Setari Cookie-uri

sangerari vaginale.help me

buna...am si eu o problema...mi-a trecut ciclul,iar dupa un contact sexual au inceput mici sangerari pe lenjerie si dupa urinare...au trecut iar dupa alt contact sexual au aparut iar aceste sangerari mici pe lenjerie si mai mari la urinare impreuna cu dureri de burta.nu mi s'a mai intamplat pana acum,desi a fost aceeasi persoana la mijloc...ce este posibil sa am???este ceva grav???va rog dati'mi un sfat...ce pot folosii???
geo22_healthy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 18:29
de ce nu te duci la doctor?el iti va da cele mai bune sfaturi si un tratament adecvat de asemenea.multa sanatate.
irina_corina
Postat pe 2 Noiembrie 2009 20:06

Mergi urgent la medic ,pot fi ovarele ,sau altceva ,nu se pot da sfaturi fara a sti ce ai .Poate este bine sa faci o investigatie cu aparatul de biorezonanta SCIO ; este usor si toata investigatia este noninvaziva ..dar ai grija vei afla mai multe decat pot spune medicii deoarece acest aparat investigheaza corpul energetic pe care afectiunile (ABEP=anomalii bio-energo-patogene)stau 7 ani inainte ca sa apara pe corpul fizic.
Alege ,tu trebuie sa hotarasti ce faci cu sanatatea ta !
Eu iti doresc MULTA SANATATE !
IOANA1947
Postat pe 31 Decembrie 2009 19:10
Buna. Si eu am patit sa mai am sangerari dupa un contact sexual. Cand am patit-o prima oara m-am speriat putin dar nu am facut nimic. Dupa cateva luni mi s-a intamplat din nou si m-am hotarat sa merg la medic. Mi s-a spus ca nu am absolut nimic, colul nu prezinta nici o rana. Tin numai sa iti spun ca eu nu aveam deloc dureri, nici in timpul actului sexual si nici dupa. Medicul a spus ca se mai poate intampla si ca este posibil sa fie si din cauza marimii penisului partenerului.
ioana85_healthy
Postat pe 13 Ianuarie 2010 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hepatita c si tratamentul contra ei.. 187 De la: katykat 2 Iulie 2016 20:52
intarzierea menstruatiei 3 De la: kudika454187 24 Noiembrie 2011 22:43
PASAPOARTE ELECTRONICE 2 De la: eleain 2 Februarie 2010 22:01
sa fie oare o dereglare hormonala? 30 De la: monny 24 Iunie 2010 16:43
Sarcina extrauterina eliminata cu MTX 3 De la: eleain 26 Decembrie 2009 21:53