Setari Cookie-uri

chirurgia pleoapelor

Va rog sa-mi spuneti daca exista cineva care si-a facut aceasta interventie,(chirurgia pleoapelor,inlaturarea punctelor de grasime)costul aproximativ,si alte amanunte pe care trebuie sa le stiu si nu le gasesc pe sait-uri....Multumesc....
eugenialigia
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:31
si eu am avut puncte negre de grasime pe dedesubt la o pleoapa ,era atat de mare incat ma deranja la clipire ,am mers la oftalmologie la consult si mia dat trimitere la spital unde ma operat .Este o interventie foarte simpla .iti face internare ambulatoriu pt o zi ,iti face anestezie locala ,iti intoarce pleoapa pe dos si arde punctul de grasime cu laserul ,dupa aceia te cheama la control si iti pune picaturi ,la mine a fost ok nu am avut nici o problema dupa aceea . de costat nu te costa daca ai servici dai cat vrei la doctor
andreiana_66
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:24
multumesc pt raspuns,eu nu am acceasi problema....ci am o unflatura cu puncte mici de grasime de culoare alba pe pleoapa stanga,ploapele umflate,si cearcane....vreau sa intreb daca stie cineva cat costa operatia estetica pt corectarea aspectului pleopelor,si cearcanelor,daca a trecut cineva prin aceasta expperienta,sa-mi spuna poate daca este o interventie cu probleme sau nu,cat dureaza vindecarea,si poate si alte amanunte....
eugenialigia
Postat pe 31 Octombrie 2009 14:36
draga mea nu prea ai dat detalii despre problema ta ,acum cand ai explicat mai bine inteleg ca nu ai aceasi problema care am avuto eu .iti urez multa sanatate ,si cred ca o sa fie cineva care te poate ajuta
andreiana_66
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crema pt bronzat 3 De la: office_salinasusesi_ro 21 Iunie 2010 13:08
tensiune foarte mare 37 De la: M_D_ 19 Februarie 2010 21:32
sex in trei 76 De la: mica 18 Aprilie 2010 15:38
teama de a zbura cu avionul 53 De la: alexandra_pinky866 1 Iunie 2013 09:33
vreau sa slabesc 15 De la: madalinaloredana 14 Aprilie 2010 13:12