Setari Cookie-uri

ajutor....

buna...eu am analtimea1.70 sh am 71 kg..sh as disperata..trebe sa dau 11 kg jos...sh nush cum..acuma am auzit de varianta...bei an fiecare dimineata o cana de apa cu 5 linguri de otet de mere an ea...sh vreau sa ma apuc...ce parere aveti..??am mai ancercat cineva...functioneaza..??pers care mio zis o zis ca cunoaste o fata care antro luna o dat jos 15 kg... va rog ajutatima....tk
d3lya_healthy
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:02
De la: d3lya, la data 2009-12-18 21:02:23buna...eu am analtimea1.70 sh am 71 kg..sh as disperata..trebe sa dau 11 kg jos...sh nush cum..acuma am auzit de varianta...bei an fiecare dimineata o cana de apa cu 5 linguri de otet de mere an ea...sh vreau sa ma apuc...ce parere aveti..??am mai ancercat cineva...functioneaza..??pers care mio zis o zis ca cunoaste o fata care antro luna o dat jos 15 kg... va rog ajutatima....tk
sa te ajtam sa ce?sa cumperi otet sau sa strangem bani de operatie de ulcer care poate avea loc dupa aceasta porcarie de reteta?lenea e cucoana mare.
ene_m_gabriel
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:21
uite draga...io am cerut un sfat...adica eram curioasa dak o mai ancercat cineva...nu trebe sa vi u cu sarcasimsu asta sa te umfli aici..clar...??..io knda m cerut ajutor..am stiut de ce am cerut..pt ca am ancercat toate metodele posibile...am facut sh f mult sprot..am mers la sala..gimnastica..etc..fara rezultat...so...credc a nu erai pe subiect da nah...
d3lya_healthy
Postat pe 19 Decembrie 2009 15:05
De la: d3lya, la data 2009-12-19 15:05:39uite draga...io am cerut un sfat...adica eram curioasa dak o mai ancercat cineva...nu trebe sa vi u cu sarcasimsu asta sa te umfli aici..clar...??..io knda m cerut ajutor..am stiut de ce am cerut..pt ca am ancercat toate metodele posibile...am facut sh f mult sprot..am mers la sala..gimnastica..etc..fara rezultat...so...credc a nu erai pe subiect da nah...
dar obiceiurile alimentare ai incercat sa le schimbi un pic ??? este logic ca daca tu consumi mai multe calorii decat ingurgitezi, slabesti !!!!
4Life
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:33
De la: 4Life, la data 2009-12-19 16:33:47
De la: d3lya, la data 2009-12-19 15:05:39uite draga...io am cerut un sfat...adica eram curioasa dak o mai ancercat cineva...nu trebe sa vi u cu sarcasimsu asta sa te umfli aici..clar...??..io knda m cerut ajutor..am stiut de ce am cerut..pt ca am ancercat toate metodele posibile...am facut sh f mult sprot..am mers la sala..gimnastica..etc..fara rezultat...so...credc a nu erai pe subiect da nah...
dar obiceiurile alimentare ai incercat sa le schimbi un pic ??? este logic ca daca tu consumi mai multe calorii decat ingurgitezi, slabesti !!!!
bai prapaditule,analizeaza si tu prostia pe care ai "spus-o".Cum adica daca mananci mai mult decat ingurgitezi?Esti tare incult si pe deasupra vrei sa fii si remarcat,de catre prosti,nu?
ene_m_gabriel
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-19 19:50:08
De la: 4Life, la data 2009-12-19 16:33:47
De la: d3lya, la data 2009-12-19 15:05:39uite draga...io am cerut un sfat...adica eram curioasa dak o mai ancercat cineva...nu trebe sa vi u cu sarcasimsu asta sa te umfli aici..clar...??..io knda m cerut ajutor..am stiut de ce am cerut..pt ca am ancercat toate metodele posibile...am facut sh f mult sprot..am mers la sala..gimnastica..etc..fara rezultat...so...credc a nu erai pe subiect da nah...
dar obiceiurile alimentare ai incercat sa le schimbi un pic ??? este logic ca daca tu consumi mai multe calorii decat ingurgitezi, slabesti !!!!
bai prapaditule,analizeaza si tu prostia pe care ai "spus-o".Cum adica daca mananci mai mult decat ingurgitezi?Esti tare incult si pe deasupra vrei sa fii si remarcat,de catre prosti,nu?
esti un tampit care nu cunoaste sensul cuvintelor limbii romane...si acum sa-ti explic pe limba ta de cretin:

ce nu ai inteles ??? textul se refera la calorii, este limpede ca daca consumi mai multe calorii decat bagi in tine slabesti, deoarece organismul consuma si din rezervele de grasime pe care arzandu-le , le transforma in calorii, certinule !!!!

la tine nu are ce sa transforme, esti atat de dobitoc incat nu-ti mai incapi in piele si pe deasupra nici scafarlia nu te duceprea departe...

saracul idiot
4Life
Postat pe 20 Decembrie 2009 15:10
Ce-l mai mic pret de pe piata!!! Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Daca te intereseaza pastilele astea scrie-mi pe email si iti spun pretul: merycamerzan@yahoo.com sau suna-ma la nr: 0744 551 225
merycam
Postat pe 12 Mai 2010 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produsele pe baza de aloe 3 De la: mveve 23 Februarie 2009 15:25
apa cu argint coloidal 13 De la: deliutza1975 9 Iulie 2012 12:42
produsele dietetice 56 De la: office_salinasusesi_ro 15 Aprilie 2010 16:39
bautara 4 De la: kudika_21675 20 Noiembrie 2012 20:53
Dependenta nicotinica 3 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:05