Setari Cookie-uri

buna,

Am un prieten de 5 ani si de curand mi-au aparut in zona genitala ,,negi vaginali,, ..M-am documentat foarte mult despre acesti negi si se spun ca nu ii poti lua decat prin transmitere sexuala ..Nu l-am inselat niciodata si el spune ca nici atat ..Nu exista nici o posibilitate prin care sa ii fi luat ?..ast raspundsul dvs ..
healthy011510
Postat pe 21 Ianuarie 2010 20:06
cred ca este mai putin important cum i-ai luat: virusul il poti avea in sange (luat mai demult) si se poate activa cand ai sistemul imunitar scazut. important e sa mergi la doctor.
eleain
Postat pe 21 Ianuarie 2010 20:11
Femeile au oarecum simptome mult mai alarmante decat barbatii.La ei nu prea se manifesta o serie de boli cu transmitere sexuala,iar daca se manifesta simptomele sunt neglijabile.Imi este un pic cam greu sa cred ca daca el ar fi avut acest virus inainte de a incepe o relatie sexuala cu tine,tie ti-au aparut negii genitale abia dupa cinci ani.E absurd.Mergeti la un control si medicul ginecolog sau dermato-venerolog si o sa va explice cum stau lucrurile.Indicat este sa mergi singura prima oara.Pana atunci intra pe internet unde milioane de articole iti pot imbunatati viziunea asupra negilor genitale.Pana atunci ia in serios problema asta si ai grija de tine.Multa sanatate!
cmonikdulcik
Postat pe 3 Februarie 2010 14:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt insarcinata? 4 De la: kudika451692 13 Septembrie 2013 13:21
dragele mele.. 2 De la: kabbalist 12 Octombrie 2009 09:18
RANA PE COL 2 De la: Terra_Mater 6 Martie 2010 17:31
dureri in partea dreapta a ovarului drept ...ce solutii? 30 De la: lorymak 4 Ianuarie 2013 10:18
Spalaturi vaginale. 3 De la: kudika_968547 29 Ianuarie 2016 16:15