Setari Cookie-uri

As avea nevoie de ajutor

Buna seara.As avea nevoie de un sfat sau de ajutor.Sotul meu este alcoolic.Acum patru ani a facut un sevraj si a fost internat la dezalcolizare sase saptamani.Timp de doi ani nu s-a atins de bautura iar pe urma a inceput sa bea din nou facand viata familiei un cosmar.In acest an a fost disponibilizat din cauza restructurarilor care au fost la locul lui de munca pe motivul ca are firma si are alt venit.Am incercat atat eu cat si fiul nostru sa-i vorbim frumos,sa-l amenintam ca-l parasim,am facut tot ce ne-a stat in putinta pentru a-l convinge sa renunte la bautura dar fara nici un rezultat.Mentionez ca este diabetic insulino dependent.Poate sa ma ajute cineva cu o adresa de centru de dezintocsicare unde l-as putea interna? M-ar interesa in judetul Cluj sau undeva aproape.Nu l-as interna intr-un spital de psihiatrie unde inafara de tratament nu beneficiaza de alta consiliere.
healthy010415
Postat pe 18 Decembrie 2009 23:25
Un OM, care a luat drumul alcoolului sau a altor vicii care distruge celula si molecula din trupul fizic,,,SA Saturat de Viata pe Planeta Pamant, a pus STAPANIRE Sinea Falsa pe Trupul Fizic ceea ce e foarte GRAV.
Cred ca ar fi normal sa mergeti pe la un Preot, sa chemati un Preot acasa pentru a curata Energetic Casa de Entitatile care va doresc Raul, cred ca va fi necesara o Schimbare RADICALA a Gandirii si a VOCABULARULUI,,, Sa aveti in casa discutii doar pozitive, consultati un Pshiolog ,,, Nu te mai certa cu el, iubestel mai mult, vorbeste mai mult cu el,,,
Alimentatia sa fie dupa Grupa Sanguina, fara mortaciuni.
In trupul fizic acum lipseste Vitamina B, incearca sa faceti o cura din Toata gama Vitaminei B, plimbarea in aer curat, un consum de apa plata cat mai multa, ca sa se curete Rinichii de toxine si sa se autoregenereze celula din Trupul Fizic.
La Magazinele Naturiste din Gama lui Geriatrus gasiti Cutii cu Multivitamine, una singura capsula asigura necesarul zilnic de Vitamine pentru trup, conditia ar fi sa consumati cat mai multa apa. Exista o solutie STOP ACOOL, o poti folosi in orice produs alimentar, cred ca NU are Contraindicatii.
Aici in linkul asta aveti cateva Meditatii si Afirmatii ( rugaciuni ) care va vor ajuta la Autovindecare http://www.lucratorul-in-lumina.com/prim/vindecarechannel.htm. , http://www.lucratorul-in-lumina.com/meniu.htm
Ramane doar sa practicati. Va aduc aminte cu toata dragostea, NU va poate ajuta nimeni, VINDECAREA o puteti efectua DOAR voi IMPREUNA, dora sa vreti
Dumnezeul nostru creator , dupa voia lui si vointa voastra sa va protejeze sa va ilumineze, sa va daruiasca o iubire infinita divina, ca sa puteti trai fericiti pe Planeta Pamant alaturi de cei dragi.
healthy000378
Postat pe 19 Decembrie 2009 00:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Liposuctie 31 De la: kudika_945784 17 Ianuarie 2014 00:19
Revitalizarea organismului!!! Help!! 4 De la: Aemulus 15 Aprilie 2010 07:31
Studiu 7 De la: littlestar76 23 Octombrie 2009 09:02
ALINIERE 16 De la: kudika201209_bogdan 30 Iunie 2010 15:45
memoplus 16 De la: MoneyKidu 8 Mai 2012 13:34