahoo.com sau la tel 0768.05.68.69
Multa sanatate
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 13 Noiembrie 2009 20:10

Uite cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
alicemihai
Postat pe 10 Ianuarie 2010 13:45
BUNA DIANA da ar trebui sa mergi la genecolog indiferent daca are miros sau nu iti doresc multa sanatate scurgerea maro ne arata ca se trateaza de o infectie
rebeca69
Postat pe 17 Ianuarie 2010 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fak??????? 22 De la: office_salinasusesi_ro 25 Februarie 2010 08:39
SEXUL 4 De la: healthy010635 21 Martie 2010 03:47
rana pe col vb sa faci dragoste (?) 80 De la: kudika411486 5 Iulie 2011 16:02
poate raspunde cineve? 9 De la: rodyana 24 Februarie 2010 23:13
Sangerari 10 De la: Lucya_Luciana_1 20 Decembrie 2016 09:59