Setari Cookie-uri

Ceai zein

De unde pot sa-mi comand ceaiul zein?
Stie cineva?A slabit careva cu el?
elenushe
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:59
EU AM SLABIT CU PASTILELE...CEAIUL ESTE DETOXIFIANT SI REGLEAZA TRANZITUL. ESTE SI EL MINUNAT. EU L-AM LUAT DIN GALATI DE LA SALON MIGOTO. VEZI CA AU SI SITE.
healthy008623
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:54
Nu e bun...probabil e vreunu care vinde fals pe net si ii face reclama.Cel mai bun produs pentru slabit e Slim down,il iau de 10zile si am slabit 4kg.Ti-l recomand cu incredere,este un produs natural cu careau slabit multe vedete de la hollywood...
healthy009251
Postat pe 22 Noiembrie 2009 22:52
Buna!Si eu am slabit cu Slim Down 14kg in 40zile. F bun,ii ia fata ceaiului zein..MERITA
gianina2000
Postat pe 23 Noiembrie 2009 23:17
Cred ca Slim down este cel mai bun produs pentru slabit,l-am luat si am slabit 8kg in 20zile. Aflati suficiente detalii de pe site www.slimdown.ro
iuliana12
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:52
Ceaiul ZEIN , acum , in 2010 , se gaseste de vanzare in magazinele PLAFAR , din Bucuresti. Cutia cu 100 gr. de planta, costa 85 de Roni , iar daca se cumpara 3 cutii este reducere...240 Roni.Se gasesc si CAPSULE ZEIN , 20 de buc, 150 roni.
Se bea 3 ceaiuri pe zi , deci pentru o luna , trebuiesc 3 cutii de ceai.
In prima saptamana...trebuie sa stai mai mult...acasa, pentru ca este diuretic si.. laxativ...Se slabeste , in prima saptamana...cammm 5 kg !!Depinde si de organism...DAR si de dieta.Mananci ...mult..si fara rost ! n-are rost sa incerci ! NU , numai ceaiul te slabeste , te ajuta ! daca ! vrei cu adevarat sa dai jos kg. acumulate in ani !!
SUCCES !
healthy009312
Postat pe 18 Ianuarie 2010 06:27
vreau sa stiu mai multe despre ceaiul zein :
kudika104109
Postat pe 18 Ianuarie 2010 08:34
Buna fetelor.m-ar interesa si pe mine Slim down .Unde se poate gasii si la ce pret?
healthy005657
Postat pe 18 Ianuarie 2010 08:44
Buna ,
Am cumparat si eu ceai Zein de la plafar cu 89 lei cutia si vreau sa va spun ca nu am slabit deloc.Este un ceai detoxifiant si laxativ dar daca vrei sa slabesti 4-5 kg nu reusesti.Eu nu sunt grasa dar vreau sa dau cateva kg jos.Poate combinat ceaiul cu tabletele este mai bun .Este adevarat ca nu am tinut dieta dar ce folos sa beau ceai zein daca trebuie sa tin si dieta.Mai bine tin numai dieta si este si mai ieftin si oricum slabesc.
O zi buna.
gabitza_oniciuc
Postat pe 18 Ianuarie 2010 08:58
CORECT!
ghitanina
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:28
De la: tania, la data 2009-11-24 18:52:18Cred ca Slim down este cel mai bun produs pentru slabit,l-am luat si am slabit 8kg in 20zile. Aflati suficiente detalii de pe site www.slimdown.ro

am intrat si eu pe site dar am o nelamurire, este de ajuns o singura cutie de 60 capsule(ca la pretul ala....)si dupa aceea cum o sa stau cu kg date jos, raman asa sau se depun la loc sau chiar dublu????
si inca ceva:nu scrie daca femeile care alapteaza le pot lua.
cine stie ceva despre ele va rog raspuns
cp_venca
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:51
Buna fetelor,

