Setari Cookie-uri

AJUTOOOOR

nu imi rasp nimeni???
un_inger_trist
Postat pe 7 Decembrie 2009 16:45
mai sincera sa fiu, nam mai auzit asa ceva.tu cind faci sex cu sotul,nu simti placerea ? voi nu faceti preludiu? tie grata de saliva sotului,cind va sarutati?e o problema serioasa aici.faptul, ca tu simti din partea sotului o oarecare raceala, da de gindit.normal ca el nu se simpte bine, cind te vede pe tine ca vomiti, si multe altele.in primul rind, in momentul cind iti spune sotul, imi dau drumul, tu trebue, sa te gindesti atunci, cit de mult il iubesti, si sai creezi acea placere de care el are multa nevoie.alfel sa stii, nu vreau sa te sperii, dar se va duce cu siguranta la alta, care il sadisface, fara ca tu sa stii. si ultima solutie ar fi sa te duci la un medic, sati faci toate analizele. scirba asta, poate fi din mai multe cauze.ai mare grija.
kudika098645
Postat pe 7 Decembrie 2009 16:57
e clar k nu ai inteles mai nimic din ceea ce am incercat eu sa spun si rasp tau nu era ceea ce cautam...nu de saliva lui imi este scarba ci de sperma in general,ne iubim enorm de mult si avem un preludiu fenomenal si de fiecare data altceva,iar dak s-ar duce la alta nu stiu de ce ar face-o,doar pt k finalul imi provoaca scarba nici nu stiu la urma urmei de ce sperma ar fi vinovata...sa fie mirosul?sau consistenta ei?un lucru e cert,atunci knd o simt indiferent unde ar fi ea,imi vine sa fug...
un_inger_trist
Postat pe 9 Decembrie 2009 11:26
nu esti singura iubita!
ce spui tu mai mult denota mai mult o latura psihologica
poti rezolva problema mintal prin exercitii gen
"de azi nu-mi mai este greata" sau incepe de unde crezi tu k o poti rezolva
dak totusi mirosul spermei este mai naspa ii poti schimba un pic alimentatia.
ciresik_dulce
Postat pe 9 Decembrie 2009 13:15
multumesc pt intelegere ciresik dulce,stiu k mirosul are ceva legatura cu alimentatia dar nu am pus baza in aspectul asta,dar ce ma doare cel mai tare este k nu am avut problema asta de la inceput,ea a aparut pe parcurs de fapt nici nu am realizat pur si simplu a inceput deodata sa mi se faca rau la final,azi asa maine asa si din ce in ce mai rau pana am cedat.chiar pot spune k faceam si sex oral pana la sfarsit si nu imi amintesc sa fi patit asa ceva,acum nu mai pot face oricat de mult m-ar ruga si oricat de mult as sti k ii place,asta este,cine stie prin ce trec ma intelege...
un_inger_trist
Postat pe 9 Decembrie 2009 15:16
ma mai gandesc totusi k ai avut tu o trauma in trecut ,ceva te-a dezgustat foarte tare insa ai negat-o .dar acum k esti in stare sa treci peste asta te afecteaza.
acum nu stiu sper sa ma insel.
ink o kestie,nu trebuie sa o iei k un aspect negativ fata de tine.
esti ok!
cu siguranta treci peste asta!
dak nu-ti place nu-i nimic nu moare toata tara pt asta :) te pup.
ciresik_dulce
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:52
eu doar miam spus o parere, nu cred cam dat in cap. imi cer scuze daca nu team lamuri. sunt deacord cu ciresic dulce, fati excitii ,pisihologice, asta am vrut sati spun si eu im primul, raspuns, trebuia sa ma fac mai explicita
kudika098645
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:26
eu doar miam spus o parere, nu cred cam dat in cap. imi cer scuze daca nu team lamuri. sunt deacord cu ciresic dulce, fati excitii ,pisihologice, asta am vrut sati spun si eu im primul, raspuns, trebuia sa ma fac mai explicita
kudika098645
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:26
si iti mai spun ceva, tie frica de adevar si ca am dreptate
kudika098645
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:11
fericire,nu te supara,chiar nu m-a deranjat rasp tau ,asa este tu ti-ai spus parerea,ok din partea mea,e aiurea sa citesti niste chestii fara sa vezi expresia fetei a celui kre ti se adreseaza,pt k pot interpreta lucrurile total aiurea in astfel de cazuri tre sa ai un har aparte si acela de a sti sa te faci inteleasa chiar dak nu esti vazuta,in fine am cam deviat de la subiect,eu va multumesc k totusi imi dati un sfat sau cel putin vb despre problema mea,lucru mare din punctul meu de vedere,aaaa apropo cum adik mie frik de adevar???ce adevar???
un_inger_trist
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:10
nu ciresik dulce,chiar nu m-a afectat nimic din trecut,am inceput sa lucrez la problema mea sper sa si de-a rezultate pt k este destul de deranjant sa nu prea mai ai satisfactie si buna dispozitie in pat alaturi de pers iubita,dupa ce k avem viata asta amara si chinuita si singurul moment de liniste si implinire il aveam in pat,dak se duce si asta ramanem cu degetele undeva bagate... si cu siguranta nu asta ne dorim de la scurta si umila noastra viata...va pup pe toate si sa aveti un sfarsit de sapt minunat
un_inger_trist
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
? 5 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 06:25
Eficacitatea vacuumului pentru celulita 53 De la: The_me 15 Aprilie 2014 19:37
suspect... 31 De la: Ada16 24 Martie 2012 07:39
Puls marit 1 De la: cristinica27 18 Noiembrie 2009 17:52
Sarcina dupa avort? 17 De la: piparus_petru 5 Februarie 2012 10:28