Setari Cookie-uri

Despre tratamente la proctoline Cam Teapa

Sufar si eu de aceata cumplita boala.Am incercat de toate de la medicamente, ceaiuri pana la vestita Proctoline.Am urmat sedintele costisitoare care erau foarte neplacute in sensul ca dupa ce mergeam la o sedinta aveam o senzatie pe care nu o doresc nici dusmanilor pentru ca imi dadea o stare ca si cum eram constipat si ma scremeam continuu cu toate ca doctorul imi recomandase sa nu fac acest lucru dar credeti-ma ca am incercat dar nu poti NU POTI sa nu te "scremi" deci cumplit si dupa ce am terminat cu aceste sedinte 1 an de zile nu am avut nimic am crezut ca am scapat dar surpriza au revenit.Am urmat si indicatiile medicului sa ma feresc de mancaruri grele care pot produce constipatia am renuntat la orice condiment nici nu mai stiu ce gust are piperul:) si cu toate astea au reaparut.Inca am mai convins inca o prietena sa mearga si ea la Proctoline si surpriza i-au aparut si ei. Medicul mi-a zis ca daca ma voi feri de ce am enumerat mai sus 15 ani este garantat ca nu-mi apar.Asa ca ce sa zic MARE TEAPA.Asa ca incercati altceva decat sa va piedeti 1000 de euro aiurea.Mai nou am inceput sa fac ceaiuri si sa fac bai de sezut care ii fac sa dispara pentru o perioada.Se pare ca aceasta operatiune trebuie facuta la un interval de timp.Daca mai aveti alte sfaturi l-as primi bucuros.
axi76
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:15
tarot_healthy
Postat pe 19 Mai 2010 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
arsuri stomac!!! 10 De la: sabysab 4 Aprilie 2010 15:23
Chisturi mamare 55 De la: 10 Septembrie 2013 20:47
DOCTOR INDIANA PELIN 6 De la: cristi_nne 27 Ianuarie 2011 13:50
Caut endocrinolog 2 De la: kudika_992647 23 August 2015 14:46
ORL-ist minunat 2 De la: lolo2012 4 Noiembrie 2014 21:17