eu beau ceai zein si iau pastile de ceva timp. initial am luat cam o luna cu mici pauze pana ajungeam sa mi le cumpar. eu dau 200 ron pe o ct de ceai si una de capsule si iau 2 cp pe zi si 2 cani de ceai. ideea e ca nu slabesti daca nu schimbi un pic si ce mananci. apoi am facut pauza in decembrie si acum mi le-am luat iar. nu stiu sa va spun daca sunt astea sau pur si simplu asa s-a intamplat dar acum am in minus 3 kg fata de cat aveam cand le-am luat prima data. si asta dupa luna decembrie in care nu le-am luat si nu m-am cantarit si ma asteptam sa am cu cateva kg in plus pt ca eu p[un f repede la loc si nici nu am grija la ce mananc si cat. deci din pacate nu pot sa va spun exact cat ajuta dar realitatea este ca te duci la baie in disperare daca mananci ceva peste zi si nu slabhesti mai mult de un kg sau maxim 2 fara dieta. iar astea 2 kg cred ca sunt lichide retinute ai alte asemenea pe care le scoate ceaiul de nu te vezi. apoi cam atat nu mai dai jos. cred ca este o solutie ajutatoare pt cine vrea sa tina dieta sau pt cine vrea sa dea 2 kg intr-o spatamana asa inainte de mers la mare . in rest nu e nici o minune. le puteti lua mai ieftin direct de la ei. au si un site. ma uit si vi-l trimit.
kudikneverending
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:38
asta este site-ul. eu merg direct la ei si le iau. dar v-am spus sunt f scumpe si singure nu fac treaba. dar de ajutat o perioada sunt ok. am uitat sa va spun ca de cand am inceput acum sa le iau nu prea mai pot dormi noaptea. nu pot da vina pe astea ca am si niste probleme in derulare in viata mea...dar sa va asteptati la o stare de epuizare si la mult mers la baie si fara sanse de asteptare :). asta face ceaiul. capsulele nici nu sunt sigura ca fac ceva =))
kudikneverending
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:42
oupsi am uitat sa pun site-ul http://www.zeinherbal.ro/
kudikneverending
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:43
De la: healthy005657, la data 2010-01-18 08:44:28Buna fetelor.m-ar interesa si pe mine Slim down .Unde se poate gasii si la ce pret?
este cea mai mare teapa cu acest slim down !!! este produs similar romanesc la 19 lei daca vreti sa incercati !!! dar fara dieta si miscare foarte multa nu o sa aveti rezultate sadisfacatoare !!!!

4Life
Postat pe 18 Ianuarie 2010 10:44
zeinherbal.ro
ioanaiuliana21
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:34
prietenele mele deaici din Italia folosesc cu mare succes CARB Blx , ce este un produs similar alli, dar mult mai eficient.Pretul lui de aici este de 43 euro/ flacon, dar din cate am vazut eu, face toti banii !
International_Networkers_Team
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:49
asa zic si eu k si tine....importanta e miscarea,mancatul sanatos si nu exagerat si o sa vedeti fetelor cum o sa slabiti....si eu am facut o cura,dar credeti-ma fara nici un medicament...dar fara sa mananc deloc dupa 6 seara.....mancarea grasa foarte putin.....foarte multe fructe si legume si neaparat plimbari seara cate o ora si putina gimnastica...voi chiar nu auziti cate femei mor in lume de la tot felul de ceaiuri si medicamente de slabit,mai ales cele chinezesti...sau inca un sfat...mergeti prima data la un medic si cereti un sfat inainte de a incerca orice produs...nu vreau sa critic pe nimeni,eu doar dau un sfat....dar slabitul depinde doar de noi insine...spor la slabit...
tzutzy29
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:52
adik vroiam sa zic k si 4LIFE...scuzati-ma ca nu am indicat persoana
tzutzy29
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:54
Buna, ceaiul Zein este foarte bun pentru persoane cu colesterol si alte probleme de sanatate legate de digestie si stres. Este adevarat ca nu sunt rezultate spectaculoase in timp ce este consumat, in schimb are efecte dupa ce se inceteaza consumul acestor produse. Am o cunostinta care a luat 40 de pastile atat, a ajuns la concluzia ca nu e multumita si nu a mai luat dinainte de Anul Nou. Dupa o saptamana a inceput sa slabeasca "vazand cu ochii" de s-a speriat si ea, dar ne-am dat seama ca este efectul tardiv al pastilelor Zein. Cu ceaiul este aceeasi poveste . . . eu il beau pentru sanatate si pentru ca am retentie de lichide (de 1 luna si jumatate)si colesterol, colon iritabil si o munca stresanta, nu am slabit mult 2-3 kg si ar trebui sa dau jos 20 kg, dar il beau in continuare inca 1 luna jumate.
acuario
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:21
buna fetelor sunt noua pe acest site si bineinteles si pe mine ma intereseaza sa dau cateva kg jos asa vreo 4-5..si azi am citit depre pastilele slimdown..sunt intradevar asa de bune?!?astept raspunsuri si sfaturi..eu locuiesc in spania si as dori sa stiu daca se pot trimite aici in cazul in care ma conving ca sunt bune..astept raspunsuri si sfaturi!!
lavysuciu
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:36
buna fetelor!e prima data cand postez pe acest site.vreau sa va zic ca si eu am luptat cu kg in plus.am incercat si eu cu tot felul de ceaiuri si pastile minune si pana la urma efectele au fost altele de cat cele la care m-am asteptat.cea mai una solutie e o dieta echilibrata si sport.
healthy008587
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:59
Ceai Zein - 70 lei / cutie
Capsule Zein - 130 lei / cutie

