Setari Cookie-uri

vezica hiperactiva

Buna fetelor,
De ceva vreme ma lupt cu o vezica hiperactiva si care se amelioreaza doar pe perioada tratamentului iar cand termin incepe iar. Lasand la o parte drumurile pe la doctori si spasmele vezicii insoatite de plimbari de zeci de ori la toaleta imi doresc) si trebuieeee datorita altor probleme) sa raman curand gravida. Credeti ca viitorul bebe ar putea fi afectat de vezica asta?
Daca s-a ami confruntat cineva cu asa ceva sa imi spuna ca deja nu mai e nici un medicament la care sa reactioneye si am decis sa ma chinui asa
cody_healthy
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:51
Buna, ma confrunt cu aceeasi problema ...diferenta e ca eu nu am luat nimic care sa amelioreze situatia si viata mea eu un calvar de 4 ani de cand am aceasta problema.
Eu am un baietel de 2 ani dar pana acum nu mi am dat seama de asa ceva la el, dupa parerea mea nu ar trebuii sa l afecteze....nu stiu dc stresul meu nu i l am transmis si totusi e un copil f cuminte si deloc agitat.
Dc rezolvi ceva spune mi te rog si mie sau lasa mi emailul tau sa vb pe tema asta.
Multa sanatate!
healthy012116
Postat pe 2 Februarie 2010 22:17
Buna,
Mailul meu este codrutastefania@yahoo.com, te rog sa imi scrii, poate gasem o solutie impreuna
cody_healthy
Postat pe 3 Februarie 2010 15:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
durei de ovare in timpul sarcini 10 De la: kudika414887 27 Iulie 2011 16:13
buna! 2 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 17:36
displazie 2 De la: alina_rocsanica 17 Iunie 2009 21:49
Nasterea cu ajutorul hipnozei 4 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 18:03
metode pt combaterea racelii in sarcina 25 De la: RalucaRalu 10 Martie 2011 17:18