Setari Cookie-uri

Un sfat pls!

BUNA!
As dori si eu un sfat pls,.. Sunt disperata nu stiu ce sa mai fac!...
Sunt infectata cu negi vaginali,... am boala asta de 7 luni de zile,(am luato de la pretenu meu)...dupa ce am depistat ca am boala asta am facut tratament 5 luni de zile ,... pe parcursul tratamentului negi vaginali au disparut,...(dar fara efect)acuma o luna mam oprit din tratament deoarece crema mia afectat prea mult zona sensibila,...in timp de o luna am inceput sa am din nou,am inceput sa am sintome ce la inceput nu le aveam,am fost din nou la SPITAL, iar doctorul mia zis: ca cu timpul o sa ma tratez nu mia zis nimic alceva!....deoarece nu sunt in tara, iar aicea unde sunt nu am doctor de familie e foarte greu ca sa depistez daca in caz nu am alceva! dati-mi va rog un sfat ce as putea sa fac!....
MULTUMESC!
anna_01
Postat pe 19 Ianuarie 2010 23:38
in primul rand tratamentul trebuie sa il faceti amandoi . si tu si prietenul tau , altfet te reinfectezi si degeaba te-ai tratat , in al doile rand poti folosi ovule cu propolis , si spalaturi cu ceai de galbenele , cretisoara , marul lupului , o zi buna
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 30 Ianuarie 2010 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de toxice sunt contraceptivele? 85 De la: dandanaua_reloaded 6 Decembrie 2011 12:27
? 5 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 06:25
vibratorul aduce probleme 110 De la: 21 Octombrie 2019 15:45
cancerul mamar 8 De la: maria1931 8 Iunie 2010 17:28
nu pot ramane insarcinata 4 De la: paula_alexiss 2 Martie 2010 10:39