Traieste Bio Shop - Plafar 0723.642.322 (distribuitor autorizat Zein)
healthy011250
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:48
De la: tania, la data 2009-11-24 18:52:18Cred ca Slim down este cel mai bun produs pentru slabit,l-am luat si am slabit 8kg in 20zile. Aflati suficiente detalii de pe site www.slimdown.ro


slabirea e prea brusca.. garanteaza cineva ca la intreruperea tratamentului nu se pun la loc kg sau dereglarile de metabolism nu afecteaza mai mult decat e nevoie si negativ?
camiflorea
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:01
DACA . locuiesti in Bucuresti , sau poti ajunge aici, CEAIUL si CAPSULE ZEIN , in 2010 , se gasesc la PLAFAR. Amanunte nu cunosc .Dar se cunoaste ca este un detoxifiant , care ajuta si la cura de slabire.Este diuretic si laxativ.Si normal !cred, trebuie si dieta alimentara. Stiu , doar ca Ceaiul costa 85 roni , cutia de 100gr. si ca pentru o luna trebuiesc 3 cutii ,(se beau 3 cani cu ceai pe zi), iar capsulele , costa 150 de roni 20 de bucati.Nu cunosc , daca , are contraindicatii.Trebuie citit prospectul si discutat cu medicul de familie.Succes. LALA.
healthy009312
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:15
De la: gabitza_oniciuc, la data 2010-01-18 08:58:15Buna ,
Am cumparat si eu ceai Zein de la plafar cu 89 lei cutia si vreau sa va spun ca nu am slabit deloc.Este un ceai detoxifiant si laxativ dar daca vrei sa slabesti 4-5 kg nu reusesti.Eu nu sunt grasa dar vreau sa dau cateva kg jos.Poate combinat ceaiul cu tabletele este mai bun .Este adevarat ca nu am tinut dieta dar ce folos sa beau ceai zein daca trebuie sa tin si dieta.Mai bine tin numai dieta si este si mai ieftin si oricum slabesc.
O zi buna.


Cu siguranta trebuia sa folosesti si capsulele, sa stii ca si eu am incercat, la un moment dat, am lasat ceaiul pt ca mi se acrise si am luat doar capsulele. Asta doar 2 sapt. Am slabit 3 kg, in prima sapt. cand le-am folosit impreuna.
miki2009
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:48
Vreau si eu cat mai multe informatii despre acest ceai zein.
De unde il pot procura!?
simo_healthy
Postat pe 18 Ianuarie 2010 17:32
eu am luat si am slabit... din ce localitate esti ??? eu mai am o cutie in plus, daca esti din bucuresti... ti-o dau cu 70 ron , daca vrei...
criy23
Postat pe 18 Ianuarie 2010 19:21
Eu am gasit in drogherii.
healthy011217
Postat pe 18 Ianuarie 2010 21:21
m_geani
Postat pe 18 Ianuarie 2010 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Clubul anorexicelor 65 De la: RoxyRoxx 24 Iunie 2011 18:08
Slim Complex 2 De la: healthy007677 21 Octombrie 2009 20:54
Evaluare Nutritionala GRATUITA!!! 1 De la: mihaela2009 22 Ianuarie 2009 17:22
Pareri 10 De la: cutesuzy 9 Martie 2011 19:35
Invitatie 2 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:17