Setari Cookie-uri

AM SLABIT CU MASAJ ANTICELULITIC

Masajul anticelulitic e foarte bun,am facut 2 luni de zile masaj in fiecare saptamana cate 3 sedinte,fara sa tin dieta,am slabit 8kg.Secretul este sa bei multa apa dupa sedinta de masaj sa elimini ....Am facut la o maseuza cu maine de aur,face un masaj incredibi,fata de altele la care am fost ...Mi-am permis sa fac atatea sedinte pentru ca este f ieftina,20ron masajul anticelulitic.Acum im fac masaj 1data pe saptamana pt intretinere.Are si niste creme din Anglia foarte bune pentru celulita,conteaza si ce produse foloseste.Eu sunt multumita de ea si de rezultate.Am ramas surprinsa cat a putut sa o slabeasca pe o fata intr-o luna de zile,este animatoare si avea nevoie sa arate cat mai bine in scurt timp. daca nu iti place sa faci sport ca mine ,singura solutie cu rezultate este masajul anticelulitic.
andreea_costachi
Postat pe 6 Decembrie 2009 13:12
da cum o cheama pe fata care ti a facut masaj, sau ai fost la un salon?
baiby06alina
Postat pe 21 Aprilie 2010 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hri Vitalion, impotriva osteoporozei, arteriosclerozei 2 De la: Kyiutza 31 Iulie 2010 18:17
plasturii de slabit slim patch ai lui dr sven torjesson 61 De la: alexandra_pinky866 10 Martie 2014 18:51
Vreau sa slabesc mancand sanatos 84 De la: TIGRA 15 Septembrie 2010 14:14
Simplu si usor 2 De la: office_salinasusesi_ro 1 Martie 2010 22:38
Sidromul bandeleta iliotibiala sau cum se mai spune in popor Genunchiul Alergatorului 6 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 09:41