Setari Cookie-uri

MASAJ ANTICELULITIC-PT SLABIT

Masajul anticelulitic e foarte bun,am facut 2 luni de zile masaj in fiecare saptamana cate 3 sedinte,fara sa tin dieta,am slabit 8kg.Secretul este sa bei multa apa dupa sedinta de masaj sa elimini ....Am facut la o maseuza cu maine de aur,face un masaj incredibi,fata de altele la care am fost ...Mi-am permis sa fac atatea sedinte pentru ca este f ieftina,20ron masajul anticelulitic.Acum im fac masaj 1data pe saptamana pt intretinere.Are si niste creme din Anglia foarte bune pentru celulita,conteaza si ce produse foloseste.Eu sunt multumita de ea si de rezultate.Am ramas surprinsa cat a putut sa o slabeasca pe o fata intr-o luna de zile,este animatoare si avea nevoie sa arate cat mai bine in scurt timp. daca nu iti place sa faci sport ca mine ,singura solutie cu rezultate este masajul anticelulitic.
andreea_costachi
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna care in piatra neamt exista nutritionistii daca stiti astept raspuns pe adresa de email simy_flory@yahoo.com 2 De la: Xenia_S 13 Decembrie 2009 20:33
incerc sa slabesc 17 De la: healthy009904 12 Ianuarie 2010 09:49
buna ziua ,doamnelor!!! 12 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 23:18
as avea nevoi de un sfat 5 De la: ungureanu88_gmail_com 30 Iunie 2010 10:58
Ajutati`ma cat mai repede va rooog!!! 32 De la: ioanabobocea 23 Octombrie 2009 09